Reklama

Tresty v práci

Adéla (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

A co na to říkali doma, rodiče nebo nějaký přítel, jestli jsi v tu dobu měla? Nebo nějaký kamarádce jsi se nesvěřila?

kelnerka (Pá, 29. 1. 2021 - 11:01)

Přítele jsem neměla, rodičům jsem se styděla o tom říct. Ale dvěm dobrým kamoškám jsem to řekla. Ani jedna to nepovažovala za něco hrozné nebo nepředstavitelné. Jedna mě dokonce přemluvila aby jsem jí večer po výprasku ukázala zadek jestli jsou na něm nějaké stopy po výprasku.

Lenka (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Myslim, ze s timhle se tezko sveruje, clovek se spis citi trapne, kdyz v dospelosti dostane na holou. Ja jsem teda dostala jen ten jeden vyprask, jak jsem popisovala, ale nebylo prijemny jak se na to pak nasi trochu skodolibe vyptavali, to jsem se za to stydela.

Robert! (Ne, 10. 1. 2021 - 13:01)

Jsem zodpovědný za sklad v automotivu. pokud holky zlobí nebo nějaká kočka udělá průser, tak trest=sex. Hnusná baba = po premijích.

radek (Po, 4. 1. 2021 - 20:01)

Ahoj, hele jsou tu i nejaky holky? Co dat spanking party? Ja snesu 25 rakoskou, a treba se do me vejde i vic ;) a rikam si, ze by bylo i zajimavejsi dat free party, nez platit nejaky domine. Co vy na to?

Michal (Ne, 3. 1. 2021 - 15:01)

V létě jsem byl na brigádě. Chtěl jsem si vydělat a tak jsem s cikánama kopal . Jednou se mi podařilo prekopnout kabel a byl průser. Všem nám strhli prachy a tak mě chlapi chytli stáhli mi kratasy nařezali prutem na holou.

234 (Ne, 3. 1. 2021 - 15:01)

Tak tak, úplně stačí. Dostala jsi někdy v práci úplně na holou? Že ti stáhli i kalhotky?

kelnerka (Po, 4. 1. 2021 - 02:01)

Jo, někdy taky. Ale nebylo to pravidlem.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 14:01)

F22

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 14:01)

Choré fantázie...

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 14:01)

Také si myslím, dnes by takové věci těžko prošly.

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

No a co jako? takže tak.

Lenka (Pá, 1. 1. 2021 - 12:01)

Ja jsem takhle kdysi dostala na prdel v osmnacti s kamoskou od jeji mamky, u ktery jsme delaly brigadu. Kamaradka od ni byla zvykla dostavat, ale pro me to byl hroznej zazitek vystrcit pred obema holou.

kelnerka (Pá, 1. 1. 2021 - 13:01)

A co takového jste provedly? I když nastavit holou před kamoškou a její matkou není až tak tragické. Já jsem ve tvém věku dostávala od šéfa, o 15 let staršího. A taky to někdy bylo na holou zadnici.

Lenka (Pá, 1. 1. 2021 - 15:01)

Nasi s brachou byli tenkrat pryc, tak sla ta kamoska, Klara se jmenuje, prespat k nam. A i kdyz jsme tete slibovali, ze rano prijdeme vcas a v pohode do prace, sly jsme na party, samozrejme do rana, pro jistotu jsme si vypnuly telefony a na praci se vyprdly. Probudily jsme se v poledne, na mobilech tisic zmeskanejch hovoru a zprav jak od jejich rodicu, tak od mejch (nase rodiny se znaj dlouho). Takze po sprdnuti po telefonu jsme se dosouraly do prace a uz to jelo. Jednak s nama teta pocitala a to ze jsme neprisly byl docela problem a pak taky o nas meli rodice strach, byt uz nam bylo 18. Takze Klara by za to dostala na prdel tak jako tak a kdyz uz jsem tam byla s ni, tak jsem to slizla taky. Ale pak jsem se dozvedela, ze to tete nasi posvetili, kdyz si rano volali. Jinak uplne tragicke to asi nebylo, ale tenkrat jsem se hodne stydela, nebyl to zrovna prijemnej pocit kdyz mi sly kalhotky dolu pred zraky kamaradky. No ale nejak jsme to prezily a pak uz jsme vyslapovaly jak hodinky. A za co trestal tebe? Ja dostala jednou a za prusvih, ale jestli jsi dostavala opakovane, tak se to spis sefovi libilo a jen hledal zaminky k tomu ti narezat ne? Jeste kdyz on je chlap a vyplaci mladou holku, tak se mu to nejspis libilo.

kelnerka (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

Tak to jo, udělaly jste průšvih a asi jste dostaly celkem právem. Ale byl to takový rodičovský výprask. I když v osmnácti, dá se to přežít. U mě to bylo trochu jiné. Byla to moje první práce, byla jsem mladá, nezkušená a naivní a on to uměl využít. Ze začátku to bylo jenom pár plácnutí přes sukni, když jsem podle něho něco odflákla nebo podělala. Když jsem neprotestovala, tak později mi i vyhrnul sukni a po několika měsících se odvážil dávat mi někdy i na holou. Jasně, teď už vím, že si to ten chlívák užíval, no naštěstí nijak víc mně sexuálně neobtěžoval. Možná proto, že se i bál, protože tam do práce chodila často jeho žena na výpomoc.

Lenka (Po, 4. 1. 2021 - 07:01)

Je mi to jasny, v 18-ti je clovek jeste spis dite, nema tak ostry lokty, kdyz prijde do novy prace a je tam nejmladsi, tak je vyjukanej, nema ty zkusenosti, tak posloucha a lecos si necha libit. A jak rikas, tvuj nadrizenej to umel zneuzit. Taky to vidim zpetne, ted je mi pres tricet, takze vidim kde jsem byla v osmnacti. Ale z toho meho vyprasku nedelam vedu, byl naprosto zaslouzenej, ani tenkrat jsem necejtila zadnou krivdu. Jsem pokorna, umim priznat chybu a prijmout primerenej trest. Klidne i ted pokud bych udelala fakt prusvih nebo nejakou levarnu, nemela bych problem nastavit prdel k vyprasku, kdyz bych si ho zaslouzila.

Tom (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Ahoj, mohu se zeptat, čím jste dostaly? V jaké pozici a kde? A viděly jste navzájem své výprasky? Díky za odpovědi a ano, tvůj zážitek mě zaujal a líbí se mi ;)

Lenka (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Ahoj, dostaly jsme vareckou klasika ohnuty pres kolena. A videly jsme se navzajem, byly jsme v jedny mistnosti

Tom (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

A jaký jsi měla pocity, když jsi se dívala na kamarádku, jak dostává na holou? A co po výprasku, musely jste třeba na hanbu?

Reklama

Přidat komentář