Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 23. 10. 2020 - 21:10)

Miška ta má moc pěkný čůrání a pipince říká baculka....

Peter (Pá, 23. 10. 2020 - 21:10)

Ja by som sa len chcel spýtať.Páčilo by sa Vám ak by ste čúrali na ležiaceho muža?Bol by nahý a postupne by ste sa na neho vyčúrali?

Návštěvník (Pá, 23. 10. 2020 - 16:10)

Klára je zvyklá močit venku.

Klára (Pá, 23. 10. 2020 - 15:10)

Žaneto,super! Bude za pár dní dobře, vylež to. Já jsem dnes jednou čůrala venku,byla jsem u Helenky pro vajíčka,dostala jsem čaj a chvilku poseděla a cestou zpátky už pipinka chtěla čůrat a tak jsem ji u stromu uvolnila a pustila to z ní všechno ven. Jinak čůrame i s Nikou jen na záchodě. Takový všední pohodový den a zítra přijede Miška a na ní se moc těším.

Hana (Pá, 23. 10. 2020 - 15:10)

Ty jednou opravdu nastydneš,když i v takovém počasí čůráš venku. To jsi nemohla dojít na záchod u té paní? Pak to domů nevydržíš a musíš to pustit venku. Opatrně.

Žaneta (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Jsem negativní!!! Klárko jsem šťastná a tu virózu vyležím. Došla jsem domů a skoro se počůrala,čekala jsem tam a úplně jsem se naplnila ale venku se mi to pustit nechtělo, nakonec jsem to stihla a pak jsem se čůrala strašně moc.

Natalie (Pá, 23. 10. 2020 - 12:10)

Žanetko,to jsem moc ráda, že jsi jen trochu nachlazená. Odpočívej. Posílám ti podporu na dálku.

Návštěvník (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Tak blahopřeji a vylež to. A vyčůrej se příště radši dřív než na poslední chvíli.

M (Pá, 23. 10. 2020 - 06:10)

Žanet, radej si dojii, já též radej šel. Výsledek sem měl do několika hodin. Jdeš n od lekaře či si to cáluješ sama?

Klára (Pá, 23. 10. 2020 - 06:10)

Dnes jsem čůrala na záchodě ale nejen to a ségra to měla taky tak a tak se o čůrání rozepíšu třeba přes den. Dnes budeme spíše relaxovat,já ještě dodělám nějaké věci ze školy,Niki má ještě tři hodiny online výuku já jen videokonferenci. Jirko, ségra má nočník taky u sebe,ale už ho skoro nepoužívá. Źaneto myslím na tebe jak ti je a jestli ti dopadnou dobře testy. Ozvi se prosim pak Díky.

Mike (Pá, 23. 10. 2020 - 08:10)

Budu se těšit!

Jitka (Pá, 23. 10. 2020 - 02:10)

Máme na noc nočník se ségrou taky každá. Mně je 15,jí 12. Teď jsem se vyčůrala do něj, ráno to vyleju na záchodě . Ségra spí ve svém pokoji.

Nina (Čt, 22. 10. 2020 - 23:10)

Já když musím venku čůrat,tak si ji neotřu jen se oklepu. Když víc tlačím,nepochčiju si to tolik okolo a chčije mi to víc přímo.

Standa (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

A když Klári čůráš na zahradě utiráš si ji také a kam s papírem ? Nezlob se že se ptám ale zajímá mě to.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Stará bába by se z nočníku ani nezvedla a ještě by to vylila :-)))

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 18:10)

Martina před chvílí odjela a zase přijede až bude termín definitivního předání chatičky u notáře. Byly jsme spolu a s Nikolou na houbách a našly jsme klouzky a bedly a kotrče a i pár hříbků a slaďáků a tak jsme měly radost. Jednou jsme čůraly,ale Martina si došla v poledne u nás na záchod a tak se jí nechtělo. Nejvíc se chtělo nám s Nikou a tak jsme se v lese vyčůraly a já jsem měla hned větší loužičku , Nikola se asi trochu styděla před Martinou a tak čekala chviličku na bobečku než jí z pipinky to trochu čůralo a pak se už uvolnila a hned vystříkla do rychlého čůrání. Nakonec se Martina přidala a čůrala jako ségra taky až za chvíli a říkala,že se jí moc nechce, ale pak už měla hezký pramínek z pipinky taky a chvíli i prudší. Když jsme se s ní loučily tak jsem se pak u plotu vyčůrala ještě znovu a protože jsme měly kafe a minerálku tak mi to šlo taky rychle do loužičky , Nikola zmizela mezitím v chaloupce a ani si nevšimla,že čůrám, jinak by se přidala a taky hned šla čůrat na záchod. Libor jel teď do vesnice pro králíka a kus jehněčího,to mamča dohdla s jednpu paní a tak zítra si z toho něco uděláme. Martina je moc fajn a pozvala nás taky k sobě příště.

oliver (Čt, 22. 10. 2020 - 19:10)

Klárko dnes mám divný pocity, že se ti stydím ozvat, ale myslím na vás, tak možná je to jen proto, že jsem byl v minolisti tady takovej k tobě hodně intimně otevřenej a je mi skoro čtyřicet. Jsi moc fajn tak se hezky večer bavte a třeba příští rok bych se tam k vám podíval na houby a po okolí, já to spíš znám z tý druhý strany jak je Hřensko a od Děčína.

Žaneta (Čt, 22. 10. 2020 - 19:10)

Klárko děkuji za podporu ze dne. Celý den polehávám, je mi teď lépe, chuť ani čich jsem neztratila a zítra jdu na ty testy radši,abych byla v klidu. Když mi bude líp, možná tam nepůjdu, ještě nevím. Asi to bude třeba jen taková podzimní viróza. Teplota mi klesla a mám taky čajíčky jako měla NIkola. To víš, že mně to honí chodit stále čůrat a hodně čůrat ,ale to je myslím dobře, protože se alespoň propláchnu. Zítra se ti ozvu jak jsem dopadla,prý to budu vědět do půl hodiny. Pa

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 20:10)

A dáš si na noc k posteli nočník?

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 20:10)

Jestli ho má,tak si ho tam dá jestli to má v noci daleko na záchod. Ty holky jsou fakt ujetý nebo pohodlný.

Reklama

Přidat komentář