Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Rapid (Út, 3. 11. 2020 - 06:11)

Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.

Rapid (Út, 3. 11. 2020 - 07:11)

Zvláštní. Vstával jsem v 7.10. Ale už v 6.58 jsem tady okopíroval starý příspěvek. Asi jsem náměsíčný, nebo co :-)

Ward (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Jak píše předevčírem Moňa (ale jindy i další) - "zlomit patu ... ukopnout špičku", to nějak neberu. Ano, časem se obrousily, ale hlavní katastrofa vždycky byla, že bota praskla napříč v místě pod klouby prstů. Stačil dřep nebo pokleknutí, chodidlo se prohnulo v pravém úhlu - a z boty zbyly dva kusy korku, které visely na přilepené stélce...

Moňa (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

V korkáčkách nechodím, ale lítám. Dřiv za den snad 1000 ze schodů nahoru a dolů. Když jsem šlápla ještě ne na celý schod pata křupla, to stejné nahoru se špičkou. Obrosit se nestihly, protože dřiv byly v předu a zadu zlomené. Tak to ber jako fakt. Při nošení doma jsi je mohl časem obrousit. Dnešní korkáče jsou o něčem jiném. Vydrží dodně a zlomit se je téměř nepodaří.

Ward (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Moňo, moc děkuju za odpověď! Ano, tak to je. Akorát že jsem je nenosil moc doma, ale všude venku (rád jsem je ukazoval), a tam dostaly zabrat, i v práci na betonovém dvoře. Pod patou nakonec zůstala jen centimetrová vrstvička korku a z boty vznikla jakási "kolíbka". Při chůzi to moc nevadilo, ale dlouhé stání (čekání) bylo utrpením. Prasknutí byla už jen rána z milosti...

Jozef (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Z manželkou nosíme korkače dlhé roky v podstate odkedy sa poznáme, no doteraz sme nejako o korkacoch neviedli rozhovori. Aspoň ja som sa nesnažil aby som ju od ich nosenia neodradil . Ale včera ma zahrnula z ničoho nič otázkami či sa mi páči ako jej plieskaju korkače a či by som chcel skúsiť aj niečo viac . Úprimne bol som tak zaskočený že som sa skoro nezmohol na odpoveď no zároveň neskutočne rád že sme sa o korkacoch konečne rozprávali otvorené.

Danča (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Budete asi spolu dlouho a to jste kolem sebe pouze chodily v korkáčích. Není snad možné, že jste je nepoužily jako erotickou pomůcku já bych to určitě nevydržela. Taky bude možné, že manželka objevila tuto diskuzi. Pro zajímavost jaké korkáče nosíte?

Jozef (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Áno sme spolu dlho . Ja som korkače nosil už aj predtým a jej som ich postupne vnukol. V podstate si žiadne nekúpila sama a aj keď som sa napríklad pri nových pýtal na nejaké dojmu či pocity tak odpoveď bola buď že sú dobré alebo môže byť a tým to skončilo . Nosili sme Protetiky potom sme prešli na Kordan a teraz Vanimar posledné zhruba 3 roky . Pred 3 mesiacmi si zaziadala nové tak sa objednali z úpravou pre halux a ja som tiež pred týždňom neodolal a zaobstaral si ich tiež . Neviem či objavila túto diskusiu alebo čo ju viedlo k tej debate lebo doposiaľ sa k pocitom z nosenia korkačou nevyjadrovala .

Iva (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Tak ještě jednou. Třetí den nosím korkáče po dlouhé pauze a době. Je to nádherné, jak mi soustavně tlačí na nožní klendbu a haluxová úprava tomu přidává tvarovou dokonalost. Vychutnávám každý krok a při sezení si kopíruji jejich tvary. Nevím jestli to je tím, že jsem je dlouho nenosila, ale kéž by to zůstalo snad napořád. Do práce rohodnuto, kupuji ještě jedny, ale budou to 39 a pohoda bude dokonalá. A pánové máte pravdu, manželovi se moje červené líbí.

Rapid (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Rádi jsme pomohli s výběrem. Panu manželovi přeji, ať si podívanou užije do sytosti.

Ivan (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Musel by být asi hodně divnej kdyby se mu nelíbila žena v sexy čevených korkáčích. Dál už ani nebudu radši svoji představu rozvíjet.....

Danča (Ne, 1. 11. 2020 - 14:11)

Prostě návykové, neodolatelné a vzrušující je to prostě stále se potvrzující skutečnost. Stačí chvilka a krásně si nás podmaní.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 13:10)

Korkáče a nejlépe nohy naboso = paráda a radost pozorovat.

Moňa (So, 31. 10. 2020 - 11:10)

Korkáče jsou naše všech domácí obuv. Je paráda, že ty dnešní vydrží podstatně víc, než cca před 10 roky. To jsem byla schopná zlomit patu nebo ukopnout špičku někdy i u třech do roka.

Kačka (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Oproti všem vysokým korkáčům co mám jsem si pořídila pro radost nízké masážní vlnkové Vanimary - jsou úžasně příjemné. Kdo je máte taky?

Jana (So, 31. 10. 2020 - 14:10)

Mám je taky, nosím je jen občas pro změnu a potěšení, ale ráda a více je používám k masírování jiných míst než nohou a také je to strašně příjemné.

Pete (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Ja je mám taky, božské... Ten první pocit je nepopsatelny.

Naty (Pá, 30. 10. 2020 - 16:10)

Jé tady to žije vzpomináte si na mě ? Psala jsem poprvé na strance 86 i jsem tam dávala odkazy na fotky jak sem v korkáčích. Jdu vám jen říct že jsem na korkáče nalákala čtyři spolužačky takže už nejsem samotná jak před tím :)

Kačka (Po, 2. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj, taky jsem na korkáčky nalákala zatím jednu spolužačku a je to super. Ovšem pět holek v korkáčích to musí být napostá paráda a chtěla bych vidět ty pohledy ostatních. To jste všechny z jedné třídy?

Naty (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

No jasný všechny jsme spolu ve třídě. Pohledů sem si moc nevšímala ale jednou nás jen pochválila třídní že to už dlouho neviděla to si jen tak pamatuju :)

Reklama

Přidat komentář