Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Irina (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Znam ho. A je O.K. že ti je jedno

Anonym (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Miluno a z čeho budeš platit nájem, školu jízdné, obědy, oblečení, pomůcky? Sergej bude sice pryč a ty to zvládneš jak?

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Ježiš jak já Aličce závidim.Už má šanci mít klid.Jak já bych potřebovala aby se takhle rozhodl Sergej a vysral se na mě a nechal mě být.Když to udělam já zase mi ukáže jakej je šílenec a kdoví co by začal dělat kdybych mu na férovku řekla že už ho nechci.Ale když je blázen musim pořád čekat až se něco změní.Proto bych uvítala aby taky sw rozhodl takhle.Vztahy nemaji cenu.Teď už to vim,škoda že sem to nevěděla dřív.Ale stejně se ho nějak musim zbavit.

Irina (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Zabavíš se ho. Má jinou zenu.

Sany11 (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Smutne. Smutne. Smutne. Jirko, a myslis, ze se o deti dokazes postarat? Jak to budes delat s praci? A myslis opravdu, ze ty deti z toho maji rozum, kdyz rikaji, ze chteji byt s tebou? Bude si je Alice aspon brat k sobe?

Jirko (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

máš pravdu. Něco jinýho je si jen tak zašpásovat, ale člověka opravdu poznáš až v běžným životě. Musí se řešit problémy, nepříjemné věci a pak se ukáže kdo je kdo. Ale nezoufej, najdeš si někoho.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Jo presne. Ale ted uz u me neplati ani to spasovani. Stacilo mi u Miluny jak jeji spasovani nabralo nebezpecnej smer a to uz opakovat nechci.A u Alice byl problem naopak ted jiny.Od doby co se Radek vratil prestavala se mnou postupne cokoliv chtit.Uz jsem si tam pripadal navic,jak paty kolo u vozu a spis jak jejich sluha.Nabralo to smer,ze jsem si uvedomil ze tam vse delam jen ja.A Alice obskakuje Radka a na me byl celej zbytek domacnosti.Kdyz byl Radek na psychiatrii,tak Alice chodila brecet k jeho obleceni.A ted kdyz je zpatky i piti mu nosi a vse pod nos.Jako kdyby se z klacka stalo miminko.Uz tohle fakt nejde.Romanek s Anetkou budou se mnou a oni dva tam spolu shnijou.

jj (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

pardon, to bylo na Jirku

jo, (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

ty jsi tehdy psal, že ti to jejich špásování nevadí, to je pravda

Irino (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

tobě nevadí, že jsi blbá?

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

To bylo v jinym byte kdy se Alice nastehovala ke mne.Ted jak jsme bydleli tak si to nasla prvni ona. No nic,neda se nic delat,dopadlo to jak to dopadlo.Uz se vracet nebudu.Radek to znicil a s tim uz se nic delat neda.Ono to stejne s Alici posledni mesice nestalo uz za nic.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Láska opadla. Jsi ještě mladý, najdeš si normální ženu. Ale je ti asi jasný, že se bude chtít Alice vrátit. A nakecá ti cokoliv.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Ja uz jsem Alici ukradenej taky, to uz je konecna. Byl jsem u holicky a strihala mi celkem hezka mlada holka.A kdyz jsem to Alici rekl,nereagovala.Asi uz ji to je jedno.Jak zenska prestane zarlit tak to je konec.A ja mam jen jedny nervy a nebudu se koukat jak obskakuje klacka Radka.Tenkrat od rodiny utekla za prdlim Marianem a ted se mu to snazi vynahradit a kdyz prictu to vse kolem co bylo tak ja na tohle nemam nervy v tomhle zit. Deti chteji jit se mnou,tak to jeste vyresime.I jeji Roman si na me zvykl a chce jit bydlet se mnou,tak si je vemu a ona zustane s Radkem a nepracujou ani jeden.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Alice už taky nejezdí? Proč? Byla celkem pracovitá.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Uz si neobnovila skoleni ridicu.Nejak zpohodlnila a nikam se ji nechtelo.Tak nevim co budou s Radkem delat,ale to uz mi muze byt jedno.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Jich se nezbavíš.

Mia 22 (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Taky vás holky zdravím.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Proč Jirka opustil svůj kvartýr? Alice se přece nastêhovala k nêmu. Nebo je nějaká změna ? Ale zase se k ni může nastěhovat Miluna :). To si dělam samozřejmě pr...:-)

di (Út, 13. 10. 2020 - 16:10)

Proč raději bez nicku, to kvůli zlým anonymům? Taky zdravím Miu.

Pamětník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Zlí anonymové tu byli po celou dobu. Stejně jako podezřívání lidí kdo je kdo. Hodně bych se divila, že Lala by odešla kvůli takový blbosti. Spíš jí to házení hrachu na zeď přestalo bavit. Jako kdysi Miu, Jarina, Kláru, Ivu, apod. Alice stáhla Milunu zpět do sraček, když Miluna sekala chvilku dobrotu. Pamatuju si, jak roztočily Jirkovu výplatu v automatech. Miluna se čertila, že nepozná legraci. Pak to M. vrátila Alici i s úroky. Z kluka se stal zloděj, podřezal se, skončil v blázinci. Jirka si vybral Alici. Má co chtěl. A že dala přednost nemocnému synovi, to je snad pochopitelný.

Reklama

Přidat komentář