Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

Jsme s Miškou a ségrou doma. Už se brzy stmívá a tak jsme celé odpoledne zpracovávaly houby a Libor dělal chvilku venku dřevo a ještě naposledy asi letos posekal trávu. Takže už nečůráme teď venku ale zase zítra, kluci se tady dohadujete, jakou má která holka pipinku,Miška má pipinku taky trochu menší stejně jako já ale umí čůrat z ní hodně, protože to není v souvislosti jak je pipinka velká,ale jak se chce čůrat a jak to kdo udrží nepustit najednou.Miška se mi směje a prý mám pozdravovat všechny,co na ni myslí a zítra, že napíše i ona. Tak ješte budeme tady něco tvořit a pak se zabalíme do pelíšků. NIki s Miškou dole, mamča u sebe za kuchyní v obýváku a já s Liborem nahoře. Dneska by se chtěl pipinkovat a kdyby nebylo chladno ,asi bychom šli spolu tajně ven a já bych se mu vyčůrala a on by byl pak divokej. Já se chci s ním alespoň v pelíšku mazlit a když to bude celý tak budu šťastná. Já ho miluji strašně moc.

Mike (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

Krásný zbytek večera. Mike se těší na zítra....

Tomáš (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

Klárko já bych Mišku moc chtěl na seznámení. Je mi 18,jsem z Třeboně,jestli by chtěla ať se ozve [email protected]. klidně přijedu i za ní k vám, do Dačic to mám blíž, ale rád bych vás poznal obě, ale Mišku bych chtěl za svou holku. Jsem bez holky od léta.

Matláku, (Po, 26. 10. 2020 - 18:10)

Matláku ,kde jsi ??? Ses dlouho odmlčel. Kdo mi teď uhoní vyteklýho? A holky nechtěj dávat čuriníá.

Klára (Po, 26. 10. 2020 - 12:10)

Natálko rostou jako blázen. Máme tři košíky hub a hlavně hřiby ,klouzky, bedly a kotrče. Nádhera a budeme odpoledne je zpracovávat. Chtěla jsem, aby Miška v lese nečůrala, ale to nejde, nám se chtělo a když jsme musely my s Nikou tak Miška po tom nastydnutí musela ještě víc a když už byla neklidná, že se jí chce a nutně a nemůže vydržet, tak si stáhla kalhoty a kalhotky a na bobečku pod smrkem už to teklo a vyčůrala se hodně, že by to určitě nevydržela domů, možná pár minutek, a my jsme se vyčůraly taky a měly jsme to podobný a prudký, protože já měka kafe a Nika si ho dala taky a tak se nám mohly pipinky učůrat . A když jsme se vrátily tak jsme šly čůrat znovu,ale na záchod a už je to dobrý.

Holkočůr (Po, 26. 10. 2020 - 12:10)

Jakou má Miška pipinu ,když má tak velký ččůrání?Asi velkou, z malý by to tolik nečůralo.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 14:10)

Miška psala,že ji má malou jako Klára,ale jestli močí hodně nebo slabě nesouvisí jak má velkou pipinku,ale jak potřebuje nutně na záchod a jak rychle má aktivní močový mechýř , který se při močení smršťuje a tlačí moč ven.

Holkočůr (Po, 26. 10. 2020 - 15:10)

To je fakt a když má ještě k tomu malou píčku tak jí to jde hůř a ten přetlak dělá větší proud asi.

Karolína (Po, 26. 10. 2020 - 15:10)

Chi, chi . Ty vůbec neznáš jak holka funguje. Když má malou buchtičku nevadí, močový otvor se do ní vejde spolehlivě a tak se zeptej svý holky. Tohle jsme objevovalyi jako malí,když jsme si hrávaly na doktora s holkou nebo s klukem.

oliver (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

A ty máš jakou pipinu Karolíno?

Karolína (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Normální jako každá dospělá holka.

Žaneta (Po, 26. 10. 2020 - 09:10)

Klárko zdravím po ránu. Tak Míšule už je dobrá, hele na ty houby se dobře oblečte a jestli bude chtít ona čůrat,tak opravdu rychle nebo ať to vydrží domů. Tak ať máte pěkný úlovky.

Klára (Po, 26. 10. 2020 - 06:10)

Už jsem vzhůru a pripravuji s mamčou snídani. Mamča je taky v pohodě a tak ji budu pomáhat. Už jsem hezky vyčůraná,plná pipinka mi čůrala do záchodu intenzivně a nechtělo se jí skončit. Stále v bříšku byla voda a tak to teklo dlouho a hodně ale vydržela jsem dojít na záchod nepočůraná. Návštěvníku tady je taky viadukt směrem na Rumburk a taky tam někdy čůráme. Niki s Miškou byly čůrat až teď a Miška už má pipinku v pohodě a tak půjdeme dopoledne na houby. Školu nemáme on line a tak si budeme užívat pohody. Niki říkala,že nočník už nepoužily v noci ale kolem třetí Miška potřebovala čůrat a tak si došly na záchod a Miška prý ještě to měla prudký a ihned to čůrání, ale teď ráno už obě čůraly normálně. Na houby si vezmeme kalhoty a teplé se oblékneme. Libor ještě asi chrní v pelíšku.

Natalie (Po, 26. 10. 2020 - 12:10)

Taky vás zdravím, co houby, rostou?

Mike (Po, 26. 10. 2020 - 08:10)

Klárko,holky ,děkuji za inspirativní probuzení!

Sášeňka (Ne, 25. 10. 2020 - 21:10)

Sestra mi ji prohlídla trochu roztáhla a říkala že ji mám zarudlou.Tak asi čaje a kdyžtak ráno lékař.Čůrám malým proudem ne prudce a rychle jako holky tady

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 08:10)

A ty nemáš zrdcátko?

Sášeňka (Po, 26. 10. 2020 - 18:10)

Mám zrcátko ne zrdcátko ale chtěla jsem sestru Klára ji také prohlíží sestře

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 06:10)

Sášenka už si čůrala?

Sášenka (Po, 26. 10. 2020 - 07:10)

Ano už. Jak jsem začala čůrat chtělo se mi kakat. Musela jsem silně tlačit asi třikrát za sebou a pak už lezlo ven pomaličku hovínko a bylo dlouhý a u toho jsem ještě znovu čůrala. Tak a jsem hotová.

Reklama

Přidat komentář