Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Monča (So, 19. 9. 2020 - 15:09)

Jednou jsem bráchovi vstoupila do pokoje,když ležel v posteli a dělal si to dost silně a vypadal, že už brzy bude. Úplně jsem strnula,ale on mně zaregistroval a v tom zmatku si přetáhl deku přes hlavu,ale tak blbě že jsem uviděla jeho velký péro. Trochu se prohnul v bocích a už to z něj teklo ven. Nemohla jsem zmizet, jen jsem čuměla jak se úplně udělal. Dva dny se mi vyhýbal a pak se to srovnalo a hlavně se bál abych to nikomu nevykecala.

Dita (Čt, 17. 9. 2020 - 17:09)

Několikrát jsem přistihla syna aniž o tom věděl. Stálo to za to, ta podívaná.

Petra (Čt, 17. 9. 2020 - 20:09)

Já taky syna se dvěma kámoši, taky krásná podívaná....

Adam (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Přistihl jsem svou sestru jak si honí pipku je jí 14 ale jela si v ni prsty jak stará přebornice v sexu i se zvukovým doprovodem -Nechal jsem ji v klidku se dodělat a čekal v pokoji jako že nic. Šla se hned osprchovat a potom přišla za mnou do pokoje vysmátá a uslužná. Nic jsem ji neříkal já jsem si taky honil péro a vim že je to fajn

Z (Po, 21. 9. 2020 - 12:09)

Z

Pavel (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Přistihl jsem svého šéfa. Dveře do jeho kanceláře byly zavřené, já zapomněl zaklepat, a šéf tam seděl, poklopec rozepnutý a čuráka z kalhot. Sjel mně protože jsem nezaklepal. Teď se bojím, že mě pod nějakou záminkou vyhodí.

Patricie (Po, 14. 9. 2020 - 11:09)

Lasturku si honím skoro každý den.Je mi 15 kluka ještě nemám ale už jsem to zkusila s kamarádkou a jejím přítelem.On jí šukal ale mi jen lízal a prstil. Když ji šukal tak mi ji lízala kamarádka bylo to vynikající , Už se těším zase když k ním přijdu

Pavel (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

Ahoj a nechtela bys ho dovnitr?

Veronika (Út, 8. 9. 2020 - 11:09)

Ja jsem parkrat nacapala svoji dceru,kdyz jsem prisla drive z prace domu.Vzdy jsem se ji omluvyla a odesla.Kdyz pak prisla,aste jsem se ji omlouvala a ona ze ji to nevady.Na chalupje ji manzel postavyl menzi domecek,kde mela sve kralovstvy a kam si vodila svoje kamarady a kamaradky.Jednou prisli tri kamarady a jestly by sla ven.Bylo to 14 dni po jejich 15 narozkach.Rekla jsem ji at pride vcas na obed.Za zaclonou jsem je sledovala jak odchazi. Ale pak jsem je zahlidla jak prelejzaj plot a nenapadne zalezly do domku.Bylo mi to divne a tak jsem nenapadne se k domku priplizila.Zaves na okne byl zatazen,ale ne az do konce.Tak ze se tam dalo nahlednou.Kdyz jsem nakoukla,tak jsem myslela ze spatne vydim.Vsychni tri klucy mely srahnuti kalhoty a dcera je postupne kourila.Kdyz jim staly jak stozary slykli se cely a aby toho nebylo malo slikly i dceru.Vsichni tam byly nazy.Holka si lehla na stul a jeden ji zacal lizat.Dva mela u hlavy a postupne je kourila.Kdyz se pak jeden znich vystrikal do jeji pusy,vystridaly se a sej lizat.Takhle se vystridaly vsichni tri a vsuchni tri se ji vystrikaly do pusy.Ale holka je drazdila dal,tak ze se jim znova postavily.Pak si strihly kdo pujde prvni,kdo druhej a kdo posledny.A pak holka chytla prvniho za curaka co vyhral a nasmerovala ho na kundicku.On nevahal a zasunul ho do ni.Zacly spolu sukat.Dva klucy ji osahavaly prsa a cusaly je.Holka vzdychala a prozivala kazde prirazeni.A pak se klukovy stahl zadek a bylo jasni ze se udelal a strika do ni.Kdyz ho vyndal,sel na radu druhej.Holka si klekla na ctyri a zezadu ji toho curaka strcil rovnovno do kundy.Prirazel jak kanec.Ten co sel prvni muho este pokourila,jak byla na ctirech.Kluk ji sukal jak zbesilej.Vydela jsem jak se to dcery liby a jak si to dost uziva.Opcas se kroutila tak,ze predpokladam ze mela u toho orgazmus.Kdyz se do ni vystrikal i druhej kluk,sel ten treti.Lehl si na zem a ona nasedla na jeho penis.I druheho pak vykourila po te sukacce.Hopsala na nem jak na koni.Prozivala kazdy centimetr zasunu v jeju kundycce.Kdyz se pak doni vystrikal i ten trety slezla a take muho parkrat prejela pusou.Pak se zacli oblekat.Ja jsem rychle odbehla dobaraku a sledovala je za zaclonou.Nenapadne vylezly a prelezly plot spatky na silnicy.Dcera pak prisla sama domu.Zeptala jsem se kde byly a ona ze u vody.Rekla jsem ji at se jde umit ze bude obet.Sla se osprchovat.Pryznam se,jakj sem je sledovala ze jsem se tam vyprstila a zavydela jsem holce.A divila se jak si vjejim veku poradyla se trema klukama najednou.Ja mela nejvyc dva najednou.Parkrat jsem je tam sledovala a nekdy se stalo ze to tam dela z kamaradkou.

Boris pre Veroniku (Út, 23. 11. 2021 - 22:11)

Veronika pekný príbeh keby si chcela poviem ti moj príbeh ale keby si mala este nejaký príbeh napíš zaujala si môžme aj emial alebo tu keby si chcela tiež ti poviem

Boris (Út, 23. 11. 2021 - 22:11)

Veronika máš pravdu ja som zažil niečo podobné tvoj príbeh bol super máš aj iné skúsenosti dcérou bolo by super vedieť ďalší príbeh keby si chcela poviem ti moje bud tu alebo emial

Filip (Po, 15. 2. 2021 - 22:02)

Veronika bolo aj pokračovanie dcera nechcela s tebou sex a štítmi klukama

Filip (Ne, 24. 1. 2021 - 15:01)

Veronika to vážne a nechcela so viskusat tích chlapcov

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 14:09)

Taky to tak dělám s kamarádama a kamarádkou. Záleží jak se sejdeme. Když nejsou rodiče doma, tak jsme u mě v pokoji a mladší brácha to dělá s mojí kamarádkou a já s klukama. Kluci se teda střídají i na kamarádce. Dost často to dělám i s kamarádkou. Tak jestli je ten příběh pravda, tak na něm není nic nemožného a tři kluci jsou v pohodě.

Veronika (Pá, 11. 9. 2020 - 08:09)

Je to pravda,vym co jsem vydela.a nic si nevimyslelaJen jsem je divila ze tak vbrzkem veku sousta se trema klukama a nekdy i z holkou.Ani si nechci predstavovat co probyhalo kdyz jsem nebyla doma.

Návštěvník (St, 9. 9. 2020 - 04:09)

Tři se do ní vystříkali, už má dítě ? A nauč se psát ty kecko.

Jenda (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

Přistihla mi kamarádka sestry. To jsem se lek, ale nezačala ječet nebo něco a nabídla mi pomoc a ani moc dlouho nemusela a šlo mi to ven. Sestra čuměla u dveří a nic neříkala. Jen jsem zvědavý jestli se zase staví a dělá mi to.

Karolina (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

Decka se dokazou vyc odvazit a vyc si se sebou hrad nez bylo drive.Dcera zacla priblizne v 8 letech.Parkrat jsem ji vydela jak si se sebou hraje.Postupem veku si hrala se sebou vycekrat.Prilis moc se nestidela a nekdy se stalo,ze si to dela pre demnou.Zila jsem dcerou sama a tak mi to moc nevadilo.I ja jsem masturbovala a tak jsem ji chapala,ze si to musi udelat.Jednou kdyz jsem prisla domu,uslizela jsem z jejiho pokoje hlasite vzdychani.Bylo mi jasne co tam dela,ale pak jsem uslisela jak rika,ty mas ale curaka.Tehdy ji uz bylo 14.Hned mi blesklo hlavou ze tam ma kluka.Naslouchala jssem za dverma,ale neslizela jsem jini hlas nes jeji.Potichu jsem otevrela dvere na posteli lezel plisovy medved ktery ho dostala od taty a mezy nohama mel pridelanej robertek.Dcera cela naha a robertka zasunutyho v pipce a hopsala na nem.Nevym od kut vzala robertka,ponevac muj nebyl.Chvylku jsem ji sledovala a pak jsem potichu zavrela.Byla jsem rada ze to nebyl nakej pubertak.Slizela jsem ji jak tam vzdycha a povyda si snim.Priznam se,ze me to trosku vzrusilo.Za chvilku bylo ticho.Usoudila jsem ze asi mela orgazmus.Zachvilku se otevreli dvere a sla do koupelny.Pak prisla a divila se ze uz jsem doma a jak dlouho.Rekla jsem ji ze asi pul hodyni.Ale nechtela jsem ji rusit.Skratka nekdy se stane ze zahlednu ja ji a nekdy zas ona me jak si to delame.Ani jedne znas to nevadi ze zahlednem jeden druheho pri onanii.Nekdy jsme tak vzrusene obe,ze onanujem spolecne.

Z (Po, 7. 9. 2020 - 20:09)

Z

Jaruna (Po, 7. 9. 2020 - 13:09)

S dcerou jsme taky samy a jak ji od mala sleduji, začala se o tyto věci zajímat kolem 9 let. Nyní řekla bych, onanuje tak dvakrát denně. Ráno určitě. Svoji onanii před ní ale tajím. Vždycky ale ke svému uspokojení použiju její kalhotky, nebo něco s jejím sekretem.

Reklama

Přidat komentář