Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

Taky je cejtim až sem,jsou ze zkaženého semene,pardon,smradlavého

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

:-))))))))) Tak už vím, co to tady cítím z venku, když chci vyvětrat a musel jsem rychle zavřít okno. Asi to staré uleželé smradlavé semeno, z kterého jsou a už jim ten smrad zůstal do dnes. A ony si myslí, že to smrdí jiní a vlastně se to šíří z nich. No fuj, ženské smradlavé.

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Dita a ta její kámoška se tady vyskytly z ničeho přece, najednou prsk a byly tady, jinak by nemohly vzniknout, přece vše smrdí. :-)))))))))

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Že by ten pověstný velký třesk ?

Pavel1 (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Jenom se zeptam,vy jste vznikly taky ze smradlaveho semene nebo vam ho vonely,abyste nesmrdely?

Jana (Po, 2. 11. 2020 - 14:11)

Koukám, jaký se tady objevil pěkný odpad. Některé z nás spadly opravu až na úplné dno. Nebudu se takovými ani zabývat, to fakt nemá cenu. Že s nimi vůbec někdo diskutujete a odpovídáte jim, škoda času a námahy.

Pavel1 (Po, 2. 11. 2020 - 07:11)

A na zakladce nas taky ucili i slusnemu chovani,nepamatuju se,ze by nas ucili nadavky vuci druhemu,pokud nemate rady,aby to do vaa nekdo strikal,tak je to vase vec,ale netvrdte nesmysly o smradu,odbornice

Magda (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Jaké nesmysly o smradu? Semeno smrdí jak bolavá noha. Zkus si nastříkat do ubrousku a druhý den si k tomu čuchnout. Fuj.

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Co tady meleš o druhém dnu a ubrousku?

Magda (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

Ten puch, co máš na zacákaném ubrousku ještě druhý den, má žena v sobě pokud jí tím zaneřádíš. A v tom teple se to rozkládá ještě rychleji, takže smrad, co je na ubrousku je v ženě cca za 2 hodiny. Teď je to možná jedno, protože jsme všichni zavření doma, ale v normální době chodí žena mezi lidi. A jak psala Dita, lidé to z ní podvědomě cítí a není jim to příjemné. fuj

Pavel1 (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Muzu prosim napsat,kolik ti je let? Dekuji

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

:-))))))) TO JE ALE BLÁBOL.

Marek (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Já to chápu, že označkování ženy mužovým semenem je čistě dominantní akt, a pro některé ženy je prostě nepřijatelný viz Dita. Já jsem submisívní a je mi to taky proti mysli. Proč by ženy měly hrát v sexu vždy submisívní roli? Já třeba můžu mít jen dominantní partnerku.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Ono je to tak od přírody , jinak by tato diskuze neprobíhala , protože bychom se ani nenarodily .

Dita (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Proč by se feminismem měla vytrácet ženskost? To je jeden z největších mýtusů o feminismu. Feminismus je od slova femina, tedy žena. Není o ztrátě ženskosti, ale o osvobození žen.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Není to právě jen osvobození , ale vyrovnávání se chlapům a tak vznikají babochlapy . Fuj , to je termín , ale nic adekvátního mně nenapadá .

Dita (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Ne to je omyl. V čem bychom se měly chlapům vyrovnávat? To by znamenalo přiznávat, že jsme něco míň než chlapi, a snažit se to dohonit. O to tady nejde. Opravdu nechceme kopat výkopy a fárat v dolech. O tom feminismus není.

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Chtěly by jste vládnout a ničit životy druhým. Jeden příklad takové je v Německu a vůdkyně EU je toto samé, jen nemít děti a vše likvidovat a podmaňovat si, to je feminizmus.

Dita (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Kdo ti ničí život, ty zakomplexovanej Čecháčku? Na pravou vůdkyni ČR teprve čeká, ale věřím, že to nebude trvat dlouho. I Slovensko už tu svoji má.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Jo a dopadneme tak bídně, jako oni a nebo Němci s Merklovou. Počkej, až ti ho tam strčí ten správný imigrant a obohatí tě semenem a budeš rodit děti jak na běžícím páse. Ten žádný kondom používat nebude a nebude ho zajímat, že jsi lesba. Běž si nacvičovat s obřím didlem, jaké to je. Jak může být někdo tak hloupý, to se jen tak nevidí.

Reklama

Přidat komentář