Reklama

Gamblerství

Dobrý (Čt, 17. 12. 2020 - 13:12)

Pokud to neda je to pico v píči

Dobrý (Čt, 17. 12. 2020 - 13:12)

Výsledek je minus 60000. Vyrážím do herny s 60000 a musim to otočit na 122000. Jinak je to pico v pici

Dobrý (Čt, 17. 12. 2020 - 09:12)

30000 je v haji, pica!!! Co ted, musím to zvrátit, zkusím ještě 30000,musi to dat dvojnásobek a končím

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 00:12)

Zelený čaj, zelený čaj, zelený čaj!

Dobrý (St, 16. 12. 2020 - 22:12)

Peníze mam, vzal jsem 120000. Uroky jsou 2000 týdne, každý pátek 2000 a nebo 122000 a je to vyřízené. Jdu to zkusit otočit na Vegas. Začnu z 30000.

Dobrý (St, 16. 12. 2020 - 00:12)

Díky za tip jdu si půjčit

Tak (Út, 15. 12. 2020 - 10:12)

Pica zase recidiva za 5 dno 60tis pica ruším účty pica

d (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

tak 100 tisíc někde seženeš klidně od lichváře ale to vyhraješ zpátky

Mrda (So, 12. 12. 2020 - 13:12)

Ahoj Andy... přestaň se obviňovat. Za jeho závislost nemůžeš. On za tvůj psychicky stav ano. Nejsi povinná pomáhat a můžou ti občas bouchnout saze. To k tomu patri..Jestli se naštval tak ať se rychle probere :)

To tu říkám jako abstinujici gambler.

:) (So, 12. 12. 2020 - 10:12)

:-))))))) chocholousek?

ala (So, 12. 12. 2020 - 03:12)

Ono to není tak jednoduché jak vypadá ,gambler si může určit finančního správce,ale za předpokladu že s tím chce něco dělat,nicméně o tom že někdo hraje,má dluhy se dozví rodina nebo okolí až když už gamblerovi nezbývá jiná možnost než to vyklopit,do ty doby zatlouká ,zatlouká půjčuje si prelivá peníze ,ono je to kombinace touhy hrát,studu nejsou všichni singl,jsou to tatove od rodin v tom horším případě i mámy ,jak se zdá být řešení jednoduché ,tak není

Andy (So, 12. 12. 2020 - 03:12)

Ahoj holky! Děkuji vám za podporu. Bohužel ale v neděli jsem se už neudržela. Už toho bylo na mě moc, cítila jsem to celý minulý týden, pořád se mi hlavou honilo tolik myšlenek, vracela jsem si zpátky všechny ty epizody, ty jeho výmysly a lhaní, i to mé podezřívání, nedůvěra, prohledávání jeho kapes... Prostě jsem toho najednou byla zase plná. Do té doby (celý měsíc, co na léčení byl) jsem se nějak ovládala. Snažila jsem se mu ukázat, že mu věřím, jsem mu oporou a celé to léčení prožívám s ním. Přitom mě tohle všechno strašně trápilo, ale věděla jsem, že o tom s ním nesmím mluvit. Že on ten první krok k nápravě učinil, když si přiznal svou závislost a odjel se léčit. Ale právě v neděli se to ve mně všechno zlomilo. Ten telefonát bych nejraději vzala zpět, ale už to nejde. Začala jsem zase vytahovat ty věci (proč jsi to dělal, proč jsi mě dohnal až k tomu, že jsem Ti potupně prohledávala kapsy, atd...). Samozřejmě, že telefonát skončil mým brekem a přítelovým naštváním... Od toho nedělního večera jsm jako tělo bez duše. Sice jsem mu volala zase v pondělí, ale oba jsme vytušili, že náš rozhovor je daleko jiný než bývaly ty, které předcházely té OSUDOVÉ neděli. Poznala jsem na něm, že je naštvaný. Vyčítám si to, protože vím, že tím jsem jeho léčbě nepomohla, bojím se, zda jsem ho náhodou neodradila. Samozřejmě, že ve všem mám pravdu, mám právo být z toho, co mi provedl, nešťastná a zoufalá (už proto, že až do S. jsem se poprvé v životě opravdu zamilovala a myslela, že už se můj život někam pohne --- no a kam se pohnul?), ale neměla jsem mu to opět vyčítat. Určitě ani pro něho to není lehké - přiznat si, že je patologický hráč, že má ohromný dluh a v současné době finančně úlně na dně. Jsem strašně pitomá. O svých trápeních si můžu promluvit s mámou, nebo zajít za odborníkem, ale ne mu to TEĎ vyčítat!!! Také jsem mu hned v pondělí psala dopis a uznala jsem v něm svou chybu. Je mi to tak líto, jsem moc smutná. On to třeba chápe tak, že mu vůbec nevěřím, že jsem mu neuvěřila, že to bere vážně a chce vše napravit. Ale já tomu věřím (chci tomu věřit), jen jsem prostě ulítla. BOjím se mu dnes volat, protože ty hovory jsou teď tak jiné! Ach jo. Jak mu mám ještě dokázat, že mě to mrzí a že mu pořád věřím? Ach jo, do toho mám dnes pořád nějaké nepříjemnosti v práci. Nejraději bych se někam zašila a pořádně se vybrečela. Ahoj Andy

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 00:12)

Síla závislosti je u každého jiná, pokud je těžší a silnější, třeba přeci jenom vyhledat odborníka a někdy nestačí tři měsíce, ale třeba i potom doléčovat třeba rok a rovnoutam být třeba měsíců šest. To závisí.Něco jiného je, když někdo pije třeba pět piv denně a nemůže přesta a něco jinéh, když někdo po 36 letech konzmace pije dva litry rumu denně a nemůže přestat, tomu pak nestačí tři měsíce v léčebně alep potřebuje třeba rok plus další dva roky doléčet a zbytek potom pracovt třeba v profesi a doléčovat se pomáháním na charitě.

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 09:12)

Já nejsem sice gambler, ale přišel jsem se podělit o to, že jedním z mých motivů nepít pivo, je že těm hospodskejm nenechám vydělat a odírat lidi. Nakonec. Vždyť mají marže stejně zlodějský. Výrobní cena piva je něco kolem 3Kč(nedávno prodávali braník za 7kč v obchodě) a hospodskej ho natočí napěněnej půl cm pod míru za 30kč.

New-life (Pá, 11. 12. 2020 - 22:12)

2255

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Pro mně byl vždy problém ti hospodští a hotovost, byl jsem zvyklý si vybírat v bankomatu a znovu se vracet do jámy lvové. Tomu je nyní utrum, nedisponuji hotovostí a nemíním nikdy přecházet na placení v hospodě kartou.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Udělal jsem to podobně. Mám potíž s konzumací piv, zvláště v hospodách nízkých cenových skupin, kde to se mnou výčepáci umí. Tudíž jsem se zařídil a v koroně se odnaučil vyhledávat hospody a pro jistotu nenosím sebou po venku hotovost a to ani na nákupní vozík. Nemůžu tedy jít do běžné hospody a hotovost si ani nevybírám z automatů, to jsem si také odvykl.
Výčepáci mně tedy nedostanou a sám si tolik piv na domů nekoupím. Hotovo.

New-life (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Vše zrušeno tipsport, synot, fortuna odeslány email o zrušení. New life

Hanka (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Byla jsem Gembler , ale přestala jsem
Jak ani nevím , najednou mě to po Xx letech přestalo bavit, a když teď čtu vaše příběhy jsem ráda že už nehraju

David (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Také jsem byl gambler a uz nejsem, nechceš prcat?

Reklama

Přidat komentář