Reklama

tělocvik naboso

nohatej (Pá, 30. 10. 2020 - 04:10)

Vladimíre, mne zajíma jak a proč se to u tebe vyvinulo a jak se to projevovalo. Zdá se, alespoň u mne, že to není a nebyl jen obyčejný obdiv, ale je to doslova láska. Jenomže ne k člověku samotnému, ale k nohám. Snažil jsem se zjišťovat u dalších, co jsou jako my, ale nikdo mi to nevysvětlil. Jen že je to fajn, super a tak... Ale nic, čím by se dalo přijít na kořeny věci.

Vladimír (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Já to asi nijak nevysvětlím. Bylo to vrozené, ale ne jako u tebe. Žádná láska k nohám. Líbili se mi malí kluci, ale jenom malí a drobní. A vzrušovalo mě vidět je bosé, při zouvání. Neuměl jsem ale tyhle věci takhle pojmenovat, bylo to spontánní.

Z (Ne, 1. 11. 2020 - 19:11)

Z

nohatej (So, 31. 10. 2020 - 10:10)

Právě. Rozdíl je v preferenci. U tebe jde o osbu u mne o chodidlo. Když jsem byl žák, tak jsem to vnímal tak, že po tělocvične lítají moje milované chodidla. Pleskají a všemožně se kroutí. Jejich majitelé mne až tak nezajímali. Moc jsem obdivoval nohy svého učitele tělocviku. Ten když se zul a objevili se jeho obrovské a krásne chodidla, tak se mi rozbušilo srdce. Nevím, jestli to má tak někdo, jako já. Co tu čtu, tak většině z vás jde o osoby. To, že jsou bosé to je jenom detail.

Ladis (Ne, 13. 9. 2020 - 10:09)

Zase se sem vloudil nějaký bláznivý ponožkář. To co tady tvrdí Samuel ,je naprostý nesmysl. Když si nějaké dítě zapomene boty, tak cvičí naboso, to platí i dnes. Naprostý nesmysl je, že nějaký žák musel učiteli odevzdat boty. V ponožkách to v tělocvičně klouže, to ví každý debil. A venku chodí v ponožkách akorát magoři a prasata. Jenže ten úchylný debil bude určitě reagovat, že je to pravda, co napsal a bude křečovitě obhajovat svojí divnou úchylku.

Matěj (Ne, 6. 9. 2020 - 09:09)

já chodím na tělocvik bosky dobrovolně. je mi to mnohem pohodlnější, příjemnější a cvičí se mi tak lépe než v botech a ponožkách. navíc to má tu výhodu, že si nemusím nosit boty na tělocvik.

Miro (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Súhlasím a vôbec by som nepovedal, že cvičiť naboso by malo byť za trest. Práve naopak, ja som zvykol cvičiť aj v topánkach aj bosý a určite tá druhá verzia mi príde lepšia. Dokonca po telocviku som zvyšok vyučovania bol takisto bez ponožiek.

Ladis (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

A zůstáváš bos, i když nemáš žádné přezůvky? A kolik ti je?

Samuel (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Dobrovoľne je to OK, ale za trest cvičiť v ponožkách je pre mňa ponižujúce.

Pavel (So, 8. 8. 2020 - 16:08)

Museli jste někdy cvičit bosky za trest? U nás ve škole to na prvním stupni při těláku bylo. Když někdo z kluků zlobil při tělocviku, tak se musel za trest zout a docvičit bos.

Samuel (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

Bosky nie ale v ponozkach ano. Mame dvojhodinovku a ja som na prvej hodine vyrušoval v telocvični, keď sme išli potom von tak pri dverách som musel odovzdať učiteľovi topánky a behať len v ponozkach.

žáci si (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

stejně dělají, co chtějí. Ňáké přezouvání?? Jděte se vycpat!

Greg (Čt, 16. 7. 2020 - 20:07)

Souhlasím s Ninčou!

Ninča (Čt, 16. 7. 2020 - 23:07)

presne...... jednak je mi zima a špiním ponožky

Ninča (St, 8. 7. 2020 - 21:07)

Keď som raz necvičila na telesnej, tak som išla do telocvične a sadla som si na lavičku. Keď prišiel učiteľ tak mi povedal, že sa musím okamžite vyzuť a topánky si odniesť pred telocvičňu. Je podľa vás normálne, že som musela chodiť po studenej podlahe v ponožkách, keď som mala nádchu.

učitel (Čt, 16. 7. 2020 - 18:07)

Samzrejme...a čo si si myslela? čo?? že budeš ničiť podlahu v telocvični! čo??

Ninča (Čt, 16. 7. 2020 - 20:07)

Tak ale keď som bola prechladnuta a preto som necvicila tak mi nepríde logické chodiť v ponozkach po studenom aby so ešte viac prechladla.

Ája (So, 18. 7. 2020 - 12:07)

To je jeden z důvodů, proč posílám nepřezuté žáky do ponožek a nikoliv do bosa. V zimních měsících všichni nosí ponožky, ve škole se topí, a tak je riziko prochladnutí minimální.

Myslím si, (So, 18. 7. 2020 - 13:07)

že dnes už nikdo neřeší přezouvání ve škole.

učitel (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Veď je to za trest a tak je to OK...

Reklama

Přidat komentář