Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (St, 4. 11. 2020 - 15:11)

Já jsem venku musela čůrat. V ůbec jsem to nepředpokládala, protože jsem šla na WC ,ale to bylo zavřený. Mně se ale chtělo tak, že bych to už dlouho nevydržela a tak jsem zaběhla za strom v blízkém parku a hned musely kalhoty a spoďáry dolů a šlo to nekontrolovaně ven ani jsem se nemusela snažit, ten tlak byl z močáku velký až jsem čůrala hodně dopředu před pipinu.

Holkočůr (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Lucko a kdybych tě oslovil a ukázala bys mi svý močení v reálu ....dostal bych odmítnutí?

Klára (St, 4. 11. 2020 - 13:11)

Klasiku jak jste velký oba? Je opravdu hezký, že se o sestru staráš, já taky mám ségru, ale já jsem už velká a ona ještě ne a když je jí špatně tak ji taky ošetřuji, protože ji mám moc ráda a kdyby se takhle počůrala v posteli když j´není dobře, tak bych na ní zlá taky nebyla. My ale jsme doma a čůráme jen na záchodě dneska a měly jsme školu po netu a teď se flákáme. Já mám nějaký úkoly, ale nechám to zatím a zítra je čtvrtek a tak to máme videokonferenci dopoledne a odpoledne mám poslední jízdy a pak si budu moci vybrat ze tří termínů zkoušku. Jedenáctýho, osmnáctýho nebo pětadvacátýho. Chtěla bych co nejdřív, ale bojím se a tak jsem zvolila osmnáctýho. Snad to dobře dopadne a budu připravená. Dnes už jsem chodila čůrat dopoledne dvakrát když jsme měly pauzu a nenechala jsem si pipinku a močák přeplnit jako včera, aby mně to bolelo. Dnes jsem se vždycky vyčůrala hezky a rychle a jen středně hodně a je to v pohodě.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 14:11)

Já bych chtěl vidět tvý čůrání jak to někdy děláte se ségrou venku. To musí být kouzlo.

Matlák (St, 4. 11. 2020 - 10:11)

Já mám pnutí holky date mi čuriní jak když bude mít čuriníá holka já uhonil vyteklý pro ni moc mi taky bylo do ní

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Já mám devitiletou ségru a ta se ráno tady pochcala v posteli a ani o tom prý nevěděla. Velký mokrý kolo na matraci,tak jsme to dali vysušit. Je nějaká divná asi ji není dobře. Převlikla se,ani moc nejedla. Rodiče jsou v práci, tak jsem ji uložil k sobě, jestli se mi tam pochčije tak jí dám na zadek. Snad ne.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

To je hezké, jak o ní pečuješ. Jestli na ní nejde nějaká chřipka. Zkoušel jsi jestli nemá teplotu?

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

Ne. Ale najdu teploměr. Ona se zavrtala do postele a že ji bolí hlava a břicho a že bude ležet. Že se prý už nepochčije, že se prý jen nevzbudila že to nemáme nikomu říkat.

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

Tak má třicet osm stupňů a tak ji nechám ležet .

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 11:11)

Jsem jen zvědavá jak je sestře, lepší?

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 11:11)

Je lepší, už se nepochcala a normálně si došla ale je zabalená v posteli a já jsem na compu a jsem v klidu aby mohla spát kdyby chtěla.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

To by měli vědět rodiče.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Stačí,když budeš chcát do záchodu,oni se z toho udělají

Klára (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Soňo, teď jsem tě objevila. Napíšu ti víc,ale teď už nestíhám. Pa, jsem ráda, že jsi se připomněla.

Soňa (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Děkuji ,já jsem velmi překvapena, jak jsi dál s Liborem a ten dům a nejvíc mně zasáhla ta vaše cesta do Afriky. To muselo být nádherný. Když ti dám mail pošleš mi nějaké fotky? Libor je fakt skvělej. Závidím ti ho i ty cesty a bohatství, ale ne škodolibě naopak přeju ti to, ale chtěla bych si to taky tak užívat .

Klára (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Soňo napíšu víc, ale ono to vyplývá z mých příspěvků. Dej mi mail A já ti něco pošlu i videa. Jsem ráda ,že jsi zase tady. Miku ty jsi ale odvážný, ale jsem ráda že na mně tak reaguješ, ale víš že jsem zadaná a tak můžu být jen tvou představou.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Klára je jen vychcaná zlatokopka, která nakonec Libora jen využije . To jsi nepostřehla svým ženským šestým smyslem?

Soňa (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Ne nepostřehla. A dej jí pokoj.

Luci (St, 4. 11. 2020 - 23:11)

Tento Návštěvník se do Kláry naváží neustále. Kašli na něj. Je to omezenec.

Klára (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Kluku to je od tebe moc hezký, ale víš jak to je. Já mám jinou lásku a nebudu to měnit. Tak nesmutni a až si najdeš svoji lásku, klidně ji přijď ukázat a já ti ji budu moc přát. Budeme mít zase výuku dopoledne a já si už nenechám pipinku přeplněnou jako včera ,ale budu chodit čůrat včas,aby mně to nebolelo. Teď ráno jsme byly s Nikou klasický plný a tak nám to taky čůralo na záchodě hezky naplno a už máme bříška prázdný. Libor dnes bude s tím oprávářem na tom kotli. Má přijet za chvíli, je to jeho známý ,jinak bychom museli čekat dlouho nebo si objednat pohotovostní službu, která je předražená.

Reklama

Přidat komentář