Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Út, 20. 10. 2020 - 05:10)

Anežka,to se může stát. Žádná tráva. Kolik ti je roků a jak se to stalo? Jsi nemocná nebo jsi něco slavila?

Fido (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

22.05 a 22.06 nepsala zdejší Nikolka.

Pozorovatel (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

Samozřejmě, to je fejk. Nikola sem totiž nepíše vůbec.

Puluj (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Vidím ,že fenomén Janoskouškových má stále větší přesah. V pozitivním smyslu adt.

Kluk (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Já tam byl taky, jen na nádraží. Jen jsem Klárko myslel na tebe a zase jsem jel zpátky. Slíbil jsem , že nebudu obtěžovat . Jen jsem chtěl být blízko v tom místě jak jsi ty na chvíli.

Klára (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

Jsme doma a relaxujeme. Libor je bez teploty trochu kašle, ale je lepší. Odpoledne jsem se potkala s Oliverem jmenuje se jinak a je mu skoro čtyřicet, ale je to sympaťák a asi se mu líbím,ale jen jsme si chvíli povídali a dostala jsem od něj ručně sestaveného pavoučka pro šťěstí. Moc krásný. Ve čtvrtek přijede Martina za Helenkou a úředně udělají ten nákup chatičky a na ní se taky těším . Miška přijede asi až v sobotu a taky se není moc těším. Dnes jsme už venku nečůraly,jen na záchodě a tak víc o čůrání zase příště.

Mike (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

To ranní čůráníčko a pipinkováníčko bylo maximální, takže ikdyž už čůrání nebylo další, jsem nadšený a klidně zase budu netrpělivě čekat na další. Klidný večer vám do chaloupky.

Mall (Po, 19. 10. 2020 - 18:10)

Nesmysl Paní nebo slečna Klára existuje, my jí ten dárek posílali ale na adresu do Mimoně a dorazil. Další slíbený má pan Libor, ten odejde od nás zítra. Zdraví kluci Malláci.

Vašek (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Já o kláře vím přes rok a nejsem z ní uhoněnej jako oli nebo mik, ale žeru ten příběh a invenci. Nejel bych tam ,pro mně by to byl stres a takto ji mám podle svých představ.

Rozálie (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Ráda bych přispěla do této diskuze o čůrání. Chodila jsem s klukem a ten se neudělal jinak než když jsem se před sexem před ním vyčůrala. Na zem, do trávy, ve vaně, prostě kdekoliv. Byl se schopen udělat pak rychle do mně a divoce. Měl ale takovou zvláštní úchylku. Někdy chtěl abych se před ním počůrala nejlépe jen v kalhotkách a silonkách a to pak mi tu moč dokázal i přes silonky a kalhotky pít a to i při tom, když jsem třeba musela hodně na malou a všechno to zpracoval do sebe a nic mu nebylo a často se samovolně udělal u toho aniž by si ho honil nebo já jemu,rozešli jsme se, protože chtěl nakonec trojku, prostě ještě jednu holku a to jsem neskousla. Jen tím chci říci, že někteří chlapi jsou takto úchylný, Normálně byl ale velmi šikovný , dělal autoklempíře a měl dost velký kšefty a vydělal si hodně peněz.

Ostálka (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Není ten tvůj opravdu divný? Když jsem to řekla manželovi,tak se ušklíbl a řekl, že by tohle nechtěl, abych se pochcala a on se na mně díval. To už je dost drsný a ještě to chcaní vypít. Fuj!

Mike (Po, 19. 10. 2020 - 17:10)

Olivere jsi dobrej. Body za odvahu. Já jsem jí kdysi poslal kytici a došla ikdyž jsem nedával číslo a tak. Takže nevím přesně kde bydlí na chalupě,ale projel jsem si to až na Tomášov a asi tuším. Ono je to dost schovaný a jak Klára psala, kdo to nezná tak je bude těžko hledat pokud se nepoptá.

Matlák (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Já bych taky jel jak klarká bydli je daleko vlakem tam nevím jak

Ha!!!! (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Byl jsem tam, kocoura jsem nechal v autě a zase nikdo nepřijel jako v těch Dačicích. Jsme dva staří volové, já a kocour!!!! Projeli jsme to celý, teda u nikoho nezvonili ale je to celkem malý a nemohli jsme je minout.

Lucka (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Já mu to přeju. Trochu se bojím, aby se nestal závislým ještě víc.

Holkočůr (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Ty vole,tohle mi mozek nebere. Teď tam budou jezdit nadržený dědci z celý republiky. Já ne. Hele je dost hloupý dát soukromý údaje. Asi jste přišli o klid. Ale třeba bude většina lidí slušnejch a nebudou otravovat. Každopádně je to otevřená brána.

Návštěvník (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Vždyť kecá :-)

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Kláro? To je fakt s tím Oliverem nebo kecá ?

oliver (Po, 19. 10. 2020 - 15:10)

Jsem kousek za Mikulášovicma,musím to napsat. Pár minut setkání a ještě mi buší srdce jako blázen a jsem úplně rozrušenej. Přišly obě holky,ta menší byla zvědavá jen ,krásná chaloupka ,krásný lesy okolo.už vím jak vypadají holky, kde jsou. Nějak to nemůžu vstřebat.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

A pomohlo ti to setkání? Spíš si myslím jako Lucka,že to ještě víc způsobí tvé napojení na holky a místo,kde se nacházejí. Jak to budeš řešit, aby ses tolik netrápil a nefixoval?

Reklama

Přidat komentář