Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

Sandra (Út, 3. 1. 2012 - 16:01)

Petře, věřit si přece...Já ti teda věřím to počurávání, ale pokakávní ne a už vůbec ne po ročním nošení. Prostě se NEJDE jen tak začít pokakávat. A s tou nemocnicí taky ne.

Roman (Út, 3. 1. 2012 - 14:01)

No právě proto že tu...Petře,

díky, že jsi přispěl do diskuze. Jaké plenky nosíš a kdy jsi je začal nosit?

Měj se.

Roman

Petr (Út, 3. 1. 2012 - 13:01)

No právě proto že tu vlastní zkušenost mám tak vím co je možné a co je přitažené za vlasy.

Lucka (Po, 2. 1. 2012 - 21:01)

Promiň Lucko, sleduji to tu...Petře, věřit si přece můžeš čemu chceš :-) Ale jen na vysvětlenou - v nemocnici platíš za pobyt, tak nevím, proč by se tam o tebe na základě toho nemohli postarat, stejně tak si platím zdravotní pojištění. Já zase nevěřím tomu, že někde existuje praxe, že někoho vycévkuješ a pak ho dáš do plenky, do které se pokakává. V kombinaci s cévkou mi to přijde nehygienické a zdravotně závadné. A co se týče nehod, podle mne to je individuální, pokud potřebu zautomatizuješ a nemyslíš na to, dřív nebo později to tělo úplně vytěsní. Pokud do plenky chodíš stejně jako na záchod, tak ti samozřejmě kontrola zůstane. Ale určitě je to individuální, já nejsem odborník, ale docela mne fascinuje, že na základě vlastní zkušenosti tady tu mou označuješ za vymyšlenou.

Karolína (Po, 2. 1. 2012 - 21:01)

jasně plínky jsou fajn,jednu mám dole a druhou nahoře:)))))))))))))

Lucka (Po, 2. 1. 2012 - 21:01)

Ahoj, nadhodit téma není...Martine, já ti budu držet palce, ale už si píšu s několika lidma a fakt prostě nechci většinu svého volného času rozebírat plenky. Přeji hodně štěstí, podle mne žádný univerzální návod (jak si asi představuješ) není.

Petr (Po, 2. 1. 2012 - 21:01)

Promiň Lucko, sleduji to tu od začátku a nějak tomu neveřím. Já nosím plenky ze záliby asi dva roky. Kromě kontrol u doktora všude. Doma, v práci, při sportu, když jdu s přáteli ven tak taky. Prostě všude a pořád. Asi 360 dní v roce. Za tu dobu stále vyměšuji kontrolovaně. Jen asi tak 1x-2x do měsíce se počůrám v noci aniž bych se vzbudil. Ve dne kontrolovaně a se stolicí to samé. Ty nosíš plenky něco přes rok a už neovládáš nic. To se mi moc nechce věřit.

Druhá věc. Předloni jsem byl taky delší dobu v nemocnici. Svoji zálibu jsem tam samozřejmě tajil a plenky jsem neměl. Ale staří lidé co tam byli a už neovládali svoje svěrače měli normálně cévku a přes to plenku jen kvůli stolici. Plenku jim sestry měnily jen po pokadění, cévku standardně jednou týdně. Pochybuji že by nemocnice při obecném šetření kde se dá vyhazovala peníze za spoustu plen a ještě Tě sestry několikrát za den přebalovaly. Tohle mi taky na tvém vyprávění moc nesedí.

Martin (Út, 27. 12. 2011 - 14:12)

Martine, to není o nějakém...Ahoj, nadhodit téma není tak jednoduché. Přítelkyně mi vyhověla v řadě věcí, ale tady toto asi neprojde. Řekni, co sis myslela poprvé, když Tě přítel požádal, aby sis vzala plenky a jak to udělal. Budu rád, když napíšeš více, ale lépe by bylo na mail. [email protected]

Lucka (Po, 26. 12. 2011 - 18:12)

Ahoj Lucko, chtěla bych se...Ahoj Jančo, promiň za pozdní odpověď, právě že jsem měla nějaké zdravotní problémy a byla jsem v nemocnici, tak píšu až teď. V nemocnici jsem byla od té doby poprvé, no dlouho jsem se tohoto bála ale nakonec jsem natolik řešila zdraví, že ostudu z plenek jsem neřešila. Nebyla jsem dlouho ve stavu, abych se o sebe postarala sama, takže mně přebalovaly sestřičky, to nakonec pokračovalo, i když mi bylo líp. Většina byla profesionální ale hlavně ty starší byly občas nepříjemné a říkaly že bych se měla stydět, taková mladá hezká holka a takhle se po... atd, to jsem se pak styděla hodně, ale vydržet se to dalo. Normálně by mi plenky asi nedali a jen by mě vycévkovali, ale já se už i pokakávám (to nevím, jestli jsem tady psala, takže plenky jsou nutnost). No už jsem doma a zdravá, ale inkontinenci mi napsali do karty. Různým léčbám jsem se vyhnula malou lží - řekla jsem jim, že nehody začaly od mých 15 let při rozvodu rodičů a že se to zhoršilo až do současného stavu a že jsem se vždycky příliš styděla to řešit s doktory. Takže jsem dostala kontakt na psychologa,kterého nevyužiju. Ale aspoň nás plenky nebudou stát tolik peněz. Jinak ano, pocit je to zvláštní, musím říct, že jak jsou ty nehody už opravdové, tak se za sebe někdy stydím a připadám si taková bezbranná. U mě doma to bylo náročné, bylo a je to velké rodinné téma, vysvětlila jsem, že to mám z psychických důvodů a že se léčím ale že se to zatím nedaří. Hlavně vztahy s mámou ochladly - bylo vidět že to vnímá jako vlastní ostudu a že se za dceru v plenkách stydí. To mne mrzí asi nejvíc. Přítelovu rodinu jsem poznala až když už jsem nosila plenky, takže to bylo jednodušší. Ti naopak všechno brali moc dobře a byli hodně milí a soucitní, ale zase je tam problém s jeho mámou. Je moc milá, ale ty plenky využívá trochu proti mně, prostě aby bylo jasné, že ona je ta žena v rodině, která má hlavní slovo - prostě si pojistila svou pozici. Ale jak to bych se tady styděla rozebírat.

Lucka (Po, 26. 12. 2011 - 18:12)

Ahoj Lucko, pročetl jsem si...Martine, to není o nějakém velkém přesvědčování, většina holek chce klukovi udělat radost. Prostě nadhoď téma "sexuálních výstředností" a stylizuj to napůl jako legraci. A zajímej se o to co zase láká ji. Určitě si je aspoň jednou zkusí, navíc pokud to chceš jen na doma a na zpestření, tak není co řešit, vůbec se toho neboj.

marian (Út, 22. 11. 2011 - 17:11)

On už se Hospodin na ty...IGNACIUS,ty si pápežskejší než sám pápež a čo si myslíš, že ten starý páprdo ked˘ musí toľko tou hubou mleť a kdekade sa obtrčať, nemá oblečenú plienku ?
Tak si nechaj tie bláboliny pre seba samého a tebe rovných, na to tu nikto nie je zvedavý, ty okraso pripitomá!

Janča (Út, 22. 11. 2011 - 15:11)

Ahoj Lucko, chtěla bych se zeptat, jak se ke své dobrovolné inkontinenci stavíš ty? Nemrzí nebo neštve tě teď někdy, že jsi už úplně odkázaná na plenky a nemůžeš se vyčůrat, když chceš ty?
Bavíš se o tom normálně s ostatními lidmi nebo sto spíš skrýváš? Co an to třeba řekli rodiče, když jsi z ničehonic začala nosit plínky nebo co hospitalizace v nemocnici? To tě normálně přebalují sestřičky?
Musím říct, že máš můj obdiv, že jsi něco takového byla ochotná podstoupit...

Lenka (So, 5. 11. 2011 - 12:11)

Můj přítel se občas ve...Lindo, pokud se tvůj přítel občas počurává jak píšeš, tak když budeš šikovná, plenky si určitě prosadíš. Já to s přítelem měla tak, že on musel na noc plenky nosit v pubertě a proto samozřejmě nechtěl v dospělosti v nošení pokračovat. Na noc jsem ho přemluvila, když jsme spolu jeli na dovolenou s tím, že by bylo blbé v hotelu vysvětlovat počuranou postel. Přes den to trvalo déle, ale je dobré navrhnout plenky na situace, kdy by mohl usnout - takže třeba dlouhá cesta autobusem, nebo kde bude omezená možnost zajít si na záchod. Musíš ho prostě otrkat a na druhou stranu dát jasně najevo, že se o něj hodláš starat a přebalovat ho a že na tom nic není. Můj přítel takhle plenky už normálně nosí denně a dřív je nechtěl ani do postele.

IGNACIUS (So, 5. 11. 2011 - 01:11)

On už se Hospodin na ty vaše plenky a jiné nestoudné bakchanálie nebude dlouho dívat! Pravím vám: všeho dočasu. Pánbůh navěky. Však vy se s tím shledáte.

Radek (Pá, 4. 11. 2011 - 20:11)

UŽ JEN TEN NÁZEV DISKUZE...Petro,
pokud se Ti to nelíbí a nemáš tuto potřebu, tak to nemůžeš nikdy pochopit - zkus si sama vzpomenout, co Tě vzrušuje ať už tajně nebo veřejně před přítelem a pomysli na to, že by jsi byla jediná z 1.000.000 lidí, kteří by měli tuto "Tvojí" zálibu/potřebu/úchylku a koukali by na Tebe jako na nějakej "dobytek", kterej se neumí chovat a je jaký???? - nemorální?, nevkusný?? a jak bychom se vlastně měli chovat? Většina z lidí žije 2 životy - soukromý (pouze s přítelem/přítelkyní) a ten veřejný (normální).
Neumíš si představit, kolik Tvých kamarádek a kamarádů, nebo dokonce rodinných příslušníků má nějakou, pro Tebe, nepochopitelnou potřebu udělat si dobře, milovat, být milován a hrát si :-)
Zvrhlost v soukromém životě, je snad vše - proto hledáme své partnery, kteří chápou, chtějí chápat nebo alespoň tolerují naše sexuální úchylky a touhy. Pro některé (bojím se napsat, že pro mnohé) z nás to má moc veliký význam v partnerském životě!!

Pokud se Ti to nelíbí, tak to blbě nekomentuj, nenadávej tu a čti a odepisuj na stránky svých zájmů a zálib...

Až budeš mít nějakou děsně blbou úchylku, která je divná pro ostatní, tak pochopíš ty, kteří mají jiné, které zrovna Tobě nevyhovují, nevzrušují, ale budeš je pak tolerovat, protože s tímto jsme se bohužel narodily a v průběhu života to v sobě objevili a učíme se s tím žít a najít sobě rovné...
Nevím sice kolik Ti je, ale třeba jsi ještě všechny své touhy neobjevila a můžeš se setkat s něčím, co Tě zaujme natolik, že to budeš chtít provozovat! Přeji Ti jen úspěch a pochopení ostatních!
Ahoj Radek (25)
[email protected]

PETRA (Pá, 4. 11. 2011 - 13:11)

UŽ JEN TEN NÁZEV DISKUZE NOSIT NA PŘÁNÍ PŘÍTELE PLENKY? VE MĚ VYVOLÁVÁ JAKOUSI VAŠI NĚJAKOU ZVRHLOST!
JSTE VŮBEC NORMÁLNÍ VŠICHNI ????
NECHÁPU JEK VE 21STOLETÍ SE TAKTO CHOVÁTE??!!
PRO MNĚ JE TO CELÉ ZVRHLOST A FUJ BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!

mm (Pá, 4. 11. 2011 - 12:11)

Můj přítel se občas ve...asi to bude iba o diskusii, skus mu dat plienku kazdu noc a postupne ked bude plienka rano mokra, tak ju vymen za suchu ked budete vstavat

Linda (Pá, 4. 11. 2011 - 08:11)

Můj přítel se občas ve spánku počurá do postele. Hodně se mi líbí představa, že by musel nosit plenky a já se o něj mohla starat. Jenže nehodu má tak 3x do měsíce a to mi na plenky přijde málo, navíc bych chtěla, aby je nosil i přes den. Nenapadá vás něco, jak to zaonačit?

Martin (St, 2. 11. 2011 - 18:11)

Ahoj Aneto, napsala jsem, ale...Ahoj Lucko, pročetl jsem si tuhle diskusi, kterou jsi založila. Mě by zajímalo, jak se podařilo tvému partnerovi přesvědčit tě, aby sis brala ty pleny zpočátku jako předehru do postele a později, abys je nosila i normálně. Já jsem s přítelkyní vyzkoušel už ledacos, ale nevím, jak ji zkusit přemluvit k tomu, aby si chtěla ty pleny vzít. Nechci, aby je nosila na ven, spíš, jen tak občas a na doma. Budu Ti vděčný, za jakoukoliv radu. E-mail: [email protected] Martin.

ondra (St, 15. 6. 2022 - 01:06)

Ahoj Martine já sem s přítelem a jednou mě řekl zda nechci vyzkoušet plenky ,moc mě to nebralo ale zkusil a moc mě to vzrušuje

Reklama

Přidat komentář