Reklama

Konopná kosmetika - kosmetika z konopí

Ivana (So, 2. 4. 2005 - 22:04)

Koupila jsem si vyrobek z konopi od firmy CANNABIS.Jedna se o pletove mleko a vysledek byl znicujici.Plet v obliceji se mi docela dost ponicila.Jinak jsem si vyrabela mast z marihuany sama,a tou jsem se mazala a taky vysledek nic moc.Tak nevim.U koupeneho pletoveho mleka me prekvapilo, ze je s vytazkem z konopi a pritom neobsahuje omamne ani navykove latky.Nejak mi to nejde dohromady.Tak tomu asi moc neverim.Jen na okraj,mam tezke kozni problemy, tak to je mozna duvod meho neuspechu s touto masti.

Renata (So, 2. 4. 2005 - 00:04)

Začala jsem v salonu pracovat také s kosmetikou z "technického" konopí české firmy Cannaderm a jsem z ní zatím nadšená. Výsledky ošetření jsou velmi patrné. Několik výrobků jsem pokoupila i domů na různé "neduhy" a s výsledky je celá rodina také spokojená. Můžu vřele doporučit :)))

Sašule (St, 29. 12. 2004 - 21:12)

S kosmetikou z konopí jsem se setkala pouze 1x v životě a to v sólariu! byl to krém s konopím pro opalování v sóláriu, který mnohonásobně zvyšuje intenzitu opálení. Vyzkoušela jsem ho, namazala se a v sólárku sem ke konci obvyklé doby nemohla vůbec vydržet - pálilo to jak kdyby mě někdo zapálil!pak sem vylezla úplně rudá...:-))), bylo mi řečeno, že ten krém je prokrvující a proto mi pokožka tak zrudla!na druhý den bylo vše O.K. a já byla krásně opálená :-))Toť má zkušenost s kosmetikou z konopí.

Helena (Ne, 24. 10. 2004 - 20:10)

Jsem pro,je to kosmetika s technickeho konopi a neosahuje zadne psychotropni latky.Trpela jsem akne a kazde jaro take mam solarni dermatitidu,pouzivam pripravky od firmy parenteral,vice informaci najdete na www.parenteral.cz

Andrea (Čt, 9. 9. 2004 - 17:09)

Já tu kosmetikou znám a vím že mají i přípravky pro děti a jsou úspěšní. Nebudu dělat nikomu reklamu a tak se tedy nevyjádřím zda je dobrá či špatná. Pouze vím, že omamné účinky nemá.

Leňa (Čt, 9. 9. 2004 - 16:09)

Libore,to by musely byt zakazane i konopne provazy,tkaniny a seminka,ktera se kupuji jako potrava pro papousky.Nejsem ani zastanec ani vylozene proti teto droze,ale pokud se pouzije zevne/mast,kremy a pod./tak by to nemelo nikomu vadit.A VIDEL JSI NEKDY,ABY NEKDO HULIL KREM?

Ivča (Po, 12. 7. 2004 - 18:07)

nerozumím těm, kteří píší v negativním a nevědí. Já tedy taky nevím a tak se ptám. Znáte je někdo přímo?

Libuš (Út, 4. 5. 2004 - 17:05)

no ty si tedy dobrej. Já taky k marihuaně zrovna moc netíhnu, ale využití konopí? Proč ne, pokud je to pro dobro. To by se musel zakázat i mák, z kterého se přeci vyrábí opium a následně heroin ty chytráku!!!

Libor (St, 14. 4. 2004 - 16:04)

už jednou jsem psal, že s tímto rezolutně NESOUHLASÍM. Konopí je droga - to vede do pekel a jako taková by měla být více trestána. Ti kdo uvádějí takovýto bláboly na trh jsou ZLOČINCI a patří za mříže !!!!!

Kateřina (Čt, 8. 4. 2004 - 14:04)

slyšela jsem o ní chtěla -, ale nesehnala - dík za web

Zdena (Pá, 2. 4. 2004 - 17:04)

podobné dotazy už tu proběhly, tak pro všechny se podívejte na jejich web - www.cannaderm.czmin. je to zajímavé

Pepa (Pá, 2. 4. 2004 - 17:04)

trpím často na afty a v jedné lékárně mi byl doporučen výrobek Canadent z konopí. Afty nevyléčí, ale pokaždé když mám tento problém pomažu a mám klid. Jsem s tímto lékem velice spokojen. Tento produkt je českýa o to více se ni to líbí.

Janička (Út, 30. 3. 2004 - 17:03)

No co říkáte tomu, že je u nás k dostání takováto kosmetika?. Setkala jsem se s ní na veletrhu Bella Donna v Holešovicích a docela mě to zaujalo. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti? Předvedli mě různé přípravky na problematickou pleť a dle vzorečku bych řekla, že dobrý. Znáte to někdo s něčím přijde a spotřebiteli kupuj. Děkuji za jakékoliv info.

Reklama

Přidat komentář