Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

M (Čt, 22. 10. 2020 - 16:10)

Není jendou sem to zažil a nebyla to moč, bylo to bez chuti, bez zápachu.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 16:10)

Já to zažila víckrát, ne jendou :-)

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 12:10)

V ty rychlosti čtu další. Žanetko,moc ti držím palečky,aby to nebyl ten hloupé virus ale jen to,co jsme měli tady u ségry a Libora. A Matláka nepopichujte nebo se zablokuje a už se bude bát uvolnit a pak se mu to může stát samo v noci nebo bude zlej. V Mimoni je jeden autistickej kluk a ten nesmí mít změny a stres jinak je až nepříčetnej a agresivní.

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 12:10)

V ty radostí jsem napsala chemičkou,ale jistě myšleno chatičkou....

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 12:10)

Martina je tady,s chemickou to asi dopadne,ale ještě jednou musí přijet a je s tím hodně papirování. Tak budu mít tady kámoškou u Helenky. Půjdeme na houby po obědě. A v sobotu přijede Miška a maminkou. Super!

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Bavite se dobře? Mně to případná dost nevhodný.

Matlák (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Neni to. To není jako bylo není to já guma mám jako koupit není do holky já mám sám

Matlák (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Dáte mi curani holky mám pnutí jako kdyby šla holky čuriní dala

Matláku (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Víš že ode dneška musíš mít při honění na bimbasovi roušku? Jinak ti hrozí pokuta a vězení.

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Niki má zase výuku a já ne. Martina je už na cestě a tak je pozvaná na oběd a půjdeme na houby. Miku já se při tom pipinkování často počůrám ikdyž jsem vyčůraná, to je jiný trochu a nejde to udržet, to jde samo a v tom největším hezkým momentě. Kámoška,co má kluka tak se jí to nestává, ale Miška, ta to má podobný jako já, ta když je ,tak to taky pustí. Návštěvníku nejsem žádná šmudla, protože to
tak některý holky mají že jsou z toho mokrý když se udělají . A nožky mám hezký a pečuju o ně a večer je mám vykoupaný a čistý taky. A když je mám uťapkaný tak si je omeju a jsou zase hezký. Navíc nosíme ponožky s bambusovým vláknem a pak se nám nožky tolik nezpotí v botách. Pojedeme teď s Liborem nakoupit nějaký potraviny.

Footman (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Klàrko o tvý nohy a pipinu bych rád pečoval. Máš zájem? Jsem od Plzně.

Žaneta (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Klárko dobré ráno. Tak jsem dostala horečku a ležím a snad nemám kovida. Tady se každý bojí a tak zítra si radši nechám udělat testy. Už jsem objednaná na hodinu,abych nečekala. Dnes už neměli volno. Tak mi drž palce. Napíšu ti.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 09:10)

A chuť a čich máš? Jestli ano, tak to je jen klasická chřipka nebo virozka.

M (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Mokrý orgasmus ti nic neřiká?

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

to neznám , jako že se holka u toho pochčije? Chodím s mou první holkou,a ona to vždycky vydrží nebo si dojde před tím a když sexujeme tak se u toho nepochčije. Ale já se rád dívám ,když čůrá . To by mně lákalo,kdyby se pochcala při tom. Jestli bude chtít, navrhnu to, dnes bude u mne skoro celý odpoledne a sami.

M (Čt, 22. 10. 2020 - 14:10)

Né, holky si myslej, že se počůrali maj u toho stejný pocit jako při čůrání, ale je to sekret, najdi si squirt na internetu a uvidíš.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 16:10)

No, ono je něco jiného na to koukat na internetu a něco jiného to zažít. Opravdu se při uvolnění při orgasmu počůráš.

Návštěvník (Čt, 22. 10. 2020 - 08:10)

Ale počůrání při sexu není mokrý orgasmus.o

Xxx (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Je karanténa a chlapi bez partnerek se budou honit na doktorce. Natalie budeš mít práci! Tady bude Matláků jak nasráno!

Klára (Čt, 22. 10. 2020 - 07:10)

Už jsem vyčůraná a dělám snídani. Měla jsem plnou pipinku a tak jsem to dělala hned prudce proudem do záchodu a mokrý zadeček, ale papírem jsem se osušila. Niki byla taky a čůrala podobně a taky hodně. Večer jsme se krásně s Liborem vypipinkovala, on mi nejprve udělal masáž nožiček a masíroal mně chodidla a okolo kotníků a přes patu na prsty a mezi prsty a zase zpět a bylo to nádherný a pak pokračoval až nahoru k pipince a já už byla moc vzrušená a on mi zkoumal pipinku a hladil mně po ní a bylo to tak krásný, že jsem to chtěla víc a víc a až už jsem uudělaa orgasmus z toho a úplně jsem se vášnivě odzbrojila a udělala jsem se hned ještě jednou a jednou a to bylo tak silný, že jsem se trochu tou láskou počůrala a Libor to všechno mokrý slízal a byl tak vzrušenej ,že mi postříkal pipinku a bříško a pak jsme se objali a usnuli. Krásný.

Reklama

Přidat komentář