Reklama

půjčená manželka

Jana (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

Tam ten můj mě k tomu přemluvil taky a rozhodně se mi to líbí. Náš manželský sex je po letech zase divoký a krásný. Jedenou za čas s cízím před manželem nám erotiku okoření a konečně jsme si začali spolu povídat oteřeně o svých představách.

Jana (Pá, 24. 8. 2012 - 07:08)

Jééé a teď další fantazii, impotenta, co by to chtěl zkusit.

mike (Čt, 23. 8. 2012 - 20:08)

Ahoj, jsem take nejspíš kandaulista. Jsme mladý , pohledný a stíhlí manželský pár(ona 24, on 26), který nijak nevyčníval z řady.. Jednou jsme se vydali na chatu za kamarádem který pořádal oslavu jeho kulatých narozenin. Večer když bylo již něco upito, jsem se nechal přemluvit, abychom zůstaly přes noc. Manželka není zvyklá příliš často pít, tak byla velmi brzo v náladě. Máme svou partu přátel, kluky které znám od dětství. Jednou mi kámoš daval do kupy pc a při záloze narazil na naše fotky. Mám krásnou ženu, nemám se za co stydět, řekl jsem mu ať se klidně podívá, ale ať si to nikam neukládá. Ukázal mi i jeho fotky. Když jsme byli na té oslavě, vvyplavalo to na povrch. Manželce to překvapivě nevadilo, přitom sama ví, že máme i dosti intimní fotky jejího přirození..
Dlouho v noci jsme se zvedli a šli jsme si lehnout. Spaly jsme v mistnosti s dalšími dvěma kamoši. Jeden tam už spal(byl pověstný, že když má upito usne i na diskotece opřený o reprobednu..) a druhý ješte venku u ohně kalil.. Přišla chuť na sex, ale žena se zdráhala, jelikož pár cm od nás spal zminovaný spáč. Nejprve jsme se mazlily, a pak dostala manželka nápad. Svlékla se do půl těla a nahla se nad spáče.. To jí nestačilo, svlékla se celá do naha, rozkročila se a dřepla si kamošoj těsně nad obličej a začala si roztahovat pysky, říkala něco jako, tak ty spinkáš?.. Masturbovala těsně nad jeho obličejem, musel jsem jí přidržet, protože jak měla pod kůží, motala se a občas bylo zřejmé že zavadila o jeho nos :-). Bylo na ní vidět, že se jí to líbí a hledá si záminku, aby v tom mohla pokračovat. Po nějaké chvíly, jsem zpozoroval, že kámoš otevřel na chvilku oči a v kalhotech se mu něco probouzí.. Manželka chtěla abych jí to dělal jazykem, lehla si na záda vedle spáče a roztáhla nohy. Když jsem začal lízat její kundičku, řekla mi, at přestanu, že ten kamoš je vzhuru. Věděl jsem že je, ale jí jsem řekl, že chrápe jak dudek.. Pamatuji si, jak řekla, schválně něco zkusím a uvidíš že nespí. Vzala jeho pravačku a dala si jí do klína.Nic se nestalo a tak si myslela ze spinká dál.. Chtěla abych vytáhl mobil a vyfotil si, jak chrápe a ná se sebou dělat věci o kterých se mu ani nesnilo. Vzal jsem tedy mobil a fotil jsem jak jeho ruku má v klíně, jak má roztáhnuté pysky a mezi nimi jeho prsty. V jednu chvíly měla jeho prsty i v sobě. Hrozně jí to bavilo, znovu si nad ním roztahávala kundicku, snad co to šlo.Bylo vidět, že se jí to velmi líbí, protože byla hodně mokrá.. Manželka má velké pysky, které mu dávala kolem nosu.. Věděl jsem že je při smyslech, jen se nehýbe a dělá mrtvého brouka, protože by všechno nejspíš skončilo. Moc mě to vzrušovalo. Manželka chtěla, abych zhasnul takovou malou lampičku aby byla větší tma. Venku měli ohen, takže videt stále bylo. Manželka chtěla, abych vzal kondom a natáhl ho na rukojet od skládacího deštníku. Klekla si na všechny čtyři a řekla mi, at jí pěkně vyšukám(takhle vůbec nikdy nemluvila) tím deštníkem. Strčil jsem jí to do pičky, začala pěkně vzdychat, v tom už byl spáč za mnou a dival se jak do ní ten destník proniká. Manželka mi řekla, udělej mi to takhle.. Vzal jsem si ho do ruky a strčil do ní, byl jsem tak vrzusenej, že jsem cítil už při vniknutí, že budu brzo stříkat, musel jsem ho vytahnout, žena řekla: šukej, šukej, delej, delej!! Kamoš mi pošeptal -pomužu ti, chceš? Souhlasil jsem a nechal jsem zasunout zezadu za mě, v tom má žena začalala strašně vzdychat až skoro křičet, pravda kamoš má macana.. V jednu chvíly jsem viděl jak na mě žena kouká, stál jsem vedle, ale dělala, že nic a hlavu otočila na druhou stranu. Za chvilku přišel potichu i druhý nocležník, který doted pařil. Řekl mi, že už na nas chvilku dívá a že by chtěl taky a rychle se svlékal. Na spáčoj bylo slyšet, že už brzy bude, druhý kámoš řekl nahlas střídání.To musela slyšet i kdyby byla hluchá.. Spáč ho z ní vytáhl a přesunul se hned na bok aby druhý mohl zasunout. Musím říct, že když jsem viděl jak jeden jí stříká z boku na zadek u kterého jí šuká další, bylo to velmi vzrušující. Moje žena se udělá jedině když jí lížu, a nikdy mě nechtěla vykouřit do konce. s druhým klackem začala říkat, už, už, už budu.. Ona se skutečně udělala! Kámoš ještě nebyl, proto jí ho tam strčil znovu, přitom otřel spáče sperma a nechal jí slízat z jeho rukou. Opakovala, udělej se do mě.. Kámoš to dlouho nevydržel a se slovy "s-t-ř-í-k-á-m" se do ní udělal.. byla jak z retězu, v tom se ozval randal od vedle a zena rekla ze má žízen, že bychom se mohly vrátit ven.. V tu chvíly se kluci vytratily z pokoje jak pára nad hrncem. Sedeli jsme venku asi neco pres hodinu, manzelka mi predevsema klukama rekla, že pujdeme spat, že dostane satek kolem očí a že si s ní budu moct dělat co chci.. V klukách bylo videt prekvapení.. Šly jsme do vnitř, natáhl jsem jí šátek přes oči, ptal jsem se jí, jestli jí to nevadí, že máme rozvíceno velké světlo, že jí uvidí kluci, řekla mi, že ona nic nevidí.. Šátek jsem uvázal, slyšel jsem jen, už ho má na očích, a viděl jak všichni kluci přišly do pokoje a dívají se jak jí vysvékám. Řekla mi, udělej mi to jako jsi mi to dnes už udělal, v tom už byli skoro všichni nazí. Oslavenec šel první, docela hekal, bylo jasné že ví, že jí to nedělám já. Řekla mi, že by mě chtěla vykouřit, ale při poloze 69, abych jí mohl lízat. Nežli jsem stačil konečně jako poslední přistoupit, měla v puse kamaráda. Na mě zbyla její roztahaná a semenem vystříkaná kundicka. Musím přiznat, že mě velice chutnala, cítil jsem tam spermata od kamarádů, ale nedokážu to vysvětlit, prostě krása. Říkal jsem si, že ho do ní zasunu a hned se vystříkám a budu pro smích kámošům, ale to vzrušení... Když jsem slyšel že se kámoš udělá, musel jsem se dívat, jak bude reagovat, protože doted sperma nechtěla skoro ani vidět, natož ochutnat. Nevím, čím to bylo, jestli tím, že kamoš nemá už delší dobu holku, ale nálož semene byla až neskutečná.. Když jsem viděl, že ho polyká, nemohl jsem to už vydržet a vystříkal jsem se jí na na kundicku.. překvapilo mne už to že slízala sperma z rukou kamoše.. Se všemi co na té chalupě byli, jsme stále velmi dobří přátele, nijak nás to nezměnilo, ale doma o tom nemluvíme. Manželka mi druhý den řekla, že ta akce byla fajn, že si ji užila. Když jsem se jí po čase zeptal jestli jí něco nehrálo na našem sexu na chatě, vždycky řekne, bylo to dobrý, mohly bychom zase nekdy někam zajít, ale nikdy už se o tom víc bavit nechce, i když viděla fotky, kde je jasně vidět, kdo všechno s ní spal. Maximálně řekne: ále, to jsi byl ty..rád bych nějakou takovou akci zase udělal, ale bojím se toho, že to byl ze strany manželky jen úlet a už se to nebude opakovat. nevadí mi se na ní dívat, jak si užívá, jsem rád že se jí to líbí..

Honza (Pá, 9. 3. 2012 - 09:03)

Já už přes dva roky...Také mě šíleně vzrušuje,když jsem u toho jak mě někdo mrdá manželku. Máme fajn kamaráda,který si s ní může zamrdat kdy chce. Asistuji mu u toho.šukáme jí na střídačku,do kundy,mezi kozy,do huby,kamkoliv. Stříkáme tamtéž,ale nejlepší je sledovat jeho kančí výstřik na obličej! Potom olízat. Krásné je rovněž oba do kundy a to jsou potom zvuky!Není nad trojmrd!

jaja (Pá, 10. 2. 2012 - 01:02)

kolik Ti je ? Mohuli se...máš-li zájem cokoliv na dané téma , jsem tu pro tebe na mailu: [email protected]řádný bejček

zor.ro (Ne, 5. 2. 2012 - 02:02)

ahoj , a chtěl bys to moc?...Ahoj, domluvila jsi se nějak...ještě tě ta představa se dvěma muži vzrušuje ? Nějaké zkušenosti z minula mám a teď žádnou dvojici nemá[email protected]

harddick1666 (Pá, 27. 1. 2012 - 15:01)

kolik Ti je ? Mohuli se...Ahoj Radko. kandoulista potrebuje bejka! Nechteli byste se seznamit s bejkem z indie ktery umi ajurvedskou masaz, jogu a kamasutru? Jestli jo prosim napis mi na mail [email protected]

! (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Tak tak, ženská a fajfka se nepůjčujou!!

IGNACIUS (Út, 24. 1. 2012 - 17:01)

Hospodin vás ztrestá,holoto necudná.
Den velkého hněvu se blíží.

Radka 38 (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

je to zvláštní,někdy...kolik Ti je ? Mohuli se ptát? Ráda bych s tebou dala pokec! Víš můj manžel má podobné touhy! Já , my si na to hrajeme. Tak jsem myslela, ale radši ne, nebo nevím. Mě to fakt šíleně vzrušilo Martine.

Alex (Út, 2. 2. 2021 - 12:02)

Mohu přiznat, že tato představa mě také moc láká. Kdyby jste chtěli popovídat budu potěšen. Alex [email protected]

Radka 38 (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

je to zvláštní,někdy...ahoj , a chtěl bys to moc? Víš, mě ta myšlenka velmi vzrušila. A možná bych věděla jak pomoci. Nezlobíš se? Radka

Radka 38 (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

ale velmi zajímavé, jsem vdaná. Pac?

Radka 38 (Út, 24. 1. 2012 - 12:01)

nu jo, to je téma

! (Út, 24. 1. 2012 - 11:01)

Spíš by jsi měl jít k psychiatrovi!!!

martin (Út, 24. 1. 2012 - 05:01)

je to zvláštní,někdy nepříčetně žárlím,ale vzrušuje mě,kdyby mě mou krásnou přítelkyni souložil nějakej mlaďoch přede mnou.Pověděl jsem jí to,že by se mě líbilo,kdyby si domů přivedla nějakýho kluka a ten by jí to udělal!asi pujdu k psychologovi

Hanička (Út, 28. 6. 2011 - 23:06)

Já s manželem jsme na tom stejně.Hrozně rád mě půjčuje a mě to dokonce vzrušuje.Nevadí mě ani,že mě předhazuje starším chlapům a romům.V podstatě jsem ráda za děvku.Narozdíl od jiných se ale na mě s ostatníma střídá.

K (So, 4. 6. 2011 - 17:06)

Sex s partnerovym kamaradem jsem odmitla, ale nechala jsem si pred nim dat vyprask, ktery bych stejne dostala kdyby tam nebyl.

LK-2 (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

ty příspěvky z 10.2. kolem 22. hodiny ... To si nějakej analfabet povídá pod různými nicky sám se sebou, ne???

Lucie (Pá, 3. 6. 2011 - 18:06)

Jsem ráda, že jsem tady na toto téma narazila. Už jsem si myslela, že mám doma úchyla. Mého muže vzrušuje přesně to, o čem tady mnozí píší. Za těch pět let, co jsme spolu, mě můj muž s větším či menším nátlakem přesvědčil, abych před ním měla sex už se čtyřmi muži. Většinou šlo o jeho známé. Probíhá to vždy přesně tak, jak popisuje i Simona. Rád se jen dívá, nezůčastňuje se. Většinou se předtím oblékám podle jeho přání. Chce, abych měla pod sukní tanga a samonosné punčochy s krajkou, někdy i podvazky. Moc se mu líbí, když se může dívat jak mne někdo svléká, jak mám s partnerem oboustranný orál a pak plný styk s ejakulací. Na to, že mne manžel po styku vždycky vylíže, jsem si už zvykla.Jak tady čtu, asi je to už normální, to mne trošku uklidnilo.

Reklama

Přidat komentář