Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Pulec (St, 30. 12. 2020 - 14:12)

Aspoň máte kontrolu jak moc je počurany

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 14:12)

Nevím jak to myslíte ,jako že nedávám igelitové kalhotky ? Nejsem jejich zastánce , pořád lepší plenky naházet i punčocháčemi do pračky než se potýkat s kožními problémy v genitáliích.Nicméně i z pohledu oblečení je určitě slušivějši tzv indián a nebo plenka a klasické kalhotky ,popřípadě plena a punchocháčky, jak vizuelně tak i prakticky.Klukovi nejvíc ale vyhovují body popřípadě plena a punčochy.

Pulec (St, 30. 12. 2020 - 14:12)

To je nej ano body a punčohačky pravda je lepší plinku vyhodit než pořád prát a jak to má jen přes noc nebo i ve dne

Simona (Út, 29. 12. 2020 - 09:12)

Zkusili jste někdo synkovi urinalni kondom.

Oldřich (Po, 28. 12. 2020 - 16:12)

Také bych upresnoval dát klukovi plenky než cevku ale to záleží zase na lekarich co zvolí jestli zmiňovanou cevku nebo plinku. Já jsem ale dospělý byl po operaci žlučníku a měl jsem po operaci také cevku když mi to dvakrát se vysunula s penisu a byl jsem komplet mokrá postel ale i já tak mi jí už vytahly a používal jsem klasického bažanta ale na noc vždy přišla sestra a nabyla mi jestli nechci pleny a já vždy souhlasil že ji budu chtít a pak jsem řekl svoje tajemství že doma tajně nosím plenky ale klasické látkové pleny řekl jsem že mne to uspokojuje a mám pocit že se nepomocim v noci ale pak mi bylo vyhověno a sestry s nemocnice na františku byli vstřícné a se vším mne vyhověli a večer jsem dostal 4 látkové pleny s jednorázovkou protože gumové kalhotky pro dospělé neměli nejdříve mi řekli že látkové pleny 80x80 mi nebudou ale neměli bohužel pravdu byli do plenek jsem jenom mocil jelikož jsem měl jenom čaj po operaci a nic jiného až tak po třech dnech jsem teprve dostal tekutou stravu a bylo to jako sunar mělo to i takovou chuť a pak jsem se zeptal co to je a bylo mi řečeno že to je nutrilion pro lidi co jsou po operaci žlučníku či žaludku dostával jsem to nejdřív v hrnku a pak mi to dávali v kojenecké lahvi ale byla trochu jiná než ta dětská kojenecka láhev. A aby mne nedávali na normální pokoj tak mne nechali na jipce asi týden asi zřejmě se jim líbilo že se mohou starat o velké batole.

Eva (Ne, 27. 12. 2020 - 20:12)

Syn Honzík přišel z venku úplně mokrý pocurany ale byl bez plinecek tak se vysvlekl do naha a řekla mu aby se šel umýt a já jsem mezitím přípravila 2 látkové pleny s jednorázovkou pak přišel s koupelny a koukal co mu to vůbec dávám tak jsem se zeptala jestli je chce ty pleny a on odpověďel že ano tak si lehl a já jsem mu dala pleny a punčocháče a byl spokojený že má zase pleny a ostatní dětské oblečení.

Jana (Ne, 27. 12. 2020 - 20:12)

Měla jsem vše připraveno pro kluka jako teplé punčocháče frote a zimní kombinézu hlavně chtěl na cestu i plenky s gumovimi kalhotky byli nasazovaci plenky byli látkové a na ven jednorázové pleny teď když zakázali hory hlavně hotely tak zítra bude hold doma a možná pojedeme k jedné známé na chatu taky do hor tak se pleny a ostatní věci budou hodit. Tak když se zítra nejede tak teď na noc chtěl abych mu dávala pleny tak je dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky teď dostal mléko v kojenecké lahvi a v puse má i teď dudlík no až tady bude zatím v Praze tak také budu dávat pleny na venek a frote punčocháče ze zimní kombinézou a kamaráda mám od zítřka od rána hlídat onu mu je 8 let a mému synovi je 12 let tak oboum dám plenky a punčocháče a gumovimi kalhotky ale i froté punčocháče a budou doma v plenkách a punčocháčich celý den a noc nebo - li non-stop.

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 09:12)

Nechte dát pleny, , je mobilnější, není upoután na lůžko, nikde ho nic netlačí, nemá zásah do těla.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

Nechte dát pleny, , je mobilnější, není upoután na lůžko, nikde ho nic netlačí, nemá zásah do těla.

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 22:12)

plena , body, termo, tričko , zateplená kombinéza .po 4.hodinách dle potřeby přebalit ,
stačí . Nikdy nebyl problém

anna (So, 26. 12. 2020 - 21:12)

Mám dvě děti kluk 13 a holka 11 plenky na lyžích nosí obě děti manžel s námi nejezdí vždy si pronajímáme jednu chatu kousek od sjezdovky .Plenky dostanou vždy něž jdeme takto: nejdřív položím na postel přebalovací podložku potom jim zvednu noční košilky chodí tam vždy jen v nočních košilkách a v plenkách. Po na sezení plenek jim dám body ,na to jim dám termo prádlo dvě vrstvy a pak kombinézy .Vždy si bereme jen 4 hodinovou skipas
při tom jim pleny neměním ale až dojede ze sjezdovky tak je přebalím do čistých plenek
Plenky na lyže nosím taky ale jen lyže .Plenky na lyže doporučuji pro všechny děti je
nosí na lyžích od doby co se na ně poprvé postavily 7let a nosí je ještě na dlouhé cesty.

P (So, 26. 12. 2020 - 20:12)

Pleny na horách ano podle toho jestli dítěti dáváte punčocháče a kombinézu zimní tak určitě pleny se hodí a je jedno kolik mu je let hlavně že dítě bude v pohodě že pomoči plenky a ne sebe jako zimní kombinézu ale i punčocháče.

Matka (So, 26. 12. 2020 - 20:12)

Dejte synovi radši plenku v nemocnici až mu je dávají je mnohem lepší než cevka. Mohu velmi doporučit syn má také pleny v nemocnici ale už je na tom úplně dobře příští týden ho pustí domů udělali mu test na kovid 19 a ten nemá prostě to je nijaka infekce močového měchýře tak dávají pleny jak v nemocnici tak i doma mu je dávám ale jestli dítě nosí plenky i doma a je nane zvyklé že se v noci pomocuje tak v nemocnici řekněte až mu dávají radši pleny látkové se svrchnimi kalhotky a on bude v pohodě.

Petra (So, 26. 12. 2020 - 19:12)

Máte někdo zkušenosti s plenkami na horách?

martina (So, 26. 12. 2020 - 21:12)

Pod kombinézu si je beru vždy, s čím potřebujete pomoct ?

Tomáš (So, 26. 12. 2020 - 12:12)

Dejte plenu, cévka je při močení opravdu hodně bolestivá .

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 09:12)

Dobrý den.
V úterý jde syn do nemocnice, a chtějí po mě abych rozhodla jestli má syn dostat po operaci plenu ,nebo cévku .Nejsem chlap a nevím co je víc nepříjemné , můžu poprosit zdejší chlapi co by mi doporučili, aby to synovi bylo co nejméně nepříjemné ?
Děkuji

Otec j (Po, 28. 12. 2020 - 08:12)

Záleží na tom s čím jde na operaci. Spíš bych zvolil plenu, než cévku. Určitě s klukem promluvte. Vysvětlete mu, že až se vzbudí, tak bude hodně slabý a nebude moc si dojít pohodlně na záchod. Z tohoto důvodu buď bude mít zavedenou cévku která není moc pohodlná a nebo pohodlnou plenku do které může potřebu v klidu pustit. Záleží na tom co si sám zvolí. Plenka je, ale rozhodně pohodlnější.

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 23:12)

spíš plenu, cévka bolí,

jana (So, 26. 12. 2020 - 10:12)

záleží kolik let je synovi,ale já se určitě přikláním za plenku,protože ta cévka je určitě nepříjemná,zvláště u dítěte,kluk když byl v nemocnici,tak tu cévku taky jednou měl,ale jak mu to bylo nepříjemné až bolestivé,tak vyměnili za plenku,na plenku už je zvyklý protože se taky dost v noci počůrává a to je mu 10 let

Reklama

Přidat komentář