Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Marek (Pá, 20. 1. 2006 - 14:01)

Ženy možná necítí rozdíl, když muž použije kondom, ale z jeho hlediska je to rozdíl obrovský. Muž přes kondom skoro nic necítí v porovnání s tím, když je to bez. Každopádně ale kondom chrání proti chorobám a otěhotněním, takž pro náhodné známosti je lepší ho použít i za cenu, že si člověk tolik neužije.

haha (Po, 10. 10. 2005 - 16:10)

Tedy pripadam si tu jako stara vykopavka. Ano, sex se stalym partnerem a bez kondomu je fakt lepsi, ale jsem srab,takze i kdyz jsem brala ha, pouzivali jsme kondom, nic neni 100%.ted uz jen kondom, proc mam do sebe ladovat chemii,kdyz je ji vsude plno a to jsem ve veku,kdybych si klidne mimco poridila.

kel (Čt, 18. 8. 2005 - 15:08)

pro Kitty: ejakulace je ejakulace a koitus je koitus. Když zjistíš o čem je řeč, tak se ti úsměv změní v grimasu. Doufám.pro Petra: to jsou staré, dávno překonané řečičky. Stejně jako med přes sklo lízat atd. Jednou na to přijdeš, bez urážky.

Peter (Čt, 18. 8. 2005 - 14:08)

No pri nahodnych znamostiach hovorim: Kondom jednoznacne ano!No pouzitie s trvalym partnerom ako nahrada antikoncepcie, tak to jednoznacne nie.No a ak si nejaka zena mysli ze v tom nieje rozdiel nech povie svojemu partnerovi aby ju vilizal cez potravinarsku mikrotenovu foliu...No a uvidite ako ju to zrazu nebude tolko vzrusovat...

rara (Čt, 18. 8. 2005 - 02:08)

To mas pravdu ze ses trubka, soustat bez kondomu ty prase!

kitty (Čt, 18. 8. 2005 - 01:08)

HAHAHAHA................A teď jsem se zasmala jeste jednou. Samozrejme EJAKULACE ne ejakolace.Jsem to ale trubka :)

kitty (Čt, 18. 8. 2005 - 01:08)

Oddaleni ejakolace jsi chtel(a) rict ne?HAHAHA, ale zasmala jsem se:-)Jinak nahodny sex určitě ano.Ale za sebe musím říct, že NEKECÁM!!!Ale s kondomem to prostě není vůbec ono, a to jsem holka. Je to cítit už v okolí poševního vchodu než do mě partner vstoupí a i pak to nejde tak dobře.Mluvím za svých, asi 10 zkušeností milování se s kondomem (spím pouze se stálým partnerem!)Takže já jsem pro BEZ, věrnost a HA!!!

petka (St, 17. 8. 2005 - 18:08)

no nevim, kel ,ale koitus se oddali leda tak o cas straveny nasazovanim kondomu a pripadnou dalsi stimulaci kdyz pri tom penis ochabne trosku, je fakt, ze kondom muze oddalit ejakulaci, ale nevim, jeslti to tak funuje vzdycky.

kel (St, 17. 8. 2005 - 14:08)

Ale ano, penis pak není tak citlivý na tření a předkožka je také chráněna před rychlejším vzrušením. Proto je také doporučován sexuology při předčasné ejakulaci

Maria (Út, 16. 8. 2005 - 16:08)

Oddálení koitu snad ne?

petka (Út, 16. 8. 2005 - 15:08)

tak to ja teda kdyz uz nahodna znamost, tak zasadne stoprocentne s kondomem, zakzeny zdravi pripadne teohtensvi s cizim clovekem mi fakt nestoji za to, sex nekdy jo. A se stalym parterem vetsinou taky kondom, ale je fakt, ze kolem menstruace riskujem neplodne dny a uzivame si bez kondomu, neni nam sestnact, takze kdyz otehotnim, bude to fajn.

kel (Út, 16. 8. 2005 - 15:08)

Jasné prednosti: hygiena, antikoncepce, nebolestivost (někdy u muže), oddálení koitu (též u muže), klidnější a tím hlubší prožitek. Když žena nevidí, nebo jí partner o prezervativu neřekne, není schopna, při troše vzrušení zjistit, jestli prezervativ je, nebo není. Kdo říká opak, amatérsky kecá.

Ivka (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

Nemám to ráda :/ ble.Ale mám už 5 let jednoho přítele, s nějakou známostí bych do kondomu šla (otázkou ale zůstává, jestli bych s náhodnou známostí šla do sexu :)Jinak mi to přijde takové neosobní, prostě kondom mi přijde hnusnej.

honza34 (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

Takze, kdyz neni manzelsky sex uz nic moc, je neradno kondom pouzivat, aby se to jeste nezhorsilo...

honza34 (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

Se spermatem trvaleho partnera si tedy rozumis?

ina (Út, 16. 8. 2005 - 14:08)

No vidíš a já v tom nevidím rozdíl

PaT (Út, 16. 8. 2005 - 13:08)

Kondom - s nahodnou znamosti urcite ano.Ale bez kondomu je to o 100 % lepsi (mluvim za sebe).

kel (St, 20. 7. 2005 - 15:07)

Nejedná se jenom o hygienu, jinak by se nikdo z nás nenarodil, ale jednoznačně prezervatív ANO.

Jenulka (So, 16. 7. 2005 - 19:07)

Ale ale, proc hned to sproste nadavani, na nic jineho nemas?Nemluvim o zadnych moralnich aspektechtehle veci, spis o otazce zdravotni. Staci si nejakou dobu cist nazory lidi a prijdes na to, ze pouzivani kondomu u nas neni zrovna moc popularni. Kazdy se spis stara jen o otazku otehotneni, coz se vetsinou resi HA, ale nikdo uz se moc nezamysli nad tim, ze mimo otehotneni muze nechraneny sex prinest plno svinstev - od relativne "neskodnych" pohlavnich nemoci az po AIDS.

Bič Boží (So, 16. 7. 2005 - 10:07)

Jenulko,jímá mě podezření, že tu budeš tak hnusná pyzda,že do TEBE by to nikdo nestříkl ani omylem. Proto tady vytahuješ korouhev mravnosti a děláš vlny... :-))

Reklama

Přidat komentář