Reklama

Výprask vařečkou

Heli (St, 16. 12. 2020 - 14:12)

Nene. Dětí jsem se ptala před cca 2 měsíci a říkaly, že je to pořád lepší než zákaz tebletu

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 07:12)

Kolik jim je, že je pro ně tablet důležitější než takový bolestivý a časově náročný trest?

Domnic (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

Jako je mi 20. A popravdě, kdybych měl takovou příležitost mít takové člověka poblíž, tak bych to aktuálně asi taky využil. Myslím si, že bych si to teď zasloužil. Akorát takových lidí je málo. Takže nikdo v okolí takový asi ani není.

Heli (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Á, tak právě teď jsme našli s manželem novinku. Je to pásek,ale ten bolí 100krat víc než rákoska. Tohle je speciální pásek, který upravoval manželův otec ale vzpomněli jsme si na něho až teď. Takže za velký prohřešek dostanou pěkně tímto. Takže to máme takhle:
Malé provinění(ode dneška u trojka, když se učíš)-rukou
Trochu větší provinění-vařečkou
Větší provinění-řemenem(klasickým)
Dost velké provinění-rákoska
Hodně velké provinění-ten řemen o kterém píšu
Všechny výprasky jsou na holou.
Zítra asi jedna dcerka dostane dnesa společně lhala a teď se zjišťuje, jestli i kradly ve škole.......jestli ano, zítra mají zajištěný výprask tím speciálním řemenem,ale 200 ran a každý den až do Vánoc, možná uberu po prvních třech dnech rány, ale zítra (pokud by se potvrdilo, že kradly) dostanou opravdovou nálož...... teď momentálně za chvilku dostane výprask za lhaní, dneska s manželem... dáváme jí 15 ještě 15 minut na přemýšlení, pak ji čeká rákoska čerstvě utržená, protože lhaní je moc velký přestupek, ale tohle bylo dost vážné, ale ne natolik, aby dostala tím největším řemenem.. zítra napíšu jak dopadlo to krazení... teď jsem si dala 15 minut pauzu a teď jde manžel seřezat dcerku.. jdu k tomu, výprasky rákoskou a důležitým řemenem uděluje manžel a já přihlížím v některých případech, dneska také, takže teď má první ránu a pak napíšu, jak dopadlo to lhaní

Heli (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Potom nám Evo napiš, jak se Ti líbil výprask ;)

XXX (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

vzrušuje tě to Karle?

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 19:12)

Proč tě to zajímá ty úchyle?

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 22:12)

Koukám že je tady hodně herců z filmu v síti

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

Seznámíš se Heli?

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

A ujmeš se výprasku ty?

Eva (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Heli - ano jsem, snad neva…

Ještě někdo? poradí...?

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

Ne, Evo, nevadí. Já to potřebuji vědět, abych ti mohla dát tu nejlepší radu. Takže mám 2 možnosti:
1.zkus udělat několik silných průšvihů
2.pokud to nezabere, jednoduše řekni rodičům, ať ti raději dávají výprask než nějaké jiné tresty

Eva (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

A nějak naznačit jinak, bez zbytečnejch problemu, že potřebuju režim tresty vychovu? myslim že asi budu hodně sub nebo jak se to řika. Díky

Roman (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Můj je [email protected] Tak jestli chceš, tak dej vědět ..

Roman (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Podle toho co píšeš a jestli je to pravda, tak ano jsi submisivni .. Jasný nechceš si dělat zbytečný problémy to chápu, ale nechce se mi to rozebírat do podrobna tady .. co treba email ?

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Co výprask Heli?

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

No, dneska dostala dcera /16/ rákoskou, protože zapsala do školy a ve škole dostala za 5, takže ji kromě dneška čeká výprask ještě do konec týdne, protože také málem rozbila okno, takže bude mívat rákoskou do konec týdne

Karel (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Tak nám tady Helčo popiš jak to u vás chodí při výprasku

Heli (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Takže:máme pro to takový rituál. Pro nás není nóbl dát si dcery přes koleno a nařezat jim, ale manžel vyrobil dvě speciální lůžka určená na výprasky. Jedno je pod jiným úhlem než druhé a na tom druhém bolí výprask víc, ale na tom prvním to taky pálí jako čert. Potom si dcera lehne na lůžko, my jí svážeme ruce a pak stáhneme kalhoty i kalhotky. Pak ji tam necháme 45 minut--hodinu a půl, by přemýšlela, za co dostane a proč dostane. Pak přijdeme do místnosti vedle domu já nebo manžel s nástrojem, kterým je seřežeme a řekneme: měla jsi dost času na to, abys přemýšlela nad tím proč dostaneš. Teď víš, že jsi udělala velkou kravinu a taky za to dostaneš pořádný nářez. Pak ji necháme 5 minut ležet s nástrojem nad zadkem. A pak je konečně na řadě výprask. Vždycky se připravíme(já nebo manžel), tak že se silně rozmáchneme a pak už daný nástroj sviští po zadku. Dcery vždycky řvou, brečí, prosí, ale my jim s manželem říkáme vždycky:nechali jsme tě přemýšlet, víš co jsi udělala a teď ti patří pořádný nářez. Takže dcerku pořádně seřežeme a pak tam leží se seřezaným zadkem ještě zhruba půl až tři čtvrtě hodiny a pak může odejít. V případě menstruace tam máme na lůžku umístěnou speciální vložku.

Domnic (St, 9. 12. 2020 - 16:12)

A jakou rákosku používáte?

Reklama

Přidat komentář