Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ha (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Babiš detected

Honza (Po, 12. 10. 2020 - 22:10)

Myslím, pokud to píše chlap, že námět bere ze svých představ a detaily možná z každodenního pozorování nějaké rodiny v sousedství, možná i rodiny své nebo někoho blízkého. Tím čuráním musí být posedlý, nebo ho prostě baví to, jako to tu někoho zajímá. Já mám taky dvě dcery a když byly malé, taky jsem je musel dávat čurat, zvednout je a podržet ve vzduchu, aby to neměly v botičkách. Ale nikdy jsem nic jako vzrušení přitom necítil. Prostě normální záležitost, nic, o čem by mě napadlo, že si někdo vede deníček a dává to k lepšímu v diskusi, jako je tato. Když se to proloží nějakými sexuálními aktivitami a tím, že holky jsou vlastně dospělé, může to vzbudit zájem, co je to vlastně to pipinkování.

Jana (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Vím, kdo to píše, znám jo od základky s líbila jsem se mu a měli jsme spolu románek. Ale vím proč to píše a taky vím ,že není posedlý čůráním holek a je úplně normální a velmi úspěšný člověk. Už jsem to tady psala, když půjdeš dozadu. Znáš ho i ty, ale to není podstatné. Nevíš nic, čím si musel projít v minulosti.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

Tebe asi vyučovali v parlamentu, co? Aneb příspěvek vo hovně.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

Přesně tak. Příspěvek k ničemu.

Pozorovatel (Út, 13. 10. 2020 - 11:10)

Jana nemusela bý vulgární, ale mně ten její noční a ranní příspěvek se také nezdá ,že by byl o ničem.

Mirek (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

Souhlasím.

Asi (Út, 13. 10. 2020 - 12:10)

ji dost svědí, ale zase chce být tajemná a tak občas zarozumuje.

Jana (Út, 13. 10. 2020 - 10:10)

Aha. Jestli je můj příspěvek vo hodně tak ty máš v hlavě totálně nasráno!

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 11:10)

AHA

Honza (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Proč to teda píše? Nevím, jak daleko musím jít dozadu, abych to zjistil. Pochopím, že se tím jen baví po koronavirových večerech. Vždyť já jsem sem zavítal taky jen proto. Ale tohle vlákno je fakt dlouhé. Třeba chce udělat radost těm, co to rádi čtou, třeba se u toho udělají a upustí od pronásledování čurajících holek po českých luzích a hájích.

Jana (Út, 13. 10. 2020 - 08:10)

Já jsem to Honzo vůbec nevěděla, že sem píše a dívala jsem se sem spíše náhodou a tohle mne zaujalo a já jsem ho v tom textu poznala. První reakce údiv ale postupně mně ten příběh vtáhnul. Zeptala jsem se ho na to přímo, on mi potvrdil,ze je to ono a proč a jaké jsou motivy. Musel bys nalistovat stranu 22, tam to začíná. Já velmi dobře znám jeho rodinu a i rodiče, kteří už tu bohužel nejsou a co za tím je. Nikdy po mně nechtěl takové praktiky alias Libor s močením, ale když jsem musela na záchod venku, tak se mu to líbilo, ale nešel do takových extrémů. Mohu si myslet, že se jen brzdil a měl to v sobě , ale to snad holka pozná. Kdyby to byl nějaký vesnický buran a IQ tykve, tak bych ho klidně zde prozradila. Já si ale jeho práce a toho co dělá natolik vážím, že jeho identitu nikdy neprozradím.

Puluj (Po, 12. 10. 2020 - 20:10)

Moje přání Kláro pro tvou maminku - nechť je vše dobré a lepší.

Natalie (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Taky myslím na tvoji maminku,ale snad je a bude dobrá. Hezký večerní pelíškovaní! Být tebou,já bych ho chtěla i do pipinky na dobrou noc....

Klára (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Nakonec budeme dnes spinkat tady u mamči a Niki z toho byla úplně nadšená. Asi se jí po mně přece jen stýskalo, ale mamča neříkala, že by pro mně plakala a jestli v noci tajně do polštáře tak to neví, ale zase by mi to ségra řekla. Budeme tady ,protože ráno pojede s Liborem na tu kontrolu do Liberce a tak bude vstávat dřív. Snad to dobře dopadne. Dnes jsme už čůraly jen na záchodě a třeba bude zajímavější čůrání zítra. Ségra bude mít zítra naposledy školu a tak to je skvělý a mamča chce odjet na chaloupku a tak to bude suprový, protože tam budeme moci zůstat až do konce měsíce, protože pak bude i týden normálních prázdnin. Jen na tu autoškolu sem budu muset dojet a Libor mně sem doveze říkal a tak to bude fajn. Mohla bych i z chaloupky vlakem. Už se těším do pelíšku s Liborem ,ale budu taky u Niki chvili, protože je vidět,že mně potřebuje jako přítomnost hlavně večer než jde spát.

Žaneta (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Mamince Klárko přeju ať se vám vpořádku zítra vrátí domů. A zdraví je teď důležité. Vidíš, co dělá tady ten virus. Nejlepší je zmizet někam do přírody na chaty nebo chalupy mimo města.

Peťas (Po, 12. 10. 2020 - 16:10)

Šel jsme za holku, co evidentně potřebovala na záchod a nevšimla si mně a když si sundala oblečení a začala chcát tak si mně všimla, ale jen se potočila a chcala dál, ale zase jsem jí viděl zadek a jak jí to chčije dopředu. Byl jsem na vyhonění a když odešla tak jsem si ho v kalhotech u toho místa jen stáhnul a přidržel v tom napětí a byl jsem a vytekl jsem se do kalhot,ale vidět to nebylo. Pak jsem si to její mokrý místo co vychcala vyfotil na památku

Pavlína (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

ty holce při tom čůrání muselo být hrozně a to ti vůbec nevadilo, úchyle!

Anička (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Já bych utekla. Já bych se radši počůrala než takhle.

? (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Třeba ji to vzrušuje jako ty holky tady.A tady není úchyl nadávka.

Reklama

Přidat komentář