Reklama

Tanga, zkušenosti

Nina (Po, 25. 4. 2016 - 15:04)

Taky jsem je nosila kvůli...Nikdy bych kvůli chlapovi tanga na sebe nevzala.Už ani nejsou moc v módě a jsou nepříjemný.Navíc mám blok z dětství,kdy jsem je nosit musela.Jestli klukovi nevyhovují moje kalhotky,tak ať jde dál,takovýho nechci,co ho těší,že mě tlačejí gaťky v prcině!

Anet (Po, 25. 4. 2016 - 14:04)

Ahoj, já nosím tanga hlavně kvůli manželovi, kterému se to líbí, a pak taky když chci trochu provokovat chlapy :-). Ale třeba do zimy jako je dneska jsem si vzala klasické kalhotky.

Zuzka (Ne, 24. 4. 2016 - 16:04)

Nosím tanga ráda,nejen kvůli svému muži,jsou to moje nejoblíbenější kalhotky.S výjimkou krajkových,které hodně táhnou mezi nohama,mám s tangama ty nejlepší zkušenosti.

Lenka (Ne, 24. 4. 2016 - 12:04)

Taky jsem je nosila kvůli klukovi.Měla jsem normálně pocit viny,když jsem měla klasické kalhotky kvůli vložkám.Jinak jsem byla stále pod kontrolou,jestli je mám dobře zařízlý.Tak jsem se na toho macha po dvou letech vyprdla.

Petra (Ne, 24. 4. 2016 - 07:04)

dávám přednost spíš kalhotkám,tanga si beru jen v létě na zahradu abych se líp opálila

Jitka (St, 6. 4. 2016 - 22:04)

Někdy si tanga taky vezmu,ale pořád mám raději obyčejné kalhotky.

Lenka (Pá, 29. 1. 2016 - 23:01)

ahoj je mi 20 a kvůli novému příteli jsem začala nosit tanga protože ho to strašně vzrušuje, nosím je na spaní k sexu , k vaření a přidám kástěru kolem krku na odpoledne jen tak když je doma ale začali se zi zapalovat stehna jak s nimi o sebe třu, má s tím někdo zkušenasti ? jak jste to vyřešili? mám raději příteli říct že je nosit nebudu a raději budu nosit šortky které jsem do ted nosila ? Bojím se mu to říct.

Na druhou stranu on taky kvůli mě začal nosit boxerky které do ted nenosil a dělá to jen kvůli mě.
Nevím jak dál :-( :-( hnuk

Jano,Nino, (Út, 19. 1. 2016 - 11:01)

Dost se vám divím.S tangama jsem spokojená a dcera ve dvanácti byla v sedmém nebi,když je dostala.

Marcela (Po, 18. 1. 2016 - 18:01)

v 14 letech jsem si poprvé koupila o čínského obchodníka na stánku Nosila jsem je do školy máti na to přišla myslím za 3dny .

Nina (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

Já tanga nemám ráda,nosím je málo,třeba na ples nebo pod bílé obtažené kalhoty.Je mi stejně jako tobě,ale tanga jsem dostala v 11.letech,naši si to přáli.Dost mi ten zářez vadil,stejně jako pocit,že mi to roztahuje nohy.Zvyknout se snad nedá,člověk spíš otupí,já je měla i pod noční košilku a nevzpomínám na to v dobrém.

Jana (So, 16. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tangama?
Asi to bude znít divně, ale začala jsem tanga nosit až teď v 26. Ještě si na ně zvykám. Jak vám to dlouho trvalo, než jste si na ně zvykli? Hrozně mi vadí, když si v práci dřepám, jak mi ten proužek jezdí mezi půlkama sem a tam, kdy jste si na to zvykli? Nebo ho snad cítíte pořád?
A jak vás vnímají chlapi v tangách? Když si beru uplé šaty, tak od té doby co si pod ně beru tanga, tak na mě chlapi hodně koukají, ne že by mi to nebylo příjemný. :) Je fakt, že teď mi přijdou zařezaný kalhotky do půlek (co dělají čtyři půlky :-D) jako fakt něco strašnýho, nechápu, jsem tak mohla taky chodit.

Reklama

Přidat komentář