Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Radka (Ne, 15. 11. 2020 - 10:11)

Tak to včera holka dorazila a teď bude ležet pořádně několik dní. Holky nezodpovědný ,hlavně vaše maminka by měla více zasáhnout. Jinak mně velmi překvapily ty listopadový hřiby a tak se půjdu taky projít s dcerou po obědě do lesa. A také ten dárek, to je teda věc! Jen nevím jak se tam dostanete,teď se moc nikam nemůže nebo to je nějaký voucher a platí třeba rok? Myslím,že až přejde tato vlna ,pak by to šlo a taky ti to přeju ale i závidím,ale v dobrém . Opatruj Nikolu.

Klára (Ne, 15. 11. 2020 - 11:11)

Niki má antibiotika dost silný, Amoxiklaf a musí ležet. A to ona leží. Radko já včera myslela,že už je dobrá, ikdyž čůrala každou chvíli. Je to moje vina,ale budu se o ní starat nejvíc a mamča taky.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 11:11)

Amoxiklav, ty češtino! Jo jsou silný, ať nebere na lačno,ale s jídlem. Nebo se pozvrací.

Matlák (Ne, 15. 11. 2020 - 09:11)

Já mám uhonil vyteklýho do ní jak klarkáá má čuriníá ráno a sunicko má moc curiní já mám moc vyteklý di ní

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 10:11)

Teda ty ostudo,takhle vytýct. Víš, že Sluníčko nesmíš ,že je chráněný?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 09:11)

Mike na tom bude brzy hůř než ten psychopatický Kluk.

Klára (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Včera jsme se s Liborem krásně pipinkovala. Já to chtěla a on taky a já jsem se vypipinkovala strašně brzy , a tak silně, že jsem si dala na obličej polštář jak se mi chtělo křičet a libor se krásně udělal se mnou dohromady až jsem byla plná jeho lásky,ale já jsem se ze sebe až počůrala do pelíšku,ale šlo mi to ne plynule ale udělala jsem asi třikrát krátký prudký proud za sebou,ale tak krásně, že to nešlo stoupnout, byla jsem bezbranná a už to u sebe znám, že to někdy tak mám. Libor říká, že to je mokrý vypipinkování a když to holka má tak má největší vyvrcholení, že je mokrá tímto způsobem. Já jsem před tím vyčůraná byla a tak je to asi tím.ja jsem to jednou už zažila i u Mišky, když si chtěla hrát se mnou a já ji pipinku hladila tak hodně až se taky takhle počůrala . To bylo na chaloupce venku jak máme ohniště. Teď jsem ráno už vyčůraná taky na záchodě a měla jsem pipinku plnou a tak mi čůrala plným proudem. Niki je ještě u sebe,tak ji nechám. Snad je jí dobře. Už jsem posnidala jogurt a kafe a jdu koupit ten knedlík.

Natalie (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Klárko dobré ránko. Ty ho máš krásně romantický. To bych taky chtěla zažít.

Mike (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

To je ráno z nejkrásnějších! Bože! Já jsem tak bezbrannej. Já musel, já to chtěl, ⁰tak jak to píšeš. Ach,já si zavřu oči a znovu si to budu představovat tu nádhernou počůranou holku z vrcholné lásky...... Klárko!

Sluníčko (Ne, 15. 11. 2020 - 04:11)

Ještě budu spát ale vzbudila jsem se na čůrání a musela jsem jít a čůrala jsem moc ,když se mi chtělo a hodně jsem se vyčůrala,že bych už v posteli nevydržela. Ten kluk od vedle chce abych s ním čůrala zase ale já nechci když nemusím. On to chce se koukat na mně, že se mu to líbilo a že se mu o tom pak zdálo v noci až se z toho probudil tak,že se mu udělalo mokro. Já ale nechci mu ukázat jak čůrám,když nepotřebuju.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Sluníčko,ty jedno nezbedný! Jasně, že mu nebudeš ukazovat čůrání když nepotřebuješ. Asi se mu hodně líbíš, když na tebe tak reaguje i ve spánku. Záleží na tobě jestli mu to někdy ukážeš, když budete spolu a bude se ti chtít čůrat. Ale opatrně, nic víc. Ty jsi ještě asi opravdu malý sluníčko ....víš jak to myslím.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 00:11)

Do Afriky teď může letět jen debil

Kluk (So, 14. 11. 2020 - 23:11)

Ano byl. Mně těžko pomůžeš .

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 23:11)

Ty jsi tak zoufalý člověk . Tys byl i v těch Dačicích nedávno,když tam jeli s Miškou.
Že ? Ráda bych ti nějak pomohla.

Košičan (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Pomocí šamanismu a starodávného učení Wicca jsem zařídil aby Natálie a Klára měli život samé neštěstí a hrůzu, dle mého názoru musí být eliminovány od zbytku lidské společnosti za jakkoukoli cenu (nebylo to levné).

Ondra (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Tos zařídil jen sobě, kdo s čím zachází, tím také schází...... Něco o tom vím. Bereniko víš,že ten kód už nemůžeš znovu použít?

Berenika (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Nechť je to,co jsi vypustil, vráceno adresátovi. MZM 99499911449948994499679.....9994994777999

Košičan (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Nevíš s čím si zahráváš, posílám na pozdrav dvě lesbické sukuby! Ale podle všeho je Klára kluk! Nicméně o to víc to bude působit na Natalii. Metafyzikální zničení osobnosti, vždyť už dávno ztratili duši...

Pozorovatel (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Africký ostrov,kam lze nyní jet téměř bez omezení je opravdu Zanzibar a dále Djerba v Tunisu. Podle toho jak je z dárku Klára nadšená ,tipuju první možnost, ale nepátrejme po tom dále. Bude-li chtít, ona sama to dá na vědomí,až to bude aktuální.

Klára (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Libor na chvíli odjel a když jsme se vykoupaly tak přijel a přinesl Nikole velkou čokoládu a brambořík a ještě se znovu omluvil. Niki se uplně rozzářila a z bramboříku má obrovskou radost a hned mu dala jméno Ferda a dala si ho na okno k sobě. Tak z toho mám dobrý pocit a to jsem opravdu nečekala. Libor je fakt skvělej , ve všem a já ho miluju a moc bych se s ním chtěla pipinkovat.Teď se koupe, ale já už na něj počkám v pelíšku moc ráda. Tady se tipuje stále, co to je za dárek od Jany, já to tedy řeknu, ano je to cesta někam tam do Afriky, ta dcera tam má malý penzion a je to ostrov, ale nechci víc prozradit než tam pojedeme. Teď to je kupodivu možné, tam není omezení, ale mamča mně teď nepustí a ikdyž jsem už dospělá, já bych teď nejela hned, protože se stále ještě o ni bojím a navíc je ten virus. Ten poukaz je pro dva.

Reklama

Přidat komentář