Reklama

revmatoidní artritida

To info (Po, 4. 12. 2006 - 09:12)

No je pravda,že tyhle přípravky znám jde o velice drahé potravinové doplňky.Znám dva lidi kteří je užívají a žádné známky zlepšení nepociťují.Je teda škoda,že tam kde lidi potřebují rady někdo dostrčí obchod.Smutné!!!

To info (Ne, 3. 12. 2006 - 16:12)

Jedna se o docela normalni MLM podvod. Neni vubec jasne zda jde o leky ( to asi ne, rozpor se zakonem) nebo potravinove doplnky. Jsou tam strasne blaboly, napr. tvrzeni, ze umeji DM 1 dovest do stavu jako DM2. Pozor na to asi dost podvodnik.!!!!

info (So, 2. 12. 2006 - 22:12)

Revmatoidní artritida - viz. www.tianshi.wz.cz/index.php?id=36

Lenča (Út, 28. 11. 2006 - 18:11)

Ahojky Šári tak to je dobře,hlavně ať je Ti líp.Já mám za sebou dnes vánoční úklid a mám toho plný kecky.

Sarka (Út, 28. 11. 2006 - 17:11)

Ahoj Leni, tak jsem si dnes nakoupila spoustu bananu a ananas a dnes utelky misto zmrzky budu mlsat tohle!!!

Lenča (So, 25. 11. 2006 - 13:11)

Ahoj chtěla jsem zeptat jestli sem nechodí nějaká maminka,která s touto nemocí a léky proti ní porodila miminko.Myslím,že by nás to podpořilo asi všechny co sem chodíme žádat o rady.Díky

Návštěvník (Pá, 24. 11. 2006 - 14:11)

Ahoj Lenko, nechápu proč moje adresa nefunguje. Šárka mi poslala mail a přišel normálně. Zkus prosím adresu mého manžela Tomás Bernard . Díky Jinak jak se ptala Viki, tak lék ARAVA taky neznám. Já užívám Plaqenil, Sulfasalazin a Aulin na bolest. Taky jsem si koupila Wobenzin, což je přírodní lék, který mi docela pomáhá. Zatím ahoj Lenka

Sarka (Pá, 24. 11. 2006 - 13:11)

Dekuji Leni, reknu mamce, aby mi zacala neco schanet, at vim jak na tu potvoru:-)

Lenka (Pá, 24. 11. 2006 - 12:11)

Ahoj Šári já teď čtu Jídlo jako jed,Jídlo jako lék a je tam plno zajímavých věcí co se jídla týče.A jídlo je taky důležitý faktor v této nemoci.Hledám potraviny co po pozření působí protizánětlivě.Ale jinou literaturu zatím nemám.Spíš naučné knihy kde jsou nemoci obecně ale spec.na RA ne.

Sarka (Pá, 24. 11. 2006 - 10:11)

Ahoj holky!
Chci se zeptat neznate nejakou literaturu k tomuto tematu? Chtela bych se o tehle nemoci dozvedet vic a na internetu jsem zatim nic nenasla. Dekuji!!!

Lenča (Čt, 23. 11. 2006 - 16:11)

Leni bohužel se mi to nedaří odeslat už jsem to zloušela i od přítele z pošty,ale vždy se to vrátí zpět s tím že je tento mejl blokovaný.Nemáš ještě jinou adresu?

Lenča (Čt, 23. 11. 2006 - 16:11)

Ahoj Viki bohužel Aravu neznám,ale přeci pokud to užírá bílé krvinky tak Ti to budou muset změnit ne?Já jsem Plaqenil dostala teď tak uvidím jak zabere beru ho teď druhý týden a cítím se celkem dobře.

viki (Čt, 23. 11. 2006 - 15:11)

To je dobře, že se tady zase schází lidé, kteří mohou přispět svými zkušenostmi k tomuto tématu. Já mám RA v dg. taky už 3 roky, celou dobu jsem užívala plaquenil, nedávno medrol, ale bez efektu a nyní cca měsíc ARAVA. Máte s tím někdo zkušenosti? Může to prý ničit bílé krvinky (mně skutečně dle krev.testu ubyly), tak nevím, jak to bude dál; Nicméně plaqenil nestačil zdolávat bolesti svalů, které se mi po lázních v srpnu zhoršily.

Návštěvník (Čt, 23. 11. 2006 - 12:11)

Ahoj holky, koukám, že nás je stále víc a víc. Já mám bohužel RA už 10 let a tak o tom něco vím. Určitě Vám napíšu na mail. Leni, nevím proč moje adresa nefunguje,tak to zkusím na tvoji. Zatím ahoj Lenka

Sarka (Čt, 23. 11. 2006 - 12:11)

Pro vsechny, kdo by si chteli popovidat, tady je muj mejlik NemeckovaS"seznam.cz

Sarka (Čt, 23. 11. 2006 - 11:11)

Ahoj Leni, dekuji, velice rada napisu!!!

Lenka (Čt, 23. 11. 2006 - 11:11)

Ahoj Šárko
Věř mi,že velmi dobře vím co prožíváš mám teď poslední takový atak na moje klouby za sebou.RA mám už 3 roky.Návštěva revmatologa je určitě důležitá protože i když léky nejsou nic moc pro organismus tak Ti s tím zánětem pomůžou dostat se z toho nejhoršího.Je těžké cokoliv radit,ale klidně se mi ozvi na mejl a pokecáme.Tato adresa je zároveň pro Lenču ptorože se mi nedaří jí napsat na mejlík. svejdova26"seznam.cz

Sarka (Čt, 23. 11. 2006 - 11:11)

Ahoj vsichni, jmenuji se Sarka, v soucasne dobe ziju v Anglii a nastaly mi velike potize. Uz priblizne od 15 let trpim prisernyma bolestma kloubu, az do ted mi doktori nebyli schopni rici, co to zpusobuje. Pred mesicem jsem byla diagnostikovana s RA, za mesic jdu k revmatologovi. Jsem rada, ze jsem si mohla precist vase prispevky!!!!! Dekuji. Myslite, ze bych jednou mohla mit potize s otehotnenim? Je mi 22 let, zatim rodinu neplanuji, vlastne ani nemuzu, protoze vetsinu casu se nemuzu hybat, ale jednou ji urcite chci. Dekuji!!!

Lenka (St, 22. 11. 2006 - 15:11)

Leni netuším proč,ale vrací se mi ta pošta zpět.Poslala jsem to teď znova a nejde to.

Návštěvník (St, 22. 11. 2006 - 09:11)

Ahoj Lenko, žádný mail jsem nedostala. Koukni jestli máš dobře adresu. Lenka

Reklama

Přidat komentář