Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 22:12)

Koukám že je tady hodně herců z filmu v síti

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

Seznámíš se Heli?

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

A ujmeš se výprasku ty?

Eva (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Heli - ano jsem, snad neva…

Ještě někdo? poradí...?

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

Ne, Evo, nevadí. Já to potřebuji vědět, abych ti mohla dát tu nejlepší radu. Takže mám 2 možnosti:
1.zkus udělat několik silných průšvihů
2.pokud to nezabere, jednoduše řekni rodičům, ať ti raději dávají výprask než nějaké jiné tresty

Eva (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

A nějak naznačit jinak, bez zbytečnejch problemu, že potřebuju režim tresty vychovu? myslim že asi budu hodně sub nebo jak se to řika. Díky

Roman (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Můj je [email protected] Tak jestli chceš, tak dej vědět ..

Roman (Út, 8. 12. 2020 - 21:12)

Podle toho co píšeš a jestli je to pravda, tak ano jsi submisivni .. Jasný nechceš si dělat zbytečný problémy to chápu, ale nechce se mi to rozebírat do podrobna tady .. co treba email ?

Martin (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Co výprask Heli?

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

No, dneska dostala dcera /16/ rákoskou, protože zapsala do školy a ve škole dostala za 5, takže ji kromě dneška čeká výprask ještě do konec týdne, protože také málem rozbila okno, takže bude mívat rákoskou do konec týdne

Karel (Pá, 11. 12. 2020 - 14:12)

Tak nám tady Helčo popiš jak to u vás chodí při výprasku

Heli (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Takže:máme pro to takový rituál. Pro nás není nóbl dát si dcery přes koleno a nařezat jim, ale manžel vyrobil dvě speciální lůžka určená na výprasky. Jedno je pod jiným úhlem než druhé a na tom druhém bolí výprask víc, ale na tom prvním to taky pálí jako čert. Potom si dcera lehne na lůžko, my jí svážeme ruce a pak stáhneme kalhoty i kalhotky. Pak ji tam necháme 45 minut--hodinu a půl, by přemýšlela, za co dostane a proč dostane. Pak přijdeme do místnosti vedle domu já nebo manžel s nástrojem, kterým je seřežeme a řekneme: měla jsi dost času na to, abys přemýšlela nad tím proč dostaneš. Teď víš, že jsi udělala velkou kravinu a taky za to dostaneš pořádný nářez. Pak ji necháme 5 minut ležet s nástrojem nad zadkem. A pak je konečně na řadě výprask. Vždycky se připravíme(já nebo manžel), tak že se silně rozmáchneme a pak už daný nástroj sviští po zadku. Dcery vždycky řvou, brečí, prosí, ale my jim s manželem říkáme vždycky:nechali jsme tě přemýšlet, víš co jsi udělala a teď ti patří pořádný nářez. Takže dcerku pořádně seřežeme a pak tam leží se seřezaným zadkem ještě zhruba půl až tři čtvrtě hodiny a pak může odejít. V případě menstruace tam máme na lůžku umístěnou speciální vložku.

Domnic (St, 9. 12. 2020 - 16:12)

A jakou rákosku používáte?

Roman (Út, 8. 12. 2020 - 20:12)

Tak to si dcerka udělala pěkný týden.. Kolik se dá denně ran ?
A Evi jak píše Helča prostě si o to řekni .. Že by si chtěla trest po staru a ne žádné zákazy ..

XXX (Út, 8. 12. 2020 - 11:12)

Nech se vykastrovat ty úchylná trosko

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 11:12)

Ten, kdo se neudrží a použije sprosté nadávky je srab. Ty, protože mluvíš takhle bys nepotřeboval 25, ale 100 na holou rákoskou

Eva (Út, 8. 12. 2020 - 07:12)

Heli - hezké...

Taky bych ráda dostávala a tak, jsem asi divná ale laká mi to, přisnot pravidla tresty,... Poradí někdo jak na to? doma?

Heli (Út, 8. 12. 2020 - 13:12)

Evo, ty jsi teenager?

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

jo jasně tohle se určitě děje, jděte se léčit vy honibrci

Heli (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Ahoj Evo. Já si myslím, že výprask, ze kterého se až počůráš, i když jsi byl před výpraskem čurat, se mi zdá trošku moc, ale jinak mi přijdou výprasky úplně normální. Když dcera přijde domů později, tak to řeším zásadně výpraskem. Když přijde do 10 minut pozdě, tak vařečkou, když víc než 10 minut, tak řemenem nebo rákoskou . To samé, když vidím, že se neučí a dostane 3, tak vařechou, když vidím, že se neučí a dostane za 4 nebo za 5 dostane rákoskou nebo řemenem, nebo když zlobí nebo něco takového, tak dcerám seřežu zadky.(nebudu zde popisovat, za co všechno dostávají, je toho hodně) Praktikuji to na dcerách ( 17,16 a 14 let) a když neposlechnou, tak jim holt já nebo manžel zmalujeme zadky. Vždycky dostávají na holou, jinak by to nebyl pořádný výprask. Mně a manželovi nejde o stud ani nic takového, ale o bolest a velkou, aby věděly, že to nemají dělat. Zrovna dneska dostala dcera za 4, tak následoval výprask řemenem. Máme to takhle
1.přestupek-vařecha(samozřejmě na holou)
2.větší přestupek-řemen(dlouhý, úzký, pořádně bolavý, na holou)
3.ještě věští přestupek-rákoska(na holou a velmi, velmi bolavé)
Během minulého týdne dostaly rákoskou všechny, byly moc zlobivé, dneska taky dcera dostala, ale řemenem).
Takže:řezat, řezat, řezat a řezat, ale pořádně řezat, do 21,pak už jsou snad lepší

Reklama

Přidat komentář