Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vivien (Po, 2. 11. 2020 - 05:11)

Sestra se vzbudila a šla na záchod a já taky. Sestra měla hodně plný močàk a čůrala dlouho a tvářila se , že stále musí a čůrala hodně. Já taky a jak jsem čekala jsem to strašně držela až mně bolel močák a pak to že mně vylítlo hned rychle a hrozně proud jak jsem to skoro nevydržela, když jsem čekala až se ségra vyčůrá a jí to trvalo a já si držela pipinu pak rukou jak se mi chtělo hrozně čůrat.

Kluk (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Byl jsem tam a vrátil se zpátky. Cesta na nic. Jen větší marnost po Klárku.

Miška (Ne, 1. 11. 2020 - 20:11)

Mně je taky smutno po holkách a budu usínat a myslet na ně. Když odjížděly, tak jsme se objaly a já moc plakala a ještě dlouho po tom až mně maminka přišla utěšit. Ten slib,že pojedeme do Vietnamu dát tatínkovi kytičku do moře stále platí a já si toho nemírně vážím. Ale až to půjde, až nebude virus. Je mi smutno. Ony se holky se nevyčuraly u nás,když po obědě odjely a tak se jim asi chtělo hned u toho rybníka. Jinak jsme čuraly jen na záchodě na benzince a nechtěly jsme moc venku, protože pršelo a foukalo. Baculka mi čurala hodně, ale dalo se to vydržet bez nehody a bylo to rychlý, ale ne na počurání.

oliver (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Miško a čůráš často venku a nebála by ses se mnou čůrat? Klárka už mně zná.

Natalie (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Olivere, Miška asi už taky spinká.

Mirek (Ne, 1. 11. 2020 - 22:11)

Asi sama,asi kluka nemá.

Mike (Ne, 1. 11. 2020 - 20:11)

Holky jsem rád,že jste vpořádku doma. Návštěvník ,asi holka, má pravdu, hezký čůráníčko ,ale dá se dělat i na záchodě.

Klára (Ne, 1. 11. 2020 - 19:11)

Už jsme doma na chaloupce. Bylo to náročný, ale dopoledne se jelo úplně v pohodě a silnice poloprázdný. Udělali jse si zastávku na benzince na polévku a vyčůraly jsme setam na záchodě pěkně trochu z výšky ,abychom si nesedly, ale šlo to v pohodě. Miška to loučení oplakala a já s Nikolkou taky, máme se moc rády a nebylo to jednoduchý, po obědě jsme se krátce zastavili na Zvůli u rybníka a Libor byl znovu z toho špatnej a stále si vyčítal,co se stalo v létě. Tak jsme se tam vyčůraly do trávy u auta a jeli jsme dál. Moje nový zoubky jsou ale naprosto pohodový a tak si Libor už nemusí nic připomínat jako zlý. Bylo pak ošklivo a jeli jsme úplně jinak zpátky na Kolín ,Mladou Boleslav a do Liberce a Libor šel dát na hrobeček kytičku mamince a byl z toho hodně špatnej, protože mu odešla loni a nejvíc z toho byla špatná Niki ,protože plakala v autě a chtěla taky dát kytičku naší babičce na hrobeček,ale to ošetříme zítra všechno. Pršelo jako blázen a tak když se nám chtělo znovu čůrat,tak jsme vždycky zastavili u benzínky a šly na záchod znovu vypustit pipinky. Hlídaly jsme si čůrání tak,aby to nebylo kritický a vždycky jsme čůraly tak normálně hodně a v pohodě. Libor je asi hodně unavenej z té cesty a asi půjdeme se brzy pelíškovat. Mám trochu depku, je tady bez Mišky víc prázdno,ale budeme v kontaktu a slíbily jsme si,že se potkáme kolem vánoc taky.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 07:11)

Nechápu, proč má depku Libor. Kopyto jsi ty, ty jsi nedávala pozor kam šlapeš, ty by sis to měla vyčítat. Ješte že má Libor peníze, jinak jsi bez zubů dokud si na ně nevyděláš.

Feetman (Po, 2. 11. 2020 - 08:11)

Ty jsi opravdu vypatlané individium. Libor měl depku kvůli zemřelé mámě a je dobře, že má Klára tak schopného kluka. A jestli má peníze, ten je rozhodně nebude na Kláře šetřit, naopak.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 09:11)

Hochu čti pořádně.

Feetman (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Tak jo, ty čti pořádně. Mám to stažený a namluvený na dývko 4 krát.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 11:11)

:-)))))))

Žaneta (Ne, 1. 11. 2020 - 20:11)

Klárko tak vítejte doma. Dnes tady taky bylo hnusný deštivý počasí, až budeš mít řidičák, tak Libora můžeš vystřídat u řízení. Vnímám,že si Libor jen oživil vzpomínky na maminku a tak to není moc příjemný. Tak buď na něj hodná. Hezký večer.

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 19:11)

Konečně jsi Kláro zodpovědnější a pochopila jsi ,že močit venku několikrát denně při takové dlouhé cetsě v takovém počasí je o zdraví. U toho rybníka jednou, budiž ,když se to už nedalo vydržet. Takže moje mírná optimistická pochvala.

Klára (Ne, 1. 11. 2020 - 19:11)

My jsme si totiž u Mišky nedošly a pak se nám chtělo hodně.

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Dneska jsem z okna zahlédl, jak šla paní (asi 40) po chodníku, nikdo nikde, a najednou zahnula ke kontyšům a najednou se přikrčila, že nebyla vidět. Za chvilku vylezla. Co tam asi dělala?

? (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Čůrala.

Vivien (Ne, 1. 11. 2020 - 16:11)

Čtu tady jsi čůrá Klárka s Michaelou a Nikolou a je to jako by psala o mně. Mám stejně starou sestru a taky čůráme nejvíce venku a často. Jen nemám kluka je mi patnáct roků . Mám kamaráda a ten mně někdy viděl jak čůrám nebo i se ségrou a moc se mu to líbilo ,že by chtěl se koukat pokaždé, ale já zase nechci.

Holkočůr (Ne, 1. 11. 2020 - 16:11)

A kolik je tedy tvé sestře? Snad nejste taky z Mimoně nebo tam někde? Ale piš o čůrání. Je to skvělý.

Reklama

Přidat komentář