Reklama

Co nosíte za domácí oblečení?

Tenisky (Čt, 27. 4. 2017 - 18:04)

triko punčochy a tenisky.

jirka (Čt, 27. 4. 2017 - 16:04)

V riflích chodí do školy,...Presne tak. Na co utracet, treba i za levne domaci, kdyz ho muze mit treba od te kamaradky nebo po tobe zadarmo. V tom stojim pri tobe.

Hana. (Čt, 27. 4. 2017 - 07:04)

Jasně, může, proč né :-)...V riflích chodí do školy, na doma má legíny.

Hana. (Čt, 27. 4. 2017 - 07:04)

Já mladymu když mu byla...Tak mikiny a trička má taky, téma bylo jestli má cenu vyřazené legíny vyhodit, nebo jestli je lepší mu je nechat jako domácí oblečení.

Hana. (Čt, 27. 4. 2017 - 07:04)

Doma mu to značkové... Tak bylo téma domácí oblečení a samozřejmě i na ven má pěkné oblečení.

ha ha (Čt, 27. 4. 2017 - 07:04)

Já mladymu když mu byla...punčocháče :))

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Možná, že se dá koupit...Jasně, může, proč né :-) Já jsem jenom říkal že rifle na doma je špatně a nezdrávo - obzláště pro malé dítě. Ale i já bych se cítil doma v riflích nepohodlně a přiškrceně. Na doma jedině lehké a volné ošacení. Zda nové od t'amanů, či použité ze sekáče nebo od někoho - to už je jedno.Jinak moje máma je pediatr, takže cca zhruba vím tyto věci, a obzvláště co se doporučeuje dětem. Krávy jsou maminy které doma cpou malé děti do riflí - ŠPATNĚ! I pro dospělého jsou nadoma rifle nepohodlné a nezdravé, né tak pro malé vyvíjející křehké dítě.Takže ty urážky na mojí adresu necht' si křiklouni nechají laskavě od cesty.

Lada (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Doma mu to značkové...Já mladymu když mu byla zima pořídila za 120 bavlněné punčocháče, a jak si v nich liboval navrch tričko a mikynu(to stejně musíš pro něj mít ) a super Krasavec. Není co řešit. Leginy jsou k ničemu.

Zdena (Čt, 27. 4. 2017 - 00:04)

Možná, že se dá koupit...Doma mu to značkové oblečení stejně nikdo neoceni, doma může tvůj syn když nejsou peníze nosit klidně jen boxerky a teplé ponožky a pokud mu v tom je zima u PC se nezahraje. Ať si uklidí pokojíček a to ho zahřeje a udělá něco i pro své tělo.

Hana. (St, 26. 4. 2017 - 19:04)

Otázka hele kdo je větší... Možná, že se dá koupit nějaký levný šunt, nikoliv však vyřazené značkové oblečení, které je jen málo nošené od bohatší kámošky......Navíc úplně zadarmo!!!!!!!!!!

Steve (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

pardon: "zdravý"

Steve (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

Hani toho Steva neres. Je to...Otázka hele kdo je větší hlupák ....Mimochodem, levné prádlo se dá koupit kdekoliv - u vietnamců, nebo z bazaru, v Lidlu když mají, v Tescu u doprodeje. Tričko na doma a nějaké lehké domácí kalhoty nestojí mnoho peněz. Já mám taky málo peněz a obracím každou Korunu, takže vím jak kde ušetřit. Doma bych rifle nenosil žádný! (není to navíc zdraví) Ty si nechám např. na venkovní práce, práci ve sklepě či chodbě, výlet apod. Víc roztrhaný už do kontejneru.

jirka (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

Proč bych ho řešila? Má...Zcela s vama souhlasim.

Hana. (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

Hani toho Steva neres. Je to...Proč bych ho řešila? Má se to vyřázené oblečení vyhodit, když ještě může posloužit synovi, zvlážtˇkdyž je zima a není dost peněz na nové oblečení? Pořád mele, že je teplo a mně je zima. To radši budu v riflích......

jirka (St, 26. 4. 2017 - 18:04)

Hani toho Steva neres. Je to hloupy clovek, ktery tu obleza veskere diskuze, rype a snazi se delat rozbroje. Tim se bavi na ukor ostatnich, ponevadz nema zadneho konicka a neco si kompenzuje. Sere se vsude a hraje si na psychologa hlupacek. Zrejme mu nekdo ublizil a kole sebe.

jirka (St, 26. 4. 2017 - 17:04)

Ale prosím tě.....Tedˇje v...Jsem na to prisel , kdyz jsem vyzkousel tajne, tenkrat pradlo atd, me nevlastni sestry.

Steve (St, 26. 4. 2017 - 17:04)

Jirka: Tvl ... běž se už léčit! To není normální co máš za legínovou úchylku. Hlavně o tom tady zase píšeš slohovou práci.

Steve (St, 26. 4. 2017 - 17:04)

Nosit doma v teple rifle? nezbláznili jste se náhodou? :-D Doma bych to nechtěl ani omylem!Domácí by mělo být lehké, vzdušné ... a né se pařit a svírat v nějakých riflích.

jirka (St, 26. 4. 2017 - 17:04)

Ale prosím tě.....Tedˇje v...Tak vidis. Hlavne, je to pohodlne. Damske je skutecne pohodlnejsi.

Hana (St, 26. 4. 2017 - 17:04)

Ale nutit bys ho nemela, je...Ale prosím tě.....Tedˇje v šedých leginách a v šedé tunice a říkal, že mu to nevádí....

Reklama

Přidat komentář