Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 13:11)

Holky už jsou asi tam,předpokládám , že si došly na vyčůrání na WC na benzince a zbytek cesty snad vydržely.

Matlák (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

Holky jako holky dáte mi čuráníá mám pnutí moc by kdyby holka šla udělat čůraní já uhonil vyteklý moc chce velký do ní hned bylo teklý

Kluk (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

Jedu taky do Dačic.

Jarda Kv. (Ne, 1. 11. 2020 - 12:11)

Hele jestli jsi tam nejel přijeď ke mně do odpoledne do Chrastavy . Vzhledem k tomu,že nebereš telefon ,tak jseš asi na cestě tam . Tohle nic neřeší, vole. Zavolej mi.

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

Seď doma na zadku ! To je šílený. Už se zdálo,že ses zklidnil,ale znovu ti jebe! Jako co tam budeš dělat? Hledat holky po celým městě?

Pozorovatel (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Přes Mladou Boleslav a Prahu je to 4 hodiny přes Kolín vpodstatě stejný + 5 min . S čůráním tak 4 a půl. Všude jsou benzinky a tak je lepší si ulevit tam a dát kafe a svačinu .

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Dneska jezděj sváteční dušičkáři ,to nemusí být slabej provoz . Ale souhlasím, holky by si měly dojít na záchod na benzínové a ne venku,je tam už zima a riskujou ,že vychladnou na močový cesty. Moje děti to ale dělají taky,ale jsou menší.

Klára (Ne, 1. 11. 2020 - 07:11)

Už jsme vzhůru a připravujeme se na cestu. Já s mamčou děláme snídani. Jsme krásně a hodně vyčůraný ale i s tím druhým a každé se nám chtělo před cestou na záchodě udělat oboje . Asi si na čůrání zastavíme ale kakat venku by bylo daleko nejpříjemnější. Pojedeme přes Prahu a po dálnici na Brno. Ozvu se jak to stihneme.

Mike (Ne, 1. 11. 2020 - 07:11)

Tak dobré pořízení vinšuju....a až se vám naplní čůrací zařízení,tak udělejte pěkný velký loužičky cestou...

Žaneta (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Píšu z mobilu a oml.za chyby ale asi jsi pochopila.

KLára (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

Dnes jsme šly na houby až odpoledne a dopoledne jsme skutečně jen lenošily a čůraly jen na záchodě. Odpoledne ale bylo teplo a tak jsme šly pod Tanečnici a našly jsme nádherný hřiby a jsem ráda,že si Miška je odveze zítra s námi domů. Pojedeme už dopoledne abychom to stihly zpátky.Libor říká,že to dáme přes Prahu,protože v neděli bude málo provozu a zpátky se uvidí. V lese jsme čůraly pod stromem na jednom místě a nejvíc asi já, protože jaem měla kafe v poledne a holky neměly a mě se fakt chtělo nutně a už jsem nemohla vydržet a tak jsem se sama jako první na chviličku zastavila u stromu, stáhla kalhoty a kalhotky a rychle jsem na bobečku to vypustila z pipinky prudce do větší louže, Miška taky čůrala a udělala menší proud a Niki se moc nechtělo,ale držela partu a tak chvilku počkala na bobečku a pak jí to začalo z pipinky taky jít ale jen málo. Takový dva malý pramínky a jeden větší lrátký a bylo to. Ona si totiž došla na záchod než jsme šly,protože potřebovala i to druhý. Ten týden rychle utekl a dnes posedíme chvíli u krbu a s mamčou si dáme víno,ale mamča nesmí alkohol a tak si dá asi jen čaj. Jak jsme přišly na jméno Ťufík? Ten první králíček se tak už jmenoval a měly jsme ho od kamarádky z Mimoně a tak mu to zůstalo a když zemřel tak jsme toho nového králíčka pojmenovaly stejně. V úterý pojedeme asi už z chaloupky domů,protože mám ještě dvakrát jízdy a pak se už můžu přihlásit na zkoušky. Tak to se mnou Libor hodně probírá a učíme se.

oliver (So, 31. 10. 2020 - 19:10)

nebudete mi věřit,ale vzal jsem známou a jeli jsme do Schandau a přes Mikulášovice zpátky do Byšic. Opravdu je to tam super a nikdy jsem tam ještě nebyl a asi to opravdu zavřou do karantény. Moc jsem na vás holky myslel a měl jsem strašný cukání vás pozdravit,ale ovládl jsem se a jak jsi napsala, stejně jste byly někde v lese. Tak hezký večer a snad se někdy ještě potkáme. Krásný večer s Miškou a zítra vpořádku dojeďte tam i zpět!

Žaneta (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Zítra na vás budu myslet,abyste vporadku dojeli. Já jsem dnes objížděl hřbitov na dušičková. Tam se mi chtělo hrozně čůrat taky,ale držela jsem to a pak to ale musela pustit u auta,protože bych to těžko domů vydržela, takovou louži, co jsem měla v sobě a co jsem vyčůrala. A to jsem doma byla,ale ono je to 65 kilometrů.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Takových učůránek jsem viděla i tady na dusičkách v Praze snad deset za zhruba hodinu. Od malých holek až po důchodkyně. Ale tak vždyť o nic nejde. Kam má člověk zajít?

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

No u nás je třeba na hřbitově krásně udržované WC.

Mike (So, 31. 10. 2020 - 19:10)

Holky moc krásný čůrání.Kéž bych mohl být pod tím stromem s tebou.... NO víš, moje fantazie jsou šílený a já je musím pak dotáhnou do konce a s tebou to jde nádherně snadno.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 12:10)

Stejně jestli půjdou holky na houby ,budou močit venku. Už jsou tak nastavený.

Karolína. (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

Když jseš tak nastavená, tak se ti chce na malou v takových situacích a je to jako reflex. Prostě musíš a stupňuje se to ,že bys to nevydržela. Já v jejich letech byla takhle nastavená při cestě z dramaťáku nebo z baletu. A měla jsem to domů kousek přes náměstí a do vedlejších uliček tak 10 až 15 minut, ale domů bych přišla počůraná, kdybych se nevyčůrala po cestě někde v rohu.A už jsem měla takový svý místo a tam se mi chtělo vždycky nejvíc a čůrala jsem taky takintenzívně jako třeba tady Klára s Míšou.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

:))))))

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 17:10)

No já nevím, seš taky divná.

Reklama

Přidat komentář