Reklama

Gamblerství

New-life (Pá, 11. 12. 2020 - 22:12)

2255

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Pro mně byl vždy problém ti hospodští a hotovost, byl jsem zvyklý si vybírat v bankomatu a znovu se vracet do jámy lvové. Tomu je nyní utrum, nedisponuji hotovostí a nemíním nikdy přecházet na placení v hospodě kartou.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Udělal jsem to podobně. Mám potíž s konzumací piv, zvláště v hospodách nízkých cenových skupin, kde to se mnou výčepáci umí. Tudíž jsem se zařídil a v koroně se odnaučil vyhledávat hospody a pro jistotu nenosím sebou po venku hotovost a to ani na nákupní vozík. Nemůžu tedy jít do běžné hospody a hotovost si ani nevybírám z automatů, to jsem si také odvykl.
Výčepáci mně tedy nedostanou a sám si tolik piv na domů nekoupím. Hotovo.

New-life (Pá, 11. 12. 2020 - 21:12)

Vše zrušeno tipsport, synot, fortuna odeslány email o zrušení. New life

Hanka (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Byla jsem Gembler , ale přestala jsem
Jak ani nevím , najednou mě to po Xx letech přestalo bavit, a když teď čtu vaše příběhy jsem ráda že už nehraju

David (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Také jsem byl gambler a uz nejsem, nechceš prcat?

Peter (St, 9. 12. 2020 - 03:12)

Fungujú len staré rady, vzdať sa hotovosti, zrušiť všetky účty na nete, kontrola ba.uctu druhou osobou, hľadanie a presmerovanie na iné záľuby, zmena myslenia, a hlavne uvedomenie si že kontrolované hranie je mýtus. Inak niekoľko mesiacov už nehram,som šťastný, na moje prekvapenie tentokrát sa mi vyhýba nejaké veľké pokušenie na hru. Ale nechcem to prechvalit...je ale škoda že stránky o gemblovani už neplnia svoju funkciu..pozdravujem všetkých normálnych prispievatelov

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Nepřechválit se je dobrý přístup. Odnaučený závislost není pevnější než nemít závislost nikdy, bohužel, to o pevnějším srůstu kostí po hojení, zde bohužel v psycho-logii neplatí.

Hemeroid (Út, 8. 12. 2020 - 22:12)

Mooja řeč píčo, dneska gambl jako prase 5 tacu jsem poslal a výběr na účet 48 tacku. Jooo

China (Út, 8. 12. 2020 - 16:12)

Nechápu co vás táhne hrát bedny na netu.Taky jsem svoje proházel ale potřeboval jsem k tomu pivo na poličce mezi bednama a popelník a kotel cigaret.V podstate jsem přestal chodit do herny když tam zakázali kouřit.Od té doby jsem tam nevlezl a peníze jsou v cajku

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 10:12)

Vivat Las Vegas! Všichni gambleři tam jednou skončí a prohrajou všechny svoje prachy v tamních ďáblových skříňkách. A zbytek života dožijí v přívěsu v poušti na místním parkovišti.

Vegas (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Byl jsem 10 000 v plusu, pak cele průjezd, vklad dalších 7000 a 6000. Dávalo to jako blázen. Nic, vysledekje minus 16000!!!!?!!! Zítra opět na autobus a do fabriky /////

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 10:12)

Jistě gamblerovi "byl jsem v plusu" neznamená, že byl +10 000 nad tím s čím gamblit začal ale o ubohých pár tisíc víc byměl v kešeni, kdyby byl za blba a chtěl si to vše vybrat a odejít.

Ron (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

Jsem něco zdědil, tak jsem jel se podívat do Las Vegas a teď tam žiju v takovém to městečku pro zkrachovalce, prootže nemám na to odtamtud odjet.

Vegas (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

Gratulace tobě Rone dobrý pocinek, jaké tam mas počasí a kolik vydělávás

Vegas (Po, 7. 12. 2020 - 23:12)

Gratulace tobě Rone dobrý pocinek, jaké tam mas počasí a kolik vydělávás

Vegas (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

Džus za 3000kc. Chcind dvojnasobek/

Drake (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Kamile, děkuji za tvé příspěvky, rád si je vzdycky přečtu. Už podle stylu psaní, pravopisu je vidět, že nejsi hloupi. Tve příjmy jsou také nadstandardní což dokazuje, že jsi šikovný pracovník či remeslnik. Prohrál si peníze,život jde dál. Každý přicházíme o peníze. Já například rozvodem přišel o dvě mega. Lidé bourají své nové auta, zažívají krádeže, živelné pohromy. Celý život je o ztrátách. Mě nepřijdeš jako typický gambler,ten by nevydržel roky abstinovat. Můj známý byl gambler,jak přišla výplata,vše hned prohrál a do další výplaty jedl jen studené kuřecí játra a suchý chleba. Půjčoval si peníze, které nevracel, lhal, byl zanedbaný.
Proti němu jsi na tom skvělé.

Kamil (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Zdravím všechny,
Bikere - také si Tě pamatuji. Ty už si před těmi 3,5 lety co jsem se v tom placal, sem moc nepsal....sem tam jsi sem hodil příspěvek ze kterého bylo vidět, že se máš dobre a že si z nejhoršího venku.
Bohužel ta naše závislost čeká na vhodnou chvíli, kdy budeme nějak oslabení a pak udeří v plné síle (u mne to byla asi nuda během Covidu, u Tebe problémy ve vztahu).
Já vím, že Tě neznám, ale přijde mi, že musíš být silný a schopný chlap, když už jednou si se ze dna vypracoval. To nedokáže každý.
Říká se, že ze dna se nejlépe člověk odrazi...není kam víc spadnout a můžeš jen stoupat...Přeju Ti ať najdeš silu na "ten odraz" a ať se Ti ten život zase zlepší ;-)
Musíš nějak vytěsnit co jsi všechno měl a nesrovnavat to s tím, co máš dnes.
Drž se chlape, přeju Ti ať to zvládneš a máš se zase dobře.

Jajapajaja - děkuju za podporu :-) já vím z minulosti, že tady na mě budou útočit různi anonymove, budou mě podezřívat, že jsem David, Mirek a kdo ví co ještě. :-) Je mi to fuk. Psal jsem tu ve špatných časech, dobrých časech i ted...Třeba někomu příběh mě či Bikera pomůže :-) toť vše.

"Mé falešné já" - a víš, že si mě docela pobavil při neděli :-) Akcie o víkendu nelze prodat, burza "jede" jen od pondělí do pátku ;-) a kéž by během "mého bazeni" šlo o částku "jen" deseti tisíc. To bych si pískal. :-) bohužel tam by byl prodej akcií a následná sázka o hodně vyšší :-/

A jak se mám?
Nějak tak to jde, "bažení" žádné nemám, žádné akcie jsem neprodal. Dnes si užívám teplé, slunečné neděle při procházce v přírodě, scháním dárky a těším se na jaro :-)
Občas na mě přijde smutek, že po 3,5 letech, kdy jsem nehrál, nelákalo mě to, žil jsem spokojený život si udělám zase "škodu." Zachvili to mohlo být 5 let bez gamblu, atd. Pozitivní je, že se mi to povedlo zabrzdit a neprohrát vše...jenže ta "brzdná dráha" byla sakra dlouhá :-/ nedělám si vůbec žádné iluze, že v případě, že by peníze nebyly v akciích, ale volně na účte, tak jsem je v té největší "bláznivce" také vsadil a teď nejspíše neměl vůbec nic :-/
Takhle jsem přišel "jen" o poslední tři výplaty. :-/
...doufám, že tahle recidiva mi přinese nějaké ponaučení a že se snad už nebude znovu opakovat :-/ je to ale "drahé ponauceni"

Přeju všem krásnou neděli.
A pro anonyma - "můj velký den" se nekonal ani se začátkem měsíce, ani s příchodem výplaty ;-)

Kamil (So, 5. 12. 2020 - 14:12)

Výhry? Dnes jsem hrál a nevyšlo. Teď vklad 10 000kc za akcie, držte palce!

Reklama

Přidat komentář