Reklama

výprask

další úchyl (So, 23. 9. 2006 - 09:09)

Pro Alenku Jestli máš zájem o výprask je to jen věc dohody. Napiš mi na wald.p"seznam.cz domluvíme se. Ahoj Alenko

Jindra (Pá, 4. 8. 2006 - 12:08)

Zas jedna úchylačka.
A vy, co mlátíte děti, proč se s tím chlubíte?

Paul (Pá, 4. 8. 2006 - 12:08)

Alenko, to myslíš vážně?.-)

N (Ne, 5. 6. 2005 - 19:06)

Jane ty nejsi otec, ale nasilnik s nizkou inteligenci.Deti by se meli vzit od tebe!

Alenka (Čt, 26. 5. 2005 - 13:05)

Plně s Tebou souhlasím. Jen je zřezej. Když jsem chodila na základku, všechny holky si ukazovali jelita na zadku a já nic, na gymplu to samé i teď v práci si je všechny ukazujou alespoň po Velikonocích a já zas nic a přitom bych to chtěla taky zkusit.

Kobrei (Út, 15. 2. 2022 - 20:02)

Stačí se Mi ozvat a Výprask dostaneš.

[email protected]

Rob (Po, 31. 1. 2005 - 17:01)

Honzo, Ty nejsi Herodes, ale samolibý arogantní a ješitný blb, který asi všechno ví nejlépe a ani se neunavuje přemýšlet, jestli všechno co dělá v životě je správné. A nejlepší je exhibovat na veřejnosti. Nepřeji Ti nic zlého, ale ono se Ti to jednou vrátí.slušňákům se omlouvám za tvrdší názor, ale někdy se neudržím.

Olga (Po, 31. 1. 2005 - 17:01)

A proč to sem jako píšeš, Jane? Divný druh exhibicionismu.

katy (Po, 31. 1. 2005 - 16:01)

Já si nemylím že výprask je správný, spíš je to taková metoda rodičů "zbabělců" Dítě nikdy nezlobí jen tak, vždy to má důvod... Výpraskem neodstraníš příčinu, spíš to všechno potlačíš a následky jsou někdy hrozné. Na vše se dá jít bez násilí, vím o čem mluvím, i když nepopírám, že někdy to chce hodně moc trpělivosti a přemýšlení...Je to ale jen tvůj způsob výchovy a nikdo ti to nemůže sebrat, bohužel. Proč ty holčičky vlastně biješ? Nezkoušel jsi někdy povídání, naslouchání, empatii a podobně?

Verča (Po, 31. 1. 2005 - 15:01)

Pokud to není za každou hloupost a není to žádné surové bití,tak je to myslím v pořádku...

Jan (Po, 31. 1. 2005 - 08:01)

Jsem asi otec Herodes, ale moje dvě dcery opravdu občas dostanou výprask.Je to určitě lepší, než výčitky,zákazy televize, počítače, vycházek.

Reklama

Přidat komentář