Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Default User Image
Markýz (Út, 31. 10. 2023 - 10:10)

Jolano, má slova. Každý moralizuje, ale především by si měl zamést před vlastním prahem. Stejně by mě zajímalo, kde na tohle téma přišli, když jsou tak vzorní? :-)

 

Pokud chceš rád s tebou pokecám - zdá se, že jsi normální žena. Napiš mi: [email protected]

 

M.

(Ne, 19. 7. 2020 - 02:07)

Kdybych měl tu odvahu mrdal bych s fenou hlavně bych se rad dival jak mi pes mrda zenu .Ale jsou to jen fantazie

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2020 - 00:07)

V jakém věku je možné připustit holku psem velkého plemene ?

VFV (St, 22. 7. 2020 - 21:07)

jdi do p....e stim vyjádřovnim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kenny (St, 9. 3. 2005 - 17:03)

Nedělala to s Bobíkem, ale s Bročkem.

Lord of the Cli (Út, 15. 2. 2005 - 20:02)

Hlavne jestli to Bobik nedela manzelce lepe nez vy! Delate to vasi pano take usty a jazykem? Proste zkuste to udelat manzelce lepe nez Bobik. Existuje jeste dalsi reseni: nechte psa utratit!!

Petr (Út, 15. 2. 2005 - 20:02)

Jestli tohle není vtip, tak je to dost nepříjemné. Máš v podstatě dvě možnosti - buď ji vyhodit (nebo sám odejít) nebo s tím žít dále. Mně osobně by to ovšem vadilo hodně - víc bež cizí chlap nebo ženská.

dědek (Po, 14. 2. 2005 - 17:02)

A dokážeš to co Broček??????????

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 20:10)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

Filip (Po, 14. 2. 2005 - 16:02)

Tak jí vyžeň

Jana (Po, 14. 2. 2005 - 09:02)

A cos udělal?

Mravní hlídka (So, 12. 2. 2005 - 12:02)

Ach, můj Bože! Jaké sodomie se tady odehrávají..?! Sodoma a Gomora!

Demi (Pá, 11. 2. 2005 - 16:02)

Také mám podobné představy,chtěla bych si to vyzkoušet,jestli je to jiné a jaké

Bobík (Pá, 11. 2. 2005 - 15:02)

To máte jednoduché, připojte se a lízejte Bročka!

Josef (Pá, 11. 2. 2005 - 15:02)

Nevím vůbec jak se zachovat,přistihl jsem ženu a našeho Bročka,jak jí líže.Poraďte,co mám dělat?

Brenda zrzka (Čt, 31. 3. 2022 - 21:03)

Mozna nevenujes manzelce dost sexu, mozna ze je v tom jiny duvod.. Mel jsi se ji zeptat jestli se ji to libi a treba ji nejak pomoci. Vetsina muzu ma fantazii , chteli by videt zenu s nejakym zbiretem, nejcasteji se psem.. Take jsem se uz nekolikrat potkala s chlapama, kteri o tom mluvili a dokonce se me stalo, ze me rovnou nabidli abych pred nimi mela sex se psem, ale take i s cernochama.. Ale nejduraznejsi byla nabidka od muze, ktery pracuje ve stejne firme jako ja. Videl totiz v jednom sex magazinu me nahe fota a take fotky o tetovani mych stydkych pysku. Tak me rovnou rekl, ze chce abych nu a jeho kamaradum ukazala sex se psem, ze maji uz jednoho vybraneho, jinak ze ukazi me fotky o tetovani mych stydkych pysku vsem chlapum v praci., a tak jsem nemela vyber.
Udelali to se mnou, ja musela naha kleknout a jeden z nich mel gumove rukavice a pomohl do me zastrcit penis toho psa.
Prekvapilo me ze to bolelo, protoze ten penis byl prilisdlouhy a on ho do me hodne hluboko tlacil, nez zacal prirazet. nakonec me prekvapilo ze vystrikal hodne spermatu a po nekolik minut ho nemohl ze me vytahnout. mela jsem vylozene silne orgasmy takrka proti me vuli.. Potom me uz ani nevadilo, ze si ti chlapi chteli udelat fotky jak pred kazdym klecim a mam je v puse.
Kdyz na to myslimm tak se mi uz nezda ze je to nejak ujete a tak asi rozumim the manzelce, proc to udelala,, nejtere z nas jsou velmi dobre pri zkouset sex experimentech kdyz nas prepadne sexualni myslenky a ja jsem si uzila tim zpusobem dost zvlastnich sexualnich prektikach.:o)

[email protected].

Raubíř (Čt, 31. 3. 2022 - 23:03)

Tak, ktery mail platí?

Brenda zrzka (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

[email protected]

Pa, Brenda zrzka

Raubíř (Pá, 1. 4. 2022 - 19:04)

Včera to na ten mail nešlo, tak jsem to zkusil teď. Tak uvidím.

David (Pá, 30. 10. 2020 - 07:10)

Co by jsi měl dělat? promluvte si jak se jí to líbí a třeba zkusit s větším psem. Bude mít krásný zážitek

Reklama

Přidat komentář