Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Čt, 16. 8. 2007 - 11:08)

Já jsem se momentálně přistihla jak onanuju.

Zubejda (Čt, 16. 8. 2007 - 11:08)

No momentalne nemam. Ale to je jedno. Tohle je uplne o necem jinem. Honeni na verejnosti se neda se sukanim prece srovnavat. Delala jsem to i kdyz jsem mela pritele.

lotrandu (Čt, 16. 8. 2007 - 01:08)

a to nemáš ským šukat?

Zubejda (Čt, 16. 8. 2007 - 01:08)

No, ja jezdivam pravidelne vlakem trasu Praha Pardubice. Pozdni vecerni spoje jsou celkem v pohode a vzdycky si v kupecku zhasnu a strcim ruku pod sukni a hladim si picku. Nekdy se potom i poradne vyprstuju ale to jenom kdyz je tam opravdu malo lidi, protoze to nedokazu delat potichu. Strasne to mlaska a taky u toho hodne vzdycham az stenam. Jednou me takhle pristihla pruvodci, to byl tak prisernej trapas, ze se ani neodvazila vejit dovnitr.

Bop (Pá, 22. 5. 2020 - 02:05)

Dej vědět kdy pojedeš.Rád se přijdu podívat

M.L. (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Taky mě chytli, bylo mě 11. Hrála jsem si s maminčiným vibrátorem v koupelně a babička přišla šmírovat světlíkem. A hned to šla oznámit tatínkovi, jako by to byl největší zločin Světa. To byl sekec mazec že jsem málem nepřežila, jizvy na hlavě mám trochu vidět i dneska, když už je mně 20. Od té doby sexuální pomůcky nenávidím!

Adelast"seznam. (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Taky si ráda hraji sama se sebou ikdyž jsem vdaná a manžel mě spolehlivě uspokojuje. Myslím, že masturbuje většina mužů i žen, je to přirozená a normální sexuální aktivita.

Leplen (Ne, 29. 7. 2007 - 00:07)

Stalo se v České Třebové, že jeden mladík vylezl na střechu krytého bazénu, šmíroval ženské v šatně a u toho masturboval. A protože tam nebyl poprvé, vyčíhal si ho tam správce bazénu a cytl ho u toho. Do týdne to vědělo celé město. Ale ta Česká Třebová není zas tak velká :-)

Lenča (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Tak tohle se mi stalo taky :-)

Jasně, (Čt, 26. 7. 2007 - 00:07)

a pak ses probudil.

deivy (St, 25. 7. 2007 - 18:07)

Ona vypadá na patnáct ale má třicet pryč. Ptala se mě co jsem tehdy viděl,já že nic, ale pak jsme se tomu smály. Jsme kamarádi a ona pořád učí jen na jiné škole.Prý se už v kabinetu zamyká.

deivy (St, 25. 7. 2007 - 18:07)

já jsem překvapil učitelku v kabinetu jak si dělala blaho ručkou.Vešel jsem po tichu, protože jsem věděl že je stará nervóza a ona si honila píču.Viděla mě že já jsem viděl ale nikomu jsem to nikdy neřekl. Asi o šest let později na jednom večírku jsem s ní šel domů a byl u ní do rána. To byla číča.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 00:03)

Na střední jsme měli profesorku o které se vědělo, že masturbuje. Dělala si to o při výuce. Mne si oblíbila, protože jsme byli na stejné vlně a v jejím kabinetě jsme si to spolu dělali, ale jinak oproti kolegům, byla v hodnocení studentů naprosto objektivní.

janek (St, 25. 7. 2007 - 15:07)

letos na dovolené jsem načapal známou co tam byla s náma jak se uspokojovala v pokoji.tvrdila nám že jde uvařit oběd a já musel na záchod řeknu vám pěkná podívaná .ruku měla v plavkách takže nešlo moc vidět ale sténala velmi pěkně.

Martina (Ne, 15. 7. 2007 - 13:07)

Jednou jsem uviděla holčinu, jak si protírá prstem dírku v klasickým kupé ve vlaku. Raději jsem si nepřisedla a nechala ji

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 00:03)

Jako železničář jsem ve vlacích zažil hodně. Co dělat s dvojicí, kdy ona ho kouří a on jí líže píču v nacpaném vlaku i s dětmi,Tak jsem je přikryl kabátem, který mi ukradli a druhý den potkám tu holku v krámu jako usměvavou a úslužnou prodavašku. Nepřejte si vidět vagóny po pátečních a sobotních bigbítech. Nablito, nachcáno, nasráno.

Paja (So, 26. 3. 2022 - 22:03)

Také jsem to prožil ale žena se dělala pořád tak jsem odešel

Prďoch (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Pak ses probudil,ne?

Vašek (So, 14. 7. 2007 - 22:07)

Moje holka měla jeden čas lešení na baráku a já za ní tajně lezl v noci po lešení. Jednou sem nakouknul do cizího okna a ve svitu televize sem viděl jak ženská klečela na všech čtyřech na zemi, mezi polštářema na gauči měla zaklíněnej deštník držadlem dopředu a pičou na to držadlo najížděla. Dělala to strašně pomalu a když ho měla celý v piči, tak zase pomalu odjížděla. Ty výrazy jaký přitom měla v obličeji do smrti nezapomenu. Vyhonil sem si ho a upaloval sem domů. Moje holka se druhej den ptala proč sem nepřišel. :)

Ibanez (So, 14. 7. 2007 - 21:07)

Ve školce jsem si hrával s kamarádkou z vedlejšího vchodu. samozřejmě jsme byli pokrokové děti, takže už jsme věděli, že se občas maminky a tatínkové svlékají a různě se prohlíží. Jednou byla kámoška u nás, a máti šla zrovna nakoupit, Okamžitě jsme byli svlečení a různě se o sebe otírali a hladili se. Nějak jsme ale zapomněli na čas a najednou máti stojí ve dveřích a vůbec nechápe. Byl z toho pěknej rámus, výslech jak na stb, co že nás to jako napadlo, kde jsme k tomu přišli atd.. Od té doby nás už máti nikdy nenechala nějak osamotě. Nikdy jsem se ale nedověděl, jestli to řekla i rodičům kamarádky, protože ti se tvářili normálka, že se nic neděje, byl jsem toho pak hodně špatnej a celkem mě to děsilo...

Reklama

Přidat komentář