Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Že by ten pověstný velký třesk ?

Pavel1 (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Jenom se zeptam,vy jste vznikly taky ze smradlaveho semene nebo vam ho vonely,abyste nesmrdely?

Jana (Po, 2. 11. 2020 - 14:11)

Koukám, jaký se tady objevil pěkný odpad. Některé z nás spadly opravu až na úplné dno. Nebudu se takovými ani zabývat, to fakt nemá cenu. Že s nimi vůbec někdo diskutujete a odpovídáte jim, škoda času a námahy.

Pavel1 (Po, 2. 11. 2020 - 07:11)

A na zakladce nas taky ucili i slusnemu chovani,nepamatuju se,ze by nas ucili nadavky vuci druhemu,pokud nemate rady,aby to do vaa nekdo strikal,tak je to vase vec,ale netvrdte nesmysly o smradu,odbornice

Magda (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Jaké nesmysly o smradu? Semeno smrdí jak bolavá noha. Zkus si nastříkat do ubrousku a druhý den si k tomu čuchnout. Fuj.

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Co tady meleš o druhém dnu a ubrousku?

Magda (Út, 3. 11. 2020 - 09:11)

Ten puch, co máš na zacákaném ubrousku ještě druhý den, má žena v sobě pokud jí tím zaneřádíš. A v tom teple se to rozkládá ještě rychleji, takže smrad, co je na ubrousku je v ženě cca za 2 hodiny. Teď je to možná jedno, protože jsme všichni zavření doma, ale v normální době chodí žena mezi lidi. A jak psala Dita, lidé to z ní podvědomě cítí a není jim to příjemné. fuj

Pavel1 (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

Muzu prosim napsat,kolik ti je let? Dekuji

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 12:11)

:-))))))) TO JE ALE BLÁBOL.

Marek (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Já to chápu, že označkování ženy mužovým semenem je čistě dominantní akt, a pro některé ženy je prostě nepřijatelný viz Dita. Já jsem submisívní a je mi to taky proti mysli. Proč by ženy měly hrát v sexu vždy submisívní roli? Já třeba můžu mít jen dominantní partnerku.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Ono je to tak od přírody , jinak by tato diskuze neprobíhala , protože bychom se ani nenarodily .

Dita (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Proč by se feminismem měla vytrácet ženskost? To je jeden z největších mýtusů o feminismu. Feminismus je od slova femina, tedy žena. Není o ztrátě ženskosti, ale o osvobození žen.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Není to právě jen osvobození , ale vyrovnávání se chlapům a tak vznikají babochlapy . Fuj , to je termín , ale nic adekvátního mně nenapadá .

Dita (Po, 2. 11. 2020 - 00:11)

Ne to je omyl. V čem bychom se měly chlapům vyrovnávat? To by znamenalo přiznávat, že jsme něco míň než chlapi, a snažit se to dohonit. O to tady nejde. Opravdu nechceme kopat výkopy a fárat v dolech. O tom feminismus není.

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Chtěly by jste vládnout a ničit životy druhým. Jeden příklad takové je v Německu a vůdkyně EU je toto samé, jen nemít děti a vše likvidovat a podmaňovat si, to je feminizmus.

Dita (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Kdo ti ničí život, ty zakomplexovanej Čecháčku? Na pravou vůdkyni ČR teprve čeká, ale věřím, že to nebude trvat dlouho. I Slovensko už tu svoji má.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Jo a dopadneme tak bídně, jako oni a nebo Němci s Merklovou. Počkej, až ti ho tam strčí ten správný imigrant a obohatí tě semenem a budeš rodit děti jak na běžícím páse. Ten žádný kondom používat nebude a nebude ho zajímat, že jsi lesba. Běž si nacvičovat s obřím didlem, jaké to je. Jak může být někdo tak hloupý, to se jen tak nevidí.

Dita (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Aha, ty máš malýho pinďoura? :-)))) Tak to je jasný.... ženy se ti smějí, a ty si myslíš, že islám ti zajistí, že přestanou...aby jsi se nedivil brouku :-)))))))

Jirka. (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

A tak co jsi, lesba, trans, nebo něco jiného? Jako nic proti nim nemám, je to každého věc, jen by mě to zajímalo. Některé transky dobře udělané vypadají hezky, jak prohlásila moje přítelkyně.

Návštěvník (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Skvělé, už se těšíš co? Jedna mi stačí plus někdy její kamarádka, když příjde na návštěvu a holky se rozdovádí. Nevím, že by si stěžovaly a to její kamarádka se s ničím moc nemaže a řekne vše na rovinu jak ji huba narostla.

Reklama

Přidat komentář