Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 18:11)

Ty jsi fakt dobytek, ne ženská.

Petr M. (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

No to jsem nečekal. Napiš na engr.p.m@ seznam.cz a dáme si sraz. Přijedu kamkoliv.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 15:11)

!))))))))) . Já věděl, že jsi prodejná děvka. Už podle toho,co tady vyvádíš s Matlákem.

Klára (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Jsme po obědě a už výuku nemáme. Čůráme jen na záchodě,ale vezmeme kola a pojedeme za tetou,takže se možná vyčůráme venku. Libor přijede nevečer. Teď jsem čůrala hodně,protože jsem si nedošla od rána a už jsem musela rychle odběhnou od výuky a jinak bych se počůrala,ale stihla jsem to akorát a hned jsem měla proud jako vodotrysk a trochu mně bolel močák při tom. Asi jsem ho měla hodně plný.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 13:11)

Máš si dojít dřív, nebo riskuješ zánět močových cest.

Týna (Út, 3. 11. 2020 - 13:11)

To se zapomene. Já to měla před dvěma týdny. Zapomněla jsem až mně to dole bolelo a tak jsem šla na záchod. Byla jsem na pochcání k prasknutí,ale vůbec mi to nešlo rychle ,ale pomalu a bolelo to a pak jsem se bála jít čurat,protože to bolelo taky a tři dny . Už to nebudu nikdy držet dlouho. Měla jsem na to čaj, ale pomohlo to až ten třetí den.

Andrea (Út, 3. 11. 2020 - 11:11)

Tak jsem zkusila to přerušované močení apřed chvílí jsem byla na záchodě a poprvé jsem čůrala hned,ale stále to jde jen mírně. Ale i to je posun. Díky moc!

Matlák (Út, 3. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi čuriní mám pnutí jako aby holka šla moc já uhonil by do ní pnutí vytekly taky mam

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Muž jsem už od narození,pissing hrátky máme radi,ale že bych se udělal z chcaní do záchodu,to určitě ne

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Pořád přemýšlím nad tím,že když se někdo vychčije do záchodu,tak co je na tom úžasnýho,může mi to někdo vysvětlit

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Kdybys byla muž tak pochopíš

Znalec (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Právě to chcaní od holky.

skrytá holka (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

ráno jsem čůrala ale ani jsem nemusela tlačit a vylítlo mi ze zadečku hovínko, dlohý a stále šlo znovu až bylo celý venku. Takový jako hodně měkký. Já ráno někdy kadím, ale to musím trochu tlačit. Teď to šlo samo bez tlačení.

Mike (Út, 3. 11. 2020 - 07:11)

Jejda, vy jste na mně po ránu holky dvě! Vivien,jak se jmenuje ségra? Klárko moc hezký i na WC čůráníčko. Tak se neboj, jízdy zvládneš a brzy budeš jezdit jako profík.

Klára (Út, 3. 11. 2020 - 07:11)

Už jsem vzhůru a s Nikou budeme snídat. Čůraly jsme na záchodě a Niki byla první a měla plný bříško a tak jí to šlo hodně a hned jak si sedla a čůrala vydatně z pipinky. Já jsem počkala a trochu přešlapovala a držela to ale bylo to v pohodě a pak jsem se taky rychle rozproudila z pipinky ,že mi to šlo prudce ven z bříška. Budeme mít dnes zase výuku a Libor chce zajet za otcem a vrátí se podle situace buď na oběd nebo navečer. Šišmíšo, zatím nic nepřišlo,ale zavolám Helence,aby to pohlídala. Dnes budu mít další jízdy ale už se tolik nebojím, snad to zvládnu.

Vivien (Út, 3. 11. 2020 - 07:11)

Já jsem ráno čůrala teď a na WC a potřebovala jsem ,že bych dlouho nevydržela a všechno najednou jsem vyčůrala až do konce asi hodně dlouho. Ségra byla až teď, ale nebyla jsem u toho jak čůrala.

Holkočůr (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

Vivien máš moc fajn sloh. Když holka čůrá tak to je pro kluky vzrušující. Třeba bys poznala něco nového,kdybys to zkusila. Máš kluka?

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Chtěla bych mít povahu jako Klára. Bohužel jsem život promarnila a je to pryč.

Fido (Po, 2. 11. 2020 - 22:11)

Nesmutněte, prosím; stačí, že je takový vzpomínkový den... Můžete mi o tom "promarnění" klidně napsat. Jsem ale spíš na jiných diskusích než tady.

oliver (Po, 2. 11. 2020 - 20:11)

Klárko a Nikolo, právě teď na vás moc myslím. Do Mimoně to je od nás ještě blíž, ale nebojte se,nebudu vás nahánět. Jen vzpomínám na ty okamžiky setkání. Příjemný večer.

Reklama

Přidat komentář