Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 23:10)

Myslím, že byste opravdu Kláro do toho Německa neměli riskovat výjezd, je to nezodpovědné.

Pozorovatel (So, 24. 10. 2020 - 22:10)

Nějak nám zmizel Matlák po tom,co ho tady někdo varoval, že musí mít při ukájení na penisu roušku. Matláku vrať se,rouška není povinná. Chybíš tady.

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 20:10)

» DÁLNICE 60
Oliver: „Prošel jsem?”
Ray: „Ne. Ale občas někdo projde.”
(Ukáže mu červené piky a černé srdce.)
Oliver: „Černý srdce, červený piky? Ale to je přece podvod.”

Klára (So, 24. 10. 2020 - 19:10)

Olivere, zeptala jsem se Mišky, jestli by se chtěla s tebou vidět a že jsi taky jako Libor a líbí se ti jak čůrají holky. No ona když se dozvěděla, že je ti ke čtyřicítce ,tak se trochu zakekla , že prý ne a že by se před tebou vůbec nevyčůrala, že by se styděla. Tak narovinu ti to takto píšu, snad se nebudeš za to zlobit. Já mám Libora a taky bych s tebou nečůrala,ale kdybych byla volná, taky by to nešlo hned, to člověk musí víc získat k tomu druhému důvěru. Dnes jsme se poflakovaly okolo chaloupky a byly jsme se podívat na koníčky a na houby půjdeme zítra. Čůraly jsme jednou venku právě tam, protože potřebovala Niki a tak tam se tam vyčůrala do trávy u ohradníku. Já s Miškou jsme čůraly až asi za půl hodinky a to než jsme šly domů a dělaly jsme loužičky pod stromem za lavičkou. Miška měla velký proud a že jí to trochu bolí v pipince a já jsem čůrala taky hodně, ale nebolelo mně to. Teď byla na záchodě a prý to bolí hlavně po vyčůrání, teplotu nemá, to jsme se koukaly, ale mamča jí uvaří urologický čaj a dá ji brusinkový kapky. Miška bude spinkat dole u Nikoly a tak snad jí bude dobře. Já budu s Liborem nahoře a on nás láká do Schandau na koupání, prý že pojedeme lesem a zase se vrátíme tudy,ale já mám strach, co kdyby nás tam chytli , to by byl průšvih. Ale bylo by to dobrodružný.

oliver (So, 24. 10. 2020 - 20:10)

Klárko, beru a nemám z toho splín. Hezký večer.

Mike (So, 24. 10. 2020 - 19:10)

Krásný čůráníčko, jestli bude Miška nastydlá tak se zítra učůrá a bude chodit každou chvíli. Do toho Německa bych radši nejezdil. Tam se může jen s negativním testem,

Návštěvník (So, 24. 10. 2020 - 16:10)

Klára už s Miškou a Nikolou určitě čůraly. Snad se nám ozve.

Klára (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Miška je tady! Hned chtěla na záchod a tak jsme šly za plot a vyčůrala se hodně a prudce z pipinky až udělala krásnou louži, mně se nechtělo protože jsem byla před chvilkou na záchodě, ale zkusila jsem to a musela jsem pipinku hodně uvolnit a pak jsem udělala jen malý pramínek a pár kapiček. Ale ještě budeme čůrat spolu hodně. Niki nešla s námi na malou,ta hned běžela pro Ťufíka ho ukázat.

No (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Miška to asi držela aby mohla s Klárou čůrat. Miška většinou močí intenzivně a prudce,pomalu ne tak často. Zajímalo by mně jestli u čůrání tlačí nebo jen se jí tak chce,že ji to jde tak rychle.

oliver (So, 24. 10. 2020 - 12:10)

Já bych ji chtěl vidět. Bože, ta musí mít čůrání nádherný, a je volná.

Holkočůr (So, 24. 10. 2020 - 13:10)

Tak tam zajeď, víš kde to je a Míša ti třeba ukáže jak čůrá.

oliver (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Já bych strašně rád,ale já si to nedovolím jsem o dvacet let starší, to by musela Miška sama chtít. Opravdu to nemůžu sám iniciovat.

Žaneta (So, 24. 10. 2020 - 08:10)

Omlouvám se, to jsem napsala já. pro tebe. Jak jsem po ránu zblblá,tak jsem se nepodepsala.

Simona (So, 24. 10. 2020 - 08:10)

Dočetla jsem se,že Klára musí ráno nutně na malou. Já to mám tak denně a nechodím ven ale na toaletu,ale vždycky jsem jak rosnička uchcaná jak jsem taky plná a čůrám dlouho a dnes mně celá konvička pálí a to už včera když jsem byla. Asi jsem nastydla a proto nechodím čůrat ven. Dobrý je na to vypít rýmovníkovou vodu nebo urologický čaj . Dám si ho,aby sem to měla zase dobrý.

Klára (So, 24. 10. 2020 - 07:10)

Libor ještě leží,ale já jsem už dole. Plná pipinka čůrání mně vzbudila a já musela na záchod. Vykoukla jsem ven jak je a rychle jsem se vyčůrala do trávy u zápraží,protože to muselo ven a už bych to moc nevydržela a měla jsem hned rychlý proud z pipinky a teklo to dlouho než se bříško vyprázdnilo. Teď připravují snídani. Když jsem byla v koupelně si čistit zuby přišla ségra a hned to pustila do záchodu a taky měla čůrání větší po ránu. Miška přijede před polednem,ještě od ní nemám zprávu, že vyjely,ale moc se na ní těšíme a určitě si užijeme hezký dny spolu.

Klárko (So, 24. 10. 2020 - 08:10)

chci tě pozdravit a napsat,že se mi spustila rýma a nic moc,ale to vyležím. Mám čaje a tak se proplachuju a taky hodně čůrám,samozřejmě . Ať se vám přihodí jen hezké zážitky s Myškou.

Mike (So, 24. 10. 2020 - 07:10)

Krásné ráno holky. Moc pěkný čůrání na příjemné probuzení.

Holkočůr (Pá, 23. 10. 2020 - 22:10)

Na Míšu se taky těším. Moc sem už nepíše.

Holkočůr (Pá, 23. 10. 2020 - 22:10)

Na Míšu se taky těším. Moc sem už nepíše.

oliver (Pá, 23. 10. 2020 - 21:10)

Klárko přeji dobrou noc. Miška tady taky psala působivě o čůrání, tak myslím,že když napíšete obě jak jste čůraly na chalupě a v přírodě , hodně se to tady obohatí.

Reklama

Přidat komentář