Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 07:09)

Začalo to pálením v krku, pak pořádná rýma 2 dny a jelikož nemám mandle, tak mi to sedá na průdušky. Takže suchý kašel, ale už se to trhá, dneska v noci jen jeden dusivý záchvat. Teplotu nemám. Dávám si horký mokrý ručník na prsa, aby se to zapařilo a myslím, že se to už lepší. Tak jestli byl tohle koroňák, tak ať s tím jdou fakt do p.dele, tohle jsem za život měla už x krát. a není to nic, z čeho se musí hroutit ekonomika světa.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 13:09)

Tak tohle určitě koroňák nebyl. Rýma není projevem koronaviru. Jsi úplně normálně nachlazená. Dej si pořádnou dávku vitamínu C, ať se tělo vzpamatuje. Jestli někdy chytíš koroňák, tak to bude probíhat jinak.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Bude to on. Kamarádky 3 dcery i ona to má, jsou natestovaný. Já jsem se objednala taky na testy, chci to vědět. Tady je toho tolik, lidi ani k doktorům nejdou, vlastně ani nesmí, jen po tel. Už se z toho motám, ale na průduškách mi to sedí pořád.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 20:09)

A kdy jdeš na test? Můžeš napsat výsledek? Já už jsem byla a jsem negativní.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 11:09)

Na testy jdu teď v pátek, výsledek napíši. Štve mě, že to tak dlouho trvá, prý berou jen urgentní případy, kdo má průjem, velký kašel, apod.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 12:10)

Milá neznámá, byla jsi dnes na testu? Jaké to bylo? Kdy bude výsledek?

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

Byla jsem tam, výsledek bude do 48 hod.

Návštěvník (Pá, 2. 10. 2020 - 18:10)

Tak držím palce na výsledek.

Návštěvník (So, 3. 10. 2020 - 08:10)

Děkuji, ale bohužel, pozitivní. Čekám na tel. z hygieny. Pořád to mám na průduškách a kašlu, ale jinak dobrý.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 14:09)

A jak dlouho už jsi nemocná? Mě na test platil zaměstnavatel, poté co onemocněl v práci kolega a vzali mě hned. Naštěstí jsem to nechytla.

A (Út, 22. 9. 2020 - 19:09)

Už nikoho nezajímá

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

pesně,ten její měsíční blok na fb,všem ukázal,že nikomu nechybí

Květa (St, 16. 9. 2020 - 22:09)

Jéé to je krásné vyznání!!! Napiš ještě něco.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 23:09)

Já mám tak akorát do dlaně, ale pevná a pěkná. S tou humusačkou bych fakt neměnila, fuj.

Návštěvník (Ne, 13. 9. 2020 - 21:09)

Neustále se tu někteří ohání karmou stejně jako Arísek. A ona opravdu funguje. Podívejte na Aríska jak se na ní vyřádila, Hlavu totálně vypatlanou, obličej musí překrývat a upravovat filtry, jaká je to babka v 50 letech. Vlasy zničené, obličej povadlý jak ženy v 70-80 letech, sysle, kozy jak po 15 dětech. Je vidět, že spravedlnost funguje. To zlo co má v sobě jí odráží navenek vzhled.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 16:09)

Co je to za čarodějku, která ukazuje svojí nahou prdel na Instagramu?? K ní bych nešla, ani kdyby mi za to platila.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Myslíte. že už tý Květě řekl nějaký dobrý přítel/kyně kamarád/ka v jejím dobrým zájmu, že je hnusná jak prdel, rudá jak ruskej prapor a tlustá jak bečka? Že by měla přestat s tím nalháváním si údajné krásy a mládí, neboť vidět jí osobně je jeden z největších šoků, kdo věří FB a Instagramu. Vyvolává to akorát posměch.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 14:09)

bylo by fajn se domluvit na stejný den i čas,a napsat jí to tam všechny.ta by čuměla

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 07:09)

I v reálu vypadá dobře. Když vidím ty šedivé nevýrazné padesátky, tak díky za výstřední, mile praštěnou, sexuchtivou Arianu.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

kdo vypadá v reálu dobře ?Květo jdi už do řiti..Ruce jak lopaty,které ti upravit zjevně nejdou,nožky si uděláš tenčí než ruce-stydíš se za sebe a to je celé,At vypisuješ kde chceš všude popíráš svůj vzhled..dej si na tu olezlou držku tu profunělou flitrovanou roušku,která nejde pořádně vyprat natož vyvařit!! a hlavně ,což také vypovídá o tvém vztahu k hygieně... Víš proč se nosí plavky ?aby na nich ulpěl sekret z pohlavních orgánů...a opačně aby byli intimní místa chráněna.Nejsi sexy jsi prase...a ten kdo po tobě vleze do bazenu je taky...

Reklama

Přidat komentář