Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

pro Šišmíša (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Nebojte, balíček jistě dorazí, nyní máme velké problémy s kurýry a Česká pošta na tom nebude lépe. I náš dárek pro Libora měl zpoždění a nakonec měl prý velkou radost, jak nám psal. Mall.cz

Pozorovatel (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Klára ani nikdo z její rodiny od vás z Mallu nic nedostali. Běžte do prdele, vy nehorázný hovada!

Mall (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Zklidněte se. Zásilky byly předány a od "Libora" jsme dostali poděkování. Nočník pro Kláru k narozeninám si Klára velmi pochvaluje. Co jste pro holky udělal vy?

Libor (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Ale hovno,srandisti. Nic jste nikdy neposlali a nic jsme neobjedlali. Tečka!

? (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

To byl přece ten dárek. Já si pamatuju, že se na to ti kluci složili a poslali ti ho. A někdo z vás jim tady děkoval.

Kára (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Šišmíšo, Helenka psala, že na poště zatím nic, ale jestli to je balíček ,tak může jít víc dní. Počkáme. Snad se tam dostaneme ve všední den, ještě mám poslední jízdy po dnešku ve čtvrtek a tak snad v pátek bychom to vyzvedli a zajeli tam s LIborem, ikdyby třeba mamča už chtěla zůstat tady.

Soňa (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Klárko jen tě chci pozdravit. Soňa od Hronova. Pamatuješ si na mně? Dlouho jsme už spolu nepsaly. Občas sem nahlédnu. Jsem bez kluka a tak se trochu ve všem plácám. To by bylo na dýl. Taky někdy čůrám venku,ale už ne tam na vyhlídce teď jsme doma ze školy. Často na tebe myslím. Měj se. Pa.

Puluj (Út, 3. 11. 2020 - 21:11)

Soňo vítejte. Jak se máte tam u vás v Jiráskově kraji? Byla jste ozdobou na tomto fóru svými prožitými a sugestivně popsanými příhodami. Potěšilo by mně kdybyste mohla navázat.

Soňa (Út, 3. 11. 2020 - 22:11)

Moc mně to potěšilo. Když budu čůrat v zajímavý situaci tak písnu. Ráda bych ale i Klárku na popovídání.

Šišmiš (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Měl by tam být zítra. Teď jsem to ověřil na infolince. Holky hezky spinkejte a pijte ať máte co zítra čůrat .

Mike (Út, 3. 11. 2020 - 18:11)

Klárko bylo odpoledne venkovní čůrání,? Vím, že nemusíš psát denně, jen jsem zvědavý, promiň.

Klára (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Miku omlouvám se,že nepíšu ,ale na domečku nám blbne kotel a tak tam Libor jen co přijel zkouší něco a my jsme dělyly večeři. Tak asi budeme ještě spinkat tady a ozvu se víc zítra. Venku bylo čůrání když jsme odjížděly od tety a zastavily jsme si kousek pak a obě jsme proudily z pipinek jako hodně a pak už jsme zase čůraly jen doma na záchodě. Niki má trochu asi holčičí dny a tak musí být chráněná dole, ale ona už to zná. Půjdeme večeřet, ten kotel prý má asi poruchu někde a tak už objednal na to opravářa z Liberce.

oliver (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Moc hezké čůrání po celý den. I za sebe díky za pěkný počtení.

Mike (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Jestli ten kotel už má svý roky tak je lepší ho vyměnit než opravovat. Jinak bych se rád vyjádříl k těm Mallům... dva týpci ,co si dělají prdelky. Pozorovatel jistě vygeneroval jejich zdroj a adresu.
Klárko hezký večer a to odpolední čůrání bylo fajnový jako vždy od tebe!

Vivien (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Byla jsem se ségrou pomáhat tátovi a vyčůrali jsme se tam za stromem ani nebyla zima ajá měla stejně jako ségra kalhoty a bundu a tak jsem je svlíkla a čůrala do loužičky a ségra taky ale byla na bobku ale já jen trochu ohnutá a čůrala jsem víc nahoře ne se zadečkem až dole. Já venku víc čůrám takto a ne moc dole u země.Sestra se jsmenuje Sarah. To odpovídám na dotaz předtím.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

A chtělo se ti hodně čůrat a byl velký proud? A Sarah jak hodně čůrala?

Vivien (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Kdyby se mi nechtělo dost tak bych počkala domů, ale chtělo se mi a měla jsem toho hodně na čůrání . Ségra je ještě malá já o ní nechci nic říkat, já ji chci ochránit když nevím kdo to čte.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Ok,beru ikdyž napsat o holce jak čůrá přece není nic závadneho,ale jsi dobrá ségra, když máš takový postoj.

Petr M. (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

Kdo bude mít holky odvahu a ukážete mi jak čůráte? Případně když mi darujete svou moč nebo prodáte...

Natalie (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

Ok, jdu do toho, ale nikam nepojedu, přijedeš za mnou. Dáš mi i ty svou moč. OK?

Reklama

Přidat komentář