Reklama

kakání partnerky

foresta (So, 6. 3. 2004 - 12:03)

Ehm,aha, tak tady taky. No myslela jsem že se tady lidé zaměřují na dané téma debaty, ale koukám, že ani tady se nevyhnu kritice za svůj spontánní pravopis. Pro informaci pravopis celkem ovládám, ale baví mě provokovat taková mluvnická individua no koukám vždy se někdo chytne.Můj příspěvek měl být k zamyšlení spíše z psychologického hlediska.

Klára (So, 6. 3. 2004 - 11:03)

Vidím, že ten zážitek se podepsal na tvém pravopise...

foresta (So, 6. 3. 2004 - 11:03)

Ahoj, pamatuju se že na intru byl jeden kluk, který se schovával na dívčích záchodcích a šmíroval, mě osobně to nijak nevadilo, jednou jsem si všimla že na mě kouká jak kadím,nic jsem nedělala.Moc jsem si přála aby se odvážil vejít za mnou do kabinky, schválně jsem se ani nezamykala.a jednou to vyšlo.Nejdřív jsme si to udělaly a pak si o tom dlouze povídaly.Tenkrát jsem poprvé pochopila jak takový člověk vlastně trpí. Jinak to byl fajn kluk velmy společenský,a dá se říct že i neškodný,nikomu přece neublíží něčí pohled??? a to že za mnou vlezl do kabinky byla čistě moje provokace, moc dobře věděl že o něm vím.Byl to takový můj malý experiment

milda (So, 17. 11. 2018 - 15:11)

když se to někomu líbí nebo mu to neva tak je to jen jejich věc.

Návštěvník (So, 24. 11. 2018 - 19:11)

přesně tak já to videl zatím jen na VHS nebo internetu proto si občas představuju jaké by to bylo zažít to s ženskou ve skutečnosti ale samozřejmě jen s takovou které by to nevadilo jinak by mi šlo ve vztahu hlavně o polibky doteky pochopení a toleranci a koupelnové nebo záchodové voyeurství ať už čůrací nebo kakací by byla jenom taková třešnička na dortu

Tomi (St, 3. 3. 2004 - 19:03)

no, to je na me docela sila. To curani nevadi, ale kadeni... no, nejak mi to nejde na mysl.... Brrr Ja vim ze je to prirozene, zvlast v Africe lide kadi kde muzou a vubec se neostychaji. Tam to neni zadne tabu, proste v prirode kadite a nikdo vas neokukuje. Je to prirozene? Asi jo. Jako zvirata

libuška (St, 3. 3. 2004 - 16:03)

Nevím, jestli ho to přímo vzrušuje, ale jednou jsem měla fakt průjem s doprovodnými efekty, že to bylo slyšet široko daleko a partner to vesele komentoval:-))Naštěstí máme smysl pro humor a už jsem mu to oplatila.

Olga (St, 3. 3. 2004 - 16:03)

Nevím, já bych to z jeho strany brala jako absolutní porušení mého soukromí. Vymáchala bych mu v tom čumák :-))))

tajnej (Čt, 15. 1. 2004 - 10:01)

Probíhá tady diskuze o pissu, zajímalo by mě, jestli někoho vzrušuje i velká potřeba. Vidět třeba partnerku kakat...

Martin 41 Praha (Po, 17. 4. 2023 - 08:04)

Moc zdravím, mně kadění vzrušuje všeobecně.Tedy pokud je pevná a vláčná stolice, která krásně roztáhne prdelku .....

Pavkol (Po, 17. 4. 2023 - 10:04)

dobrá tak se tě Martine zkusím zeptat ještě jinak jedná se u tebe pouze o tužbu nebo už máš narozdíl ode mně i reálné zkušenosti?

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 11:04)

tak to zkusím ještě jinak samozřejmě že mě to zajímá jen u opačného pohlaví ale zajímalo mě jak na to abych nenarazil? nebo u tebe se zatím také jedná pouze o touhu a zatím si to nezažil?

Pavel 48 Praha (Po, 17. 4. 2023 - 10:04)

a kde se ti to konkrétně líbí na záchodě nebo v přírodě? myslím to tak že pkud si neměl možnost stejně jako já to zažít ve skutečnosti jestli si to taky vynahrazuješ pozorováním videí na Eroprofile a podobných stránkách

Pavel 48 Praha (Po, 17. 4. 2023 - 09:04)

a co konkrétně? žbluňkání těch šišek nebo i vdět to vylejzat?

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 10:02)

Ano mě

Petr (Pá, 4. 1. 2019 - 22:01)

Mna to tiez moc laka..taku najst fuu to by bolo co aj ju by to vzrusovalo

Petr (Pá, 4. 1. 2019 - 19:01)

Mna strasne moc tiez

Default User Image
Lada Zikova (So, 25. 11. 2023 - 14:11)

Chce se ti taky kadit Petr a kolik bys jich vykadil těch šišek ze zadečku tviho 

Reklama

Přidat komentář