Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

To ranní čůráníčko a pipinkováníčko bylo maximální, takže ikdyž už čůrání nebylo další, jsem nadšený a klidně zase budu netrpělivě čekat na další. Klidný večer vám do chaloupky.

Mall (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

Nesmysl Paní nebo slečna Klára existuje, my jí ten dárek posílali ale na adresu do Mimoně a dorazil. Další slíbený má pan Libor, ten odejde od nás zítra. Zdraví kluci Malláci.

Vašek (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Já o kláře vím přes rok a nejsem z ní uhoněnej jako oli nebo mik, ale žeru ten příběh a invenci. Nejel bych tam ,pro mně by to byl stres a takto ji mám podle svých představ.

Rozálie (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Ráda bych přispěla do této diskuze o čůrání. Chodila jsem s klukem a ten se neudělal jinak než když jsem se před sexem před ním vyčůrala. Na zem, do trávy, ve vaně, prostě kdekoliv. Byl se schopen udělat pak rychle do mně a divoce. Měl ale takovou zvláštní úchylku. Někdy chtěl abych se před ním počůrala nejlépe jen v kalhotkách a silonkách a to pak mi tu moč dokázal i přes silonky a kalhotky pít a to i při tom, když jsem třeba musela hodně na malou a všechno to zpracoval do sebe a nic mu nebylo a často se samovolně udělal u toho aniž by si ho honil nebo já jemu,rozešli jsme se, protože chtěl nakonec trojku, prostě ještě jednu holku a to jsem neskousla. Jen tím chci říci, že někteří chlapi jsou takto úchylný, Normálně byl ale velmi šikovný , dělal autoklempíře a měl dost velký kšefty a vydělal si hodně peněz.

Ostálka (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Není ten tvůj opravdu divný? Když jsem to řekla manželovi,tak se ušklíbl a řekl, že by tohle nechtěl, abych se pochcala a on se na mně díval. To už je dost drsný a ještě to chcaní vypít. Fuj!

Mike (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Olivere jsi dobrej. Body za odvahu. Já jsem jí kdysi poslal kytici a došla ikdyž jsem nedával číslo a tak. Takže nevím přesně kde bydlí na chalupě,ale projel jsem si to až na Tomášov a asi tuším. Ono je to dost schovaný a jak Klára psala, kdo to nezná tak je bude těžko hledat pokud se nepoptá.

Matlák (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Já bych taky jel jak klarká bydli je daleko vlakem tam nevím jak

Ha!!!! (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Byl jsem tam, kocoura jsem nechal v autě a zase nikdo nepřijel jako v těch Dačicích. Jsme dva staří volové, já a kocour!!!! Projeli jsme to celý, teda u nikoho nezvonili ale je to celkem malý a nemohli jsme je minout.

Lucka (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Já mu to přeju. Trochu se bojím, aby se nestal závislým ještě víc.

Holkočůr (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Ty vole,tohle mi mozek nebere. Teď tam budou jezdit nadržený dědci z celý republiky. Já ne. Hele je dost hloupý dát soukromý údaje. Asi jste přišli o klid. Ale třeba bude většina lidí slušnejch a nebudou otravovat. Každopádně je to otevřená brána.

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Vždyť kecá :-)

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Kláro? To je fakt s tím Oliverem nebo kecá ?

oliver (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Jsem kousek za Mikulášovicma,musím to napsat. Pár minut setkání a ještě mi buší srdce jako blázen a jsem úplně rozrušenej. Přišly obě holky,ta menší byla zvědavá jen ,krásná chaloupka ,krásný lesy okolo.už vím jak vypadají holky, kde jsou. Nějak to nemůžu vstřebat.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

A pomohlo ti to setkání? Spíš si myslím jako Lucka,že to ještě víc způsobí tvé napojení na holky a místo,kde se nacházejí. Jak to budeš řešit, aby ses tolik netrápil a nefixoval?

No (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

Hanka je lůza i na jiných vláknech. Kašli na ni.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

No teda jak tohle dopadne. To jsem kurva zvědavej jak rozevřený nůžky.

Janka (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

Kláro, strašně tě miluju a musím se s tebou setkat, jinak nebudu normálně žít. Rozešla jsem se kvůli tobě s Kaďákem, protože se nemyl a trochu pořád smrděl. Moc bych chtěla, abys mě celou počůrala a pokadila pardon i to druhý. Ale nemusíš, počkám si. Prosííííím.

Natalie (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

A nakopat do prdele bys nechtěla, ty svině zkurvená?!!!

oliver (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Klárko, já se na jednu stranu strašně bojím, že mně odmítneš i jako se jen pozdravit. Asi se stydím i za to, jak otevřeně píšu,ale musímza tebou jet, protože tě chci vidět a nic víc, opravdu mi to postačí a budeme nadále jen na netu, nechci ani žádný kontakt, uznávám tvůj vztah a zázemí. Jedu. GPS mi ukazuje cca 2 hodiny tak kolem duhé až třetí.

Klára (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Libor se ještě léčí a já jsem s Nikolou dole a bude oběd za chvíli. Ona má výuku u sebe a já v kuchyni ,ale už jsme skončili a máme zadání na dva dny a Niki ta zítra bude muset být připojená. Byly jsme se vyčůrat venku,protože svítilo sluníčko a opauze jsme vyšly ven a chtělo se nám a tak jsme pustili z pipinek loužičky hned u zdi chaloupky a oběma to šlo hezky rychle a hned pramínkem rovně trochu před pipinky do loužiček. Olivere jestli chceš tak se zastav, jsme ta chaloupka za vlakovým přejezdem kousek na Tomášov napravo , jak tam máme toho čápa na zahradě (umělýho). Ale musíš vědět, že jsem zadaná a že se jen uvidíme chvíli a ani te nepozvu dál. Jen opravdu na chvili se můžeme pozdravit, jestli to nevadí. Neznám tě ,ale jsi velmi spontánní a nebudeš asi zlý člověk.

Reklama

Přidat komentář