Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 14:11)

Zlatokopka, zakňučí a má vystaráno. To víš, že to bude něco takovýho. A zrovna ona je ta chudinka co musí dostávat takový dary. To je opravou výsměch normálně pracujícím lidem. V osmnácti. To mě poser!

Veronika (So, 14. 11. 2020 - 15:11)

Ty je tedy musíš nenávidět. Co ti udělaly? Nebavíš mně a to je slabý slovo. Nechci být sprostá .

Kikina (So, 14. 11. 2020 - 15:11)

Tebe bych nepokakala ani za milión závistivče ubohej.

Mike (So, 14. 11. 2020 - 15:11)

Já bych mu naopak do toho nevymáchanýho ksichtu nasral. Jsi dobytek a vůbec si neber Kláru do huby , nulo!

Natalie (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

Souhlasím

Pozorovatel (So, 14. 11. 2020 - 14:11)

Jestli mohu dát tip, tak si myslím, že někam pojedeš, kam odletěli čápi. Ale obávám se,že vás teď nikam nepustí. Jestli je to tohle, tak mi spadne čelist.

Klára (So, 14. 11. 2020 - 13:11)

Jani, strašně děkujeme já to nemůžu rozdýchat ani přijmout jen tak. To prostě nemůžu. Já to obulila a Niki taky. Ještě se ti ozvu.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 13:11)

To o tomvůbec nepřemýšlel, že bys to nepřijala. Naopak,bude to pro mně velká radost. Vím, jak se ti stýská a ja ti to mohu poskytnout.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

A Matlák jedééééé!!!! Natalie,dnes si bez práce ,jestli neměl comp a čekal na nový takto musel bejt l tak nadrženej ,že první ranní čuriní holek ho uhonilo.

Matlák (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Já mám už pocitoc nový a mám už jít sem můžu já jak holky daly čuriní měl uhonil.vyteklý moc hned jak do ní by šlo mi klarka jak měla velký ráno to čuriníá nikoli

Klára (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

Dnes jsem byla do rána u Libora a už je trochu vzhůru, ale vykuluje se ještě . Byla jsem čůrat na záchodě a přišla i ségra, ale musela počkat až budu ,protože jsem zrovna začala čůrat a plná pipinka mi proudila dlouho . Niki trochu se trápila, ale pomohla si rukou , aby se nepočůrala a vydržela pak hned měla taky velký čůrání, prý to vydržela přes celou noc a tak její pipinka měla v sobě taky hodně vody . Pojedeme na chaloupku. Mamča chce zůstat tady že prý přijde sousedka paní Krejčová a že jinak má taky tady prádlo a tak. Nikolu asi vezmeme,ta bude chtít. Teplotu nemá a ikdyž je ještě trochu víc učůráná tak to zvládne a klidně jí zastavíme, kdyby jí pipinka volala SOS na vyčůrání. Ivane setkání se nebráním ,spíše až se to tady vše uklidní, až bude po zkouškách a tak. Odkud jsi? Jano moc děkujeme za pozornost a těším se co to bude. Jsi hodná.

Natalie (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Hezky si to tam užijte na chaloupce. Myslíš, že ještě budou houby?

Ivan L. (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Jsem z Jablunkova (Morava),hodně daleko,ale vzdálenost není brzdou. Děkuji za odpověď velmi rád tě poznám.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

Děkuji, snad vás to potěší. Šťastnou cestu a hezký den!

Mike (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

To je telepatie! Já sem přišel hned jak se tu objevil tvůj příspěvek. Klárko myslím na vás. Krásně čůrejte, jestli půjdeš na houby tak se vyčůrej ale ségru nech ať nečůrá. Tedy jako kdyby to bylo kritický tak ji nech taky ,ale radši ať nenastydne. Nebo ať počká s Liborem na chaloupce.Pa...

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

Ona ji nechá na chalupě s Liborem a sama půjde do lesa... A Libor bude hned po ní chtít aby se vychcala a pak jí to udělá. Já bych jí nevěřil.

Lucka (So, 14. 11. 2020 - 09:11)

Dobytku! To bys jedině udělal ty na jeho místě. Takovou sviňárna. Kopla bych tě mezi nohy, aby ses probral. Chtěla jsem ještě něco dodat ,ale tak jsi mně naštval, že radši nic.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 10:11)

Jestli by tohle udělal nevěřím . Libor je rovnej chlap, to spíš bych Nikole nevěřila, že by si zase něco vymyslela jako tehdy. Víš jak ho provokovala s tím močením Být Klárou nenechala bych ji s Liborem samotnou ne proto,že by snad po ní něco chtěl, ale že by to ona zase mohla zneužít. Já se v ní nevyznám. Teď utekla, asi s ní mlátí puberta a hormony.

Ivan L. (Pá, 13. 11. 2020 - 22:11)

Klárko bylo by někdy možné setkání. Přečetl jsem celý příběh a jsem naprosto uchvácen, je to místy i velmi osobní. Pokud Libor dovolí, rád bych se s tebou podělil o dojmy. Netlačím na to, prostě někdy někde na chvíli. Děkuji za odpověď. Ivan .

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 22:11)

Dědek se snaží po různých upozorněních psát moderně ale je to teda hrozná slátanina

Reklama

Přidat komentář