Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (St, 2. 12. 2020 - 15:12)

A jak ty víš, že to je vymyšlené? Aha jo, další internetový vševěd, chápu.

Jana (Út, 1. 12. 2020 - 20:12)

Dneska dostal Honzík výprask hned jak přišel domů z práce. Při každodenní kontrole trenýrek našla Lucka vepředu několik zaschlých skvrn od mazlavky. Musel do naha a na kolena. Při výslechu přiznal že k nim nastoupila nova mladá kolegyně a že nosí tričko bez podprsenky. Několikrát ze se mu při pohledu na ní postavil. Dostal pětadvacet. Tentokrát mi ho ani líto nebylo prasáka nadrženýho. Co má co cumet ženskejm na kozy. Navíc mu snacha prodloužila dobu bez vystriku o dalších čtrnáct dní. Potom nám oběma namasíroval nohy a šel klecet do kouta.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 21:12)

Normální heterosexuálové ženským na kozy čumí . Homosexuály nezajímají .

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Ty si koukej na co chceš ale náš Honzík ne !

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 11:12)

Taková pohledná, dobře rostlá, kozatá mamina, 40+, která se občas nechá vidět polonahá, se těm klukům nedivte že by ji chtěli zasunout a hezky pomilovat.

Abe (Po, 30. 11. 2020 - 23:11)

Moje matka byla v tomto velice rigorozní. Ani mne nekojila. Když mi měla přetahovat předkožku, sjednala na to ošetřovatelku. Nikdy mne nepochovala ani neobjala. Náš vztah byl naprosto bezkontaktní. Zato se snažila vymýtit mužský chtíč tím, že mne nutila k časté onanii. Společně s fyzickými a psychickými tresty to fungovalo bezvadně. K incestu prostě dojít nemohlo. Neměl jsem ani pomyšlení.

ehm (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Jen jestli to všechno nebylo náhodou tak trochu jinak než píšeš. Třeba jsi v pubertě ve své nadrženosti matku sexuálně obtěžoval a nutil jí k pohlavnímu styku. Tvé matce pak nezbylo nic jiného než tě nutit před ní pravidelně onanovat aby z tebe tu nadrženost alespoň na nějakou dobu vyhnala a dal jsi jí s tím už konečně pokoj, proto i před tebou obnažovala své ženské vnady aby jsi je viděl a přestal po nich toužit. Obejmou tě se bála jen proto aby jsi si to nevysvětloval jako její souhlas nebo podnět k sexu a náhodou ji neznásilnil. Asi to vše u tebe spustila v před pubertálním věku operovaná předkožka kterou ti matka po operaci musela samozřejmě kontrolovat a ty jsi v tom později nalezl ve svých sexuálních představách spojení se svou matkou které u tebe vyvrcholilo až sexuálnímu obtěžování tvé matky.

Petr (St, 2. 12. 2020 - 15:12)

Mě normálně fascinuje, jak někdo, kdo dotyčného vůbec nezná, přesně ví, co ten člověk dělal, proč se tak nebo onak chovala jeho matka a jaký spolu v rodině měli vztah. Aneb nejlíp o mém životě ví ten, kdo ho nezažil.

dara (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Někteří lidé to tak asi mají a vyhovuje jim to. Zhrzená opuštěná matka hledá oporu u syna a nakonec je z toho incestní vztah. Takové věci se občas dějí.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Mě by spíš zajímalo jestli mám ten oidipovsky komplex když se tu přiznám co k matce cítím anebo jak často na ni myslím a tak dále, říkám si že některé věci sou už tak na pováženou.. Poradi někdo?

Dan (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

Mě by spíš zajímalo jestli mám ten oidipovsky komplex když se tu přiznám co k matce cítím anebo jak často na ni myslím a tak dále, říkám si že některé věci sou už tak na pováženou.. Poradi někdo?

Jana (Čt, 18. 2. 2021 - 09:02)

Najdi si ženskou se kterou s budete vzájemně rozumět a časem tě takové myšlenky určitě přejdou.

Anonym (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Všechno je možný.. Co k ní cejtis?

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Podle me to je vlastne pokud se syn do matky zamiluje

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Mám podobný problém podle mě to nic nenormalniho není, záleží co kdo s matkou zažil věřím že je hodně synů co milují své matky

Dan (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Mě mamka dostala když mě přistihla při tom jak sem si honil pero, je jí 50 ale neskutečně mě přitahuje a věřím že já ji také, když sem u ní bydlel tak sem se nemohl dočkat až si to bude dělat a budu jí moct při tom poslouchat, mimo jiné se přiznám že je pro mě sexuální život matky moc důležity

f (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Jasně že jo. Když mamina vycítí nebo si všimne že by jí synek chtěl obtahovat tak jí to taky nenechá chladnou, bude o tom zcela jistě minimálně alespoň přemýšlet a pak už se může stát cokoliv. Třeba k němu hupsne do postele, přitulí se k němu, sáhne mu pod pyžamo, kluk má ptáka hned v pozoru, párkrát mu ho zprvu třeba jen vyhoní a nakonec ho i připustí. Hošan který o něčem takovém pořád snil to někde ventilovat určitě nebude.

tonda (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

No jo který nadržený mladík by tomu odolal, když ho matinka šikovně svede tak je nakonec za to rád. Já bych se taky nechal mezi 15-25 rokem snadno svést a určitě bych to v životě nikdy někde neventiloval.

Anonym (Ne, 29. 11. 2020 - 16:11)

Ten kterému se jeho matka nelíbí. Každej nemá pohlednou mamu.

@ (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Tak to má asi taková máti smůlu, ale zkusit to může. Ono to bude ale ze strany matky spíše založeno na tom že si u syna všimne nebo vycítí že syn po ní touží a vzrušuje ho.

Reklama

Přidat komentář