Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

Plenkar (Čt, 27. 4. 2017 - 11:04)

Půl dne. Tak to máš můj...Ahoj Zuzko, tak jsme si udelali privatni diskuzni klub a jsem moc rad,ze tu jsi a celkem rychle reagujes. Ja na opruzeniny-pokud jsem je mel- pouzivam Sudokrem, nebo Betheaden/pisu to spravne?/No pproste ty mas za ukol dorucit nejake zbozi z bodu A do bodu B. Jsou ruzne havarie,problemy na dalnicich a kdyz vezes svitky plechu z Lince nekam do Spanelska a oni na tebe uz cekaji,protoze nemaji z ceho delat /myslim, ze Ardo/ a dispecerka kleci u telefonu a prosi te,abys to tam privezl na cas, tak muj osobni rekord byl neco kolem 750 km za den. Tam kde bylo chladneji /Rakousko a sever Italie/,tak jsem mel na sobe ty pliny casto i puncochace-ale krasne a luxusni, take damskou nylonovou kosilku. To me jednou astavil francouzsky policajt a kdyz jsem otevrel dver a on videl co vsechno mam na sobe,tak jen mavnul rukou,at jedu. Vis ono si telo casem zvykne na to, co zpusobuje opruzeni, ale chvili to trva. Ja kdyz jsem jezdil na jihu Francie a do Spanelska, tak jsem mel tahac s klimou, ale jezdil jsem uplne nahy. na sedacce jsem mel velkou frote osusku a pod sedackou 10l kanistr na curani a nekolikrat jsem kadil na do krabice s vlozenou plastovou taskou i pri rychlosti cca 85km/hod- takze docela rychle hovno. Proste k plinam a tem gumovym kalhotkam mam takovy zvlastni vztah. Protoze jsem je dlouho dostaval na noc, aniz jsem je potreboval,ale neslo vylezt z te detske postylky treba na nocnik, tak jsem se musel pocurat. Brzo jsem pres ten mekky igelit zacal onanovat a tak mi dodnes ty pliny a gumove kalhotky prinaseji nejen pocit jistoty a bezpeci,ale i me sexualne vzrusuji. Vis prozil jsem v nich hodne moc let, vsechny svoje lasky, manzelstvi atd a nikdy ty pliny nebyly duvodem k rozvodu, ci rozchodu. Naopak vetsina partnerek si je zkusila na sobe a tajilt to prede mnou,ze si je pujcuji. To jsem brzo zjistil a hralo me to u srdce, ze dospele krasne zeny/nikdy jsem nemel zadnou osklivku/ si dobrovolne v dospelosti tajne oblekaji moje pliny a gumove kalhotky.Vetsinou jen privmenzesu,ale taky do autobusu i na jine cestovani. Treba moje druha zena mela po 2 porodech problemy se stresovou inkontinenci/zakaslani,zvednout neco tezkeho a uz mela mokre kalhotky i kalhoty/. Me zakazovala v plinach chodit ven z bytu, i me casto kontrolovala a vrcela me,abych ch se prevlekl do"normalniho" a pritom sama na sobe ty pliny a gumove kalhotky mela i na verejnosti.
Je to vsechno hrozne divne a pro spoustu navstevniku techto stranek nepochopitelne. Protoze je zazite, ze ten clovek, ktery je na plinach brzo zemre. Tak se jim hodne lidi brani,ikdyz si myslim, ze je pleny vzrusuji,ale oni to nikdy nepriznaji. Jejich problem. Ja diky internetu zjistil, kolik je na svete milionu lidi,kteri ty pleny potrebuji,nebo jen chteji a je to ohromujici cislo.Ja jsem klasik na latkovkach a gumovych kalhotkach,jako pred 30-40 roky.Ale spousta firem,kteri siji,nebo svareji ty celoigelitove-gumove kalhotky, at v Nemecku, v Anglii, v Americe ziji z toho, ze si lide ty kalhotky kupuji a nasazuji si je pres jednorazovky-pro jistotu. Ale ty latkovky jsou jednak prijemnejsi na omak, praktictejsi na vymenu a pracka je za par korun vypere. Taky jsem mel doma hezkou zenu neco pres 30. A tak kdyz objevila moje pliny,tak nechtela nic jineho a pritom byla docela rozmazlena. Me potom nestacil susak v lodzii a susil jsem ji pocurany pliny, tam kde to slo. Ale na velkou chodila na wc, protoze to bych ji asi zabil-Ivetku. Cau

Zuzka (Čt, 27. 4. 2017 - 10:04)

Dráha Zuzko.Já sem,ale...Nejsem drahá a hlavně jsem myslela, že spojením "udělat se" kluci označují orgasmus a výron semene a nikoliv vyprázdnění se. Ale jinak je to teda síla. Já to vždycky zoufale držela až do poslední chvíle. Až jsem se celá zpotila a jednou dokonce i kousla do rtu. I ten plenkar tady píše, že pokakání se snaží zuby nehty vyhnout a ty to děláš schválně. Mohu se zeptat, co Tě na tom bere?

Zuzka (Čt, 27. 4. 2017 - 10:04)

Ja hodne casu stravim za...Půl dne. Tak to máš můj obdiv. A ještě navíc vsedě, kdy si to vlastní vahou pěkně rozmašíruješ úplně všude, jak jsi sám uvedl. Jen podle svých zkušeností hádám, že v takové situaci nejspíš nejsou ušetřena ani varlata. To já bych se asi zbláznila, kdybych někde měla sedět několik hodin s pičkou zamatlanou ve výkalech. Vydržet bych to samozřejmě musela, když už by se stalo, ale raději ani nemyslet.
S Tvou odolností proti opruzení docela zírám. To já mám zkušenosti, že na citlivých partiích mezi nohama a pochopitelně zejména kolem pičky se jde oprudit docela rychle. Hlavně pokud předtím sníš nějaké pálivé nebo kořeněné jídlo. Ona někdy stačí i cibule. Pokud jde o vaginální infekce, tak z toho jsem měla pochopitelně vždycky strach, ale asi mne měl pánbů rád anebo mám dobrou odolnost. Problémy jsem neměla snad nikdy a to ve dvou kalamitních případech poševní vchod neodolal a trochu mi toho vniklo i do pochvy. Ono, podle toho, co jsme tehdy našla na webech, kde jsem hledala ohledně svých problémů, tak pokud je v pořádku prostředí v pochvě a nemáš nějakou infekci v zažívacím traktu, aby byly kontaminovány výkaly, tak by problém nutně nastat nemusel. Ale stejně jste vy chlapi v tomhle zase ve výhodě. Vám se to nádobíčko může matlat ve výkalech, jak chce a kromě toho, že vám to taky nejspíš není moc příjemné, jiné nebezpečí nehrozí.

Steve (St, 26. 4. 2017 - 23:04)

tak si to svoje predsvzeti...Jasně, já s tím problém fakt nemám :-) A co jako ...

Však píšu, "dokavat' budu zdráv" ... Tý větě nerozumíš nebo co?

Perverzní praso (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Pokud sis toho nevšiml, tak...Dráha Zuzko.Já sem,ale nepsal o stříkání,ale o vyprázdnění se.

Plenkar (St, 26. 4. 2017 - 15:04)

Pokud sis toho nevšiml, tak...Ja hodne casu stravim za volantem nakladaku, takze nekde ve meste, nebo na dalnici, tak se musis vejit do tech povinnych prestavek a dostat se na nejakou benzinku. Jinak male deti jsou na opruzeni vice nachylne a asi diky vyzive maji agresivnejsi stolici. Ja v tom, kdyz to musi byt vydrzim i pul dne a bez opruzeni, pocuranej i dele. Stale se snazim hubnout,takze se hlidam s jidlem a moc toho do sebe nedostanu,takze ani toho odpadu neni tolik. Dole se holim, kvuli snadnejsi hygiene, takze na pocurani staci jeden ubrousek a na pokadeni i 3-4. Jinak velka PET lahev plna vody a nekde ve krovi se dam do poradku. Vetsinou to zustane v plenach a maximalne otru ubrouskem tu velkou igelitovou,kterou si podkladam latkove pleny a gumove kalhootky zustanou ciste. Ja nevim v jake jsi poloze v praci,ale ja za volantem musim sedet,takze to je pak vsude. Divim, ze jsi nemela nejakou vaginalni mykozu, nebo neco podobneho. Ja bych se toho jako holka dost bal. Byt nekde ve stoje, tak to bude dole v plinach a kuze se to hovinko bude dotykat jen minimalne. Ale nesmis se do toho pocurat, to je spatne.Ale je nepopiratelne,ze pleny hodne pomohou a dost zachrani. Ja je mam na noc vylozene preventivne a pres den mam nekdy nehodu treba jednou za mesic a jindy treba 3x do tydne a pak je mesic klid- podotykam,ze pocurani. Pokakani s snazim vyhnout zuby nehty. A nevim, co myslel ten prasopes s tim vyronem,ale kdybych pres pliny a gumove kalhotky onanoval a ejakuloval kazdou hodinu, tak se mi do tech plin vejde spermatu za tyden, takze vystrik semene do plen je pouze takova tresnicka na dortu, ale priznam se,rad soulozim, ale nejradeji jsem mel,kdyz moje partnerka mela menzes a behem periody me 2x,3x i 4x vyhonila pres ty latovky a ty celoielitove kalhotky/minochodem i mym partnerkam byl velmi prijemny dotyk tech gumovych kalhotek/. A me se to taky moc libilo a za chvilku jsem se vystrikal do plin, takze si ani z toho honeni neudelaly mozoly. A jeste kdyz si k tomu vzala ty gumove kalhotky sama, jeste leskle puncochace a prusvitnou podprsenku. Tak to jsem byl do 2 minut. Ano jsem fetista na igelit,silon,nylon, ale rozhodne nejsem pedofil, jak me tu spousta lidi oznacuje. A dnes uz me ani miminka v plenkach nezajimaji,prestoze se spousta maminek vraci k latkovkam,ale ty plenkove kalhotky nejsou z igelitu a tim jsou pro me nezajimave.

Zuzka (St, 26. 4. 2017 - 14:04)

Lidi!Za sebe můžu...Pokud sis toho nevšiml, tak mi tu neřešíme udělání se. Nechtěj nám namluvit, že máš tak mohutný výron, abys kvůli tomu musel mít plenku. Chlapská latina sice dokáže v těchto otázkách pravé divy, ale biologická realita je potom někde jinde.

Perverzní praso (St, 26. 4. 2017 - 13:04)

Lidi!Za sebe můžu říct,že udělat se do plenky,když třeba sedíte na gauči a koukáte na film je naprosto skvěle osvobozující pocit.Měl jsem k tomu dlouho výhrady,ale jednoho dne jsem to prostě zkusil a ejhle.Bylo to famozní.Osvědčilo se mi to např.při sledování fotbalu,kdy nechci přijít ani o minutu.Jednoduše to pustíte a sedíte dál...

Zuzka (St, 26. 4. 2017 - 12:04)

Zuzanko je to jednoduche,...Hele, já v tom období, o kterém jsem se zmiňovala, měla taky případy, kdy jsem WC anebo nějaký úkryt nenašla a prostě jsem se pokadila. Ovšem do kalhot. A nebylo to dáno zažívacími obtížemi. Absolvovala jsem i řadu někdy ne zrovna příjemných vyšetření a stejně se kloudně nepřišlo na to, proč to na mne občas začalo najednou jít a musela jsem najít někde azyl, protože jinak byl malér. A jak říkám, nebylo to dáno zažívacími potížemi kvůli nějaké infekci anebo špatnému jídlu. A taky to nebyl průjem. Bývala to zpravidla taková mazlavá napůl řídká kaše. A zažila jsem bohužel i situace, kdy toho ze mne odešlo tolik, že jsem byla pokaděná bez velké nadsázky od zad až na břicho. Opravdu mi nemusíš líčit, jaké to je se potom dávat do pořádku. Zejména vymývání té lepkavé matlaniny z houštiny v klíně dokáže být fakt lahůdka. O tom jak "povznášející" je pro holku pocit si umývat pokaděné stydké pysky a klitoris nemluvě. Kdyby se ty problémy byly stupňovaly, tak jsem nejspíš skončila v plenkách. Naštěstí se to potom začalo rovnat a teď už mám dobu pokoj.
Ale právě proto, že mám z minula tyhle zkušenosti, tak jsem se Jany ptala, co v případě, že jí to nutně přepadne na velkou. Pokadění se do plenky jaksi nevidím moc jako řešení. Je mi jasné, že plenka omezí rozsah té pohromy. Že to tolik neprosakuje a zejména to nejede dolů po stehnech, ale i tak asi nejde být v tom nějakou delší dobu. Dříve či později by to stejně začalo pronikat ven a už raději ani nemyslet na situaci, že by se za nějaký čas do toho ještě musela pomočit. A tak či onak je tu hlavně problém s hrozícím opruzením, pokud v tom musíš být delší dobu. S tím máš nepochybně víc zkušeností. Jak dlouho je možné v tom být, než se oprudíš? Já si nedovedu představit, že bych s tím nákladem, co se ze mne někdy vyvalil, měla dát třeba ještě půlku směny. Jen tak se pokadit, byť do plenek, tudíž na základě svých zkušeností nevidím jako moc jednoduché.

Plenkar (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

Tak to je teda nářez. A co...Zuzanko je to jednoduche, proste k otirani pouzivam vlhcene detske ubrousky a ten pouzity ubrousek musis sikovne umistit na plenu do oblasti zadecku. A pokud dojde k velke nehode/kdyz nemas brichabol,nebo prujem, ta klasicka stolice se da udrzet a vetsinou kazdy z nas ma ten svuj cas vylucovani kdy navstivi onu mistnost/.Ale kdyz ocekavam nejakou nehodu,tak si dam jednorazovku a potom latkovky. A potom ten obsah toho ubousku proste vyhodis. Na plenach je to sicevidet,ale prani neda takovou praci. Ja si davam latkovky protoze mam urgentni inkontinenci, nebo OAB a kdyz se mi chce curat a muzu pouzit wc,tak se v tech latkovkach vycuram,jako kdybych mel trenky,slipy,nebo jine bezne panske spodni pradlo. Zalepovaci jsem odmitl,protoze ony nepruzi a kdyz si je zalepis moc na tesno, tak drou a zarezavaji se do trisel.Snad jedine ty natahovaci,ale ty jsou tak maximalne na dva dny,pak se stejne umazou,propoti,ale pro zeny jsou asi dobre. Kdyz se pres ne obleknou stahovaci kalhotky, tak to nikdo nepozna.
No a kdyz mas zazivaci problemy, tak je uplne jedno co mas na sobe. To se tak pokakas,ze to spravi jen sprcha a to je na dlouho.

Zuzka (St, 26. 4. 2017 - 11:04)

Je vidět že se bavite...Tak to je teda nářez. A co budeš dělat, když Tě to přepadne na velkou? Ptám se, protože jsem v minulosti prožila období, kdy jsem měla možnost si vyzkoušet, že někdy je to otázka minut, aby se jeden dostal na WC. A přitom Tě vůbec nemusí trápit nějaké zažívací potíže, průjem nebo tak něco.

Plenkar (Út, 25. 4. 2017 - 23:04)

Je vidět že se bavite...Ne Jano ja se tim vubec nebavim a deje se to i na pokladnach v supermarketech, ale bohuzel to tak je a nekdy je ta plenka pohodlnejsi, nez chodit na to wc. Pro spoustu lidi je to velice ponizujici,ale kdyz pises kolik hodin jsi musela nadelavt zadarmo. Takze se clovek musi zase ucit na stara kolena pocuravat do plen. Kam ten svet miri? Ja jsem plenkar prakticky od narozeni, pouzivam latkovky,ale v tomhle pripade bych musel jit do jednorazovek.Hlavne kdyby slo o velkou potrebu,ktera se z tech latkovek blbe odstranuje.

Jana (Út, 25. 4. 2017 - 23:04)

Je vidět že se bavite pánové.
Ale já když jsem nastoupila do amaz... Do skladu a hned první den o přestávce mi holky řekli ať si pořídim do práce pleny protože na záchod rozhodně nebudu mít čas chodit a každou minutu budu zadarmo naddělávat tak to mě smích přešel.Nejdriv jsem to razantně odmítala ale po třech dnech co jsem opravdu ztrácela drahocenné minuty chůzi na záchod, čůráním a pak zpět do halí (velké jako kráva) a musela denně naddělávat i hodinu. Jsem se poníženě uchýlila k plině i když ji vůbec nepotřebují.

Tom (Út, 25. 4. 2017 - 21:04)

Moje pritelkyne, aby se mnou...Doufám, že ses postaral, aby na sobě měla plenky i v rakvi.

Plenkar (Út, 25. 4. 2017 - 00:04)

"Nosit na přání...tak si to svoje predsvzeti dodre pamatuj a pak az budes v plenach,tak se mlat do palice,ale uz ti nikdo nepomuze. Vosle

Steve (Po, 24. 4. 2017 - 18:04)

"Nosit na přání přítele plenky?"

:-DD Asi né ... ba ani na velké přání nakolenou. Srát a chcát do plen mě nikdo nedonutí dokavat' jsem zdráv a schopen s tím chodit na wc.

DĚDEK (Po, 24. 4. 2017 - 17:04)

Tak přesně díky té...Milá Danko
nic si z toho nedělej, takových průšvihů zažiješ ještě spoustu. Je jasné že ne skrz plenky. Vždy se totiž najde něco, kde se ta ostuda dá vykřesat a není možné se tomu nijak vyhnout. Některým lidem dělá moc dobře, mohou li ublížit jiným. Zkrátka tu ostudu musíš chvíli ponosit a ono to časem odezní. Já na podobné snahy dostat mě do úzkých reaguji s úsměvem. A když mě to moc raní a nejraději bych vraždil tak s klidem a úsměvem odejdu (vyzuřit se beze svědků). Totiž tvůj úsměv v tu chvíli (i když pouze hreaný) je naštve více než tebe ty ukázané fotky.
Ahoj DĚDEK

Plenkar (Ne, 23. 4. 2017 - 06:04)

Ahoj.Zezačátku se jí to...Moje pritelkyne, aby se mnou mela souzneni, vedela do ceho jde,protoze ja si davam pleny uz x let a ji bylo uz dopredu jasne co ji ceka. Ano akceptovala latkovky s gumovymi kalhotkami, ale jen pro doma a na spani. Ven v nich nikdy nesla. Mela za seou 3 porody,takze by se predpokladalo,ze bude mit nejake problemy s unikem moce, ale ona nemela. Ja jsem ji zasobil plenami i gumovymi kalhotkami, mela i zasobu jednorazovek. Bohuzel mi mi minuly tyden zemrela...

Jarmil (So, 22. 4. 2017 - 22:04)

Samozřejmě, že se...Líbivče!Laskavě se za mě nevyjadřuj.Děkuji

Jarmil (So, 22. 4. 2017 - 22:04)

Ahoj.Zezačátku se jí to nelíbilo,ale přemluvil sem jí aby to alespon zkusila.Zezačátku se jí to nelíbilo.Jednou ,ale přišla takhle z práce a řekla,že se jí chtělo na záchod,jenže měla cosi rozdělaného u stolu a když si uvědomila,že má na sobě plínu tak to pustila.Prý to byl velice vzrušující zážitek.Nosí jí jen do práce.Celý den by to asi nevydržela :D Mě na tom vrušuje podívat se vždy na obsah plenky.Jednou mě i překvapilla a na plínce byl i kus hovínka :D

Reklama

Přidat komentář