Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (So, 17. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno Klárko. Hele toho blbečka co se posmivá Nikole,toho ignoruj. On neví, co ona prožila a tak může dělat chytrých. Hezky čůrejte a přeju hezký den a pozor na sychravo venku.

Pozorovatel (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Děkuji, že jste toho provokatéra odtud smazali- Z....., co by asi mohla Klára a spol. zítra dělat? Asi nás povzbudí nějakou loužičkou,ale snad mají dělat větší úklid a odvoz nepotřebných věcí. Do toho Schandau bych tedy moc nelezl Libore... A ještě vzkaz Bertíkovi...ty jsi natěšenej na tu holku v Jáchymově,že budete spolu čůrat, na 99% si myslím, že tam pojedeš zbytečně. Jestli jsem se spletl, pak smeknu.

Bertík (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

To dopadne dobře, mám intuici. Dám echo.

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Souhlasím.

Klára (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Jsme na chaloupce a byly jsme chvíli na houbách ale ne moc, protože jsem nejprve chtěla ségru nechat doma,ale byla smutná a tak jsme šly jen po rovině a ne do stráně a něco jsme našly. Ale hub máme dost z léta i nasušených a tak už moc na ně chodit nebudeme. Hospůdku máme zavřenou a tak budeme doma. Odjeli jsme až po obědě, protože jsme ještě dopoledne měli on line výuku a ikdyž jsme chtěly se ségrou ji bojkotovat, mamča nás nenechala odjet a tak máme všehny věci pohromadě a i úkoly na zpracování. Niki stále čůrá často jak má ty čajíčky a tak jsme cestou zastavili ,protože potřebovala rychle a hned u auta stáhla kalhotky a už jí to teklo, ale tak blbě, že si počůrala jednu nohavici, protože čůrala nakřivo a nedívala se na si pipinku jak čůrá. Já jsem to vydržela až na chaloupku a pak jsme čůraly obě hned u plotu a já už to měla vydatnější a větší loužičku a Niki za tu chvíli čůrala taky znovu a rychle, ale jen menší loužičku. Odpoledne na houbách jsme čůraly ještě jednou a jí se chtělo zase hodně tak jsem ji víc pozorovala jestli ji to třeba nebolí jako při zánětu a říkala že ne, ale hned jak stáhla kalhotky už to šlo rychle pipinkou proudem ven. Má to světlý vodový a nevyčůrá hodně, ale nevydrží to a musí rychle. Já jsem čůrala normálně a asi bych vydržela až domů, protože jsme nebyly daleko. Niki tam na noc sice bude mít u sebe nočník,ale ví, že se svítí do rána na záchodě a tak si dojde ,když bude muset. Libor sondoval jestli bychom se nepodívali zítra do Schandau ,ale je to takový rizikový a tak tam asi nepojedeme. Miška chce přijet,ale maminka ji nepustí samotnou vlakem kvůli bacilovi a tak se Míša ji snaží přemluvit,aby ji dovezla a my jsme nabídli, že ji zase dovezeme zpátky. Tak zatím nevíme jak to bude, ale mamča se s maminkou Mišky spřátelila a rády se taky uvidí. Mně by to bylo moc líto, kdyby nepřijela, teď tady můžeme být na chaloupce dlouho až do konce měsíce, jen já mám ještě šest povinných jízd a tak budu muset do Mimoně a to se nějak zorganizuje. Libor ,že mně tam odveze a přiveze zpět a já vím, že bude chtít někde se mnou čůrat, ale když bude hodně chladno ,tak mu radši řeknu, že zajdem na náš nový baráček a já se mu vyčůrám v koupelně nebo na dvorku za větrem, vypipinkujeme se a pojedeme. Nechci taky moc nastydnout. Dnes ani tady moc zima nebyla, bylo pod mrakem a chvíli sprchlo, ale šlo to a tak jsme čůraly i venku. Niki mi taky vaří čaj z bylinek jako má ona, no jo, to budu mít taky pipinku brzy plnou a v noci budu muset taky jít na malou. Tak si vezmu jen jeden šálek.Topíme si v krbových kamnech a je to moc příjemné.

Žaneta (Pá, 16. 10. 2020 - 21:10)

Taky bych ti přála ,aby se Miška za vámi přijela podívat. Vím jak jste na sebe napojený. Co budete zítra dělat?

Gipp (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

To bych dal cokoliv abych vás u čůrání mohl pozorovat. Já bych holku moc chtěl vydět jak čůrá. Zkoušel jsem dvakrát s kamarádkama,ale nechtěly mi ukázat jak čůrají.

Fido (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Vytrvej.

Natalie (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

Moc vás zdravím na chaloupku. Myslím,že Nikolka bude asi dost nastydlá a měla by být v teple,když tak moc čůrá. Když jsem já nastydlá tak to mám taky a i s těma čajema to pak čůrám každou chvíli. Já půjdu taky do lesa ,ale zítra. Pa.

oliver (Pá, 16. 10. 2020 - 19:10)

víš co to se mnou dělá,když si tě představím jak čůráš? Je to moc krásný.

Mike (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Těšil jsem se na tebe a opět jsi mne dostala. Fantazie! Krásný večer Klárko.

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

Já taky

Davido (Pá, 16. 10. 2020 - 15:10)

Já jsem kousek odtamtud, takže budu zvědavý jestli se nějaký setkání těchto dvou vůbec uskuteční. Zajedu tam.

No (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Ja si myslím,že tam nebude Ona nebo naopak On a udělal si z ní srandu.

Hynek (Pá, 16. 10. 2020 - 13:10)

No tak Bertíku hlavně aby tam ta holka byla. Tady na netu je možné všechno včetně srandiček.

Holkočůr (Pá, 16. 10. 2020 - 14:10)

Tohle vypadá věrohodně. Bertíku doufám,že podáš hlášení...

Bertík (Pá, 16. 10. 2020 - 20:10)

Prodám info jak to proběhlo. Já už na to myslím celý den,nejradši bych tam jel hned.

Matlák (Pá, 16. 10. 2020 - 10:10)

Mám moc vyteklý na mně jak klarká i holka čunirí měli velký já mně taky bylo velký

Návštěvník (Pá, 16. 10. 2020 - 09:10)

Sarah bude asi "sociální pracovnice" ,t.č. bez kšeftu, když to všechno zavřeli....

Sarah (Pá, 16. 10. 2020 - 09:10)

Ty jsi ujel? Ja studuju poslední rok medicínu.

Reklama

Přidat komentář