Reklama

výprask

Default User Image
Idomeneus (Ne, 15. 9. 2024 - 07:09)

Výprask je základní výchovná metoda muže. Výprask je učením k vědomí řádu a pokory. Dá se dobře stupňovat podle míry provinění. Má výrazně preventivní účinek, nemusí být vždy udělovaný za trest, proto je důležitá pravidelnost.

Default User Image
Idomeneus (Ne, 15. 9. 2024 - 07:09)

Výprask je základní výchovná metoda muže. Výprask je učením k vědomí řádu a pokory. Dá se dobře stupňovat podle míry provinění. Má výrazně preventivní účinek, nemusí být vždy udělovaný za trest, proto je důležitá pravidelnost.

Default User Image
Mladík (So, 14. 9. 2024 - 07:09)

Hezký ráno všem.Najde se tu žena co ráda popovída o výprasku na holou🤔🤔Nebo by mi ráda dala na zadek případně přes něj dostala?Rád odepíši všem sem začínající amatér.Znam teorii praxy trošku.Ale nějaké nadrtoje na výprasky mám Výprask beru jako trest ale zároveň mne to přitahuje.Napiste prosím [email protected] 

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 12:09)
Default User Image
Kamila (Pá, 13. 9. 2024 - 19:09)

Ahoj, když máte dostat výprask na holou,rozepnete a  stáhnete si sami kalhoty a nebo to dělají rodiče? Je tu třeba někdo, kdo se i bránil rozepnutí a stažení kalhot před výpraskem?

Default User Image
Mladik (So, 14. 9. 2024 - 15:09)

Ahoj Kamilko mě by se libylo kdby mi kalhoty a boxerky stahnula žena sama.Ktera mi pak naseká abych se ješte vice styděl 

Default User Image
Kamila (So, 14. 9. 2024 - 18:09)

No jo,ty to bereš jinak, bereš to jako vzrušení. Já to zase vidím jinak, kdy je člověk trestaný i za prkotiny. 

Default User Image
Mladik (So, 14. 9. 2024 - 18:09)

Ne to ne ja beru vyprask jako trest.Proste se celi třesu zveda se mi tep beha mi mráz po celim těle.Ale bral bych i vyprask jako vzrušeni 

Default User Image
Kamila (So, 14. 9. 2024 - 20:09)

Jestli chceš, můžeme pokecat přes email

Default User Image
Mladík (So, 14. 9. 2024 - 23:09)

Moc rád muj email je [email protected] Napiš rád odepíši 

Default User Image
Kamila (So, 14. 9. 2024 - 23:09)

Už jsem ti tam napsala 

Default User Image
Kamila (So, 14. 9. 2024 - 18:09)

Chápu, a tep by se ti začal zvyšovat ještě víc, jak by ti někdo začal rozepínat a stahovat kalhoty a věděl by jsi, že už jde do tuhého. No a když nemáš dostat jen ty,ale ještě někdo další a vidíš,jak mu jsou stahovaný gatě, tak to pocity ještě umocní .

Default User Image
Mladík (So, 14. 9. 2024 - 23:09)

S nikým dohromady jsem zatím ještě nedostal ale musím teda říct že bych se na to rád koukal ale pokud bych měl mít první tak bych se styděl ještě víc před nikým vystrčit holý zadek ne jenom předtím kdo by mi nasekal ale ještě dalších kdy by se na to koukal který se mnou dostane zvlášť když by to byla žena nebo holka 

 

Default User Image
Štěpán (St, 11. 9. 2024 - 22:09)

Výprask od Ženy. 

Rád poznám Ženu, které by dělalo největší potěšení dávat chlapovi důkladný zasloužený, spravedlivý výprask na holou. Rád poznám Ženu, která má i takové představy bez reálných zkušeností a jen sní o tom, jak se muž kroutí a má oči plné slz pod Její pádnou rukou. Proč nezměnit klišé, že Žena má poslouchat a být ta submisivní?? Proč nemůže chlap slyšet „Byl jsi zlobivý…? Za chvílí tě potrestám výpraskem:“ Vědět, že za okamžik budu mít hýždě červené a horké, Vy si užijete manipulaci s nástrojem, který dopadne na můj zadek. I já si užiji svůj strach, napětí, bolest, že to není v mých rukách. Rád se seznámím se Ženou, kterou baví, bavilo by, má zkušenosti i nemá a chce vyzkoušet výprask chlapa.  

Každopádně nehledám mé sexuální uspokojení, mě dělá dobře když trpím, když se to líbí té Dámě, která mě trestá. Mě fascinuje můj výprask, a když si to Dáma užívá, nehledám sex. 

Jsem slušný muž ze Západních Čech, nemám problém s cestováním po Západu, nebo v rozumné vzdálenosti. Nemám problém dát neutrální schůzku u kávy. 

Dobrý výprask dělá zázraky, tak proč ten zázrak nezkusit společně?? 

[email protected]

Default User Image
Ja (Út, 3. 9. 2024 - 13:09)

U

Default User Image
PipiLove (Po, 2. 9. 2024 - 12:09)

Vkládám kvůli spamu znovu: 

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a   poslušně mi vystaví prsa pro můj fetish líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

Pokud Tě rajcuje i osahávání na veřejnosti, bude to úžasné zpestření. Playgame i lifestyle.

 

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
Víťa (Po, 2. 9. 2024 - 17:09)

Vkládáš to tu po třech dnech od minulého inzerátu, takže jediný spam tu tvoříš ty.

Default User Image
zalez úchyle (Po, 2. 9. 2024 - 21:09)

Pipi seriozně hledá, od toho tahle diskuze je. 

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 19:09)

Jak je tlustá tak je blbá a vlezlá .

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 19:09)

Jak je tlustá tak je blbá a vlezlá .

Reklama

Přidat komentář