Reklama

Pás cudnosti

smg (Čt, 3. 9. 2020 - 07:09)

Jen "klucici"?

AVP (Čt, 3. 9. 2020 - 08:09)

Trevize řeší holčičí, tak se ho zkus zeptat, nebo jo popros aby řekl své partnerce, aby sem psala.

George39 (St, 2. 9. 2020 - 11:09)

Manželka odjela na 5 dní pryč a samozřejmně mě zamkla a klíč si vzala sebou.
Dnes má přijet a slibuje sex. Tak doufám, že ošukám já jí a ne ona mě.
Ikdyž by se mi líbilo být ošukán za odměnu připínákem a mít jen milking a manželku by šukal někdo jiný.

trevize (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Tak to u nás jsem byl minulý týden na služebce já a jenom tři dny. Manželku jsem doma taky nechal zamčenou v páse a když jsem přijel byla sladká jak medíček, jen abych jí rychle odemknul.

XT (Pá, 18. 9. 2020 - 16:09)

ahoj, ty zamykáš manželku do pásu? jaký tip si ji pořídil, proč si ji začal zamykat, jak dlouho to je, že si začal zamykat, jak nejdéle si ji nechal v páse?
Prostě se rozepiš!

trevize (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Jo, už jsem tu něco psal. Objednal jsem ho přes net, je to Fancy Steel FS 100. Nejprve to bylo jenom pro zábavu a sexuální potěšení a manželku jsem do něj zamykal v rámci erotických hrátek tak na pár hodin doma nebo když jsme šli na nějaký kratší výlet. Pak se mi to zalíbilo víc, a když manželka souhlasila, tak jsem ho začal používat i jakoby ochranu před její nevěrou i když si myslím, že to není potřeba a teď si ho musí vzít, když jde ona nebo já na služební cestu nebo když má nějaký večírek v práci nebo když jdu v noci na ryby. No a v poslední době jsem jí taky párkrát zamknul jakoby za trest.

SMG (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Ahoj, a jak často? nebo nejdyl ho nosí? A co život fungování oblíkání s tím? Jiné modely neznáš?

trevize (St, 23. 9. 2020 - 16:09)

Ze začátku ho nosila méně, tak jednou za měsíc nebo dva. Teď už trochu častěji, tak dva-tři krát za měsíc. Nejdéle v něm byla čtyři dny v kuse. A dá se nosit diskrétně i na veřejnosti téměř s čímkoliv vyjma elasťáků, protože ten zámek vepředu je trochu větší. Když si oblékne obtáhnutou sukni nebo šaty tak to na první pohled není vidět, jen když se zadíváš pozorněji, tak ty obrysy spatříš.
Když jsem se rozhodoval, co mám koupit, tak jsem si udělal malý průzkum na internetu a tenhle se mi pozdával nejvíc. Není to už hračka a dá se to zaplatit. Ale naživo jsem žádný jiný nezkoušel.

smg (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Jasně a ani z okolí, od někoho kdo používá jiný neznáš? Jiné zkušenosti? Ono asi moc holek/žen co ho nosí není co... Natož třeba mladších.

trevize (Čt, 24. 9. 2020 - 10:09)

Osobně neznám nikoho. Chvíli jsem si přes e-mail vyměňoval zkušenosti s jedním řidičem kamionu, který obstaral pás své ženě. Ta mu buď byla nevěrná nebo měla k tomu blízko, už si to přesně nepamatuji. A tak jí zamykal do pásu, když šel někam na cestu. Někdy to bylo i na týden. Ale ona s ním chtěla zůstat, a tak s tím vším souhlasila. Ale moc těch holek asi nebude, hlavně u nás. Na druhou stranu je dost firem, které pásy vyrábějí a tak se asi kupují a předpokládám, že ženy je nosí. No u nás asi ne.

smg (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Ahoj ja se přidám, pověz nám víc , jsi tu asi jediný , kdo zná, používá,... pásy pro holky/ženy... Díky

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 23:08)

Tady už je zase nějak mrtvo

Sub Pardubice (Pá, 28. 8. 2020 - 00:08)

Ahoj, našla by se tu holka, která by si mne zamkla (může být i pár)?
Je mi 26 a jsem z pardubic, vybaveni a prostory mám.

Návštěvník (Čt, 27. 8. 2020 - 21:08)

já ho nosím dobrovolně, mám ho totiž trochu dlouhýho a v pém sedavém zaměstnání mi pořád na půl leze z kraťasů,a slipy nesnesu, mám delší hollytrainer.

smg (Po, 24. 8. 2020 - 14:08)

Zkušenosti někdo i s pásma pro holky...?

George39 (So, 22. 8. 2020 - 10:08)

Tak po měsíci zase zamčený v pásu.
Včera jsme byli se švagrovou na Džbánu na koupališti a to bylo peklo bez pásu. Švagrová měla zařízlé plavky do buchtičky a vrchní díl plavek si jen přidržovala. A ráno leží na gauči na boku v tangách zařízlých do její dokonalé prdelky.
To už nešlo vydržet. Musel jsem zamknout a klíče nechat doma.

AVP (Ne, 23. 8. 2020 - 06:08)

A čím to, že u vás švagrová bydlí?

George39 (Ne, 23. 8. 2020 - 11:08)

Ona je z Ukrajiny a přijela pracovat do Čech.
Dnes ráno jsem manželku vzbudil, pás šel dolů, ona 2 orgasmy a já 1 krátký.
Pak rychlá hygiena a zpátky zamknout.
A pak přijdu do obýváku a tam spí švagrová, nohy od sebe a na chvíli jsem viděl vyholenou buchtičku.
Hned mi zase v pásu ztvrdnul.
To bylo krásné nedělní ráno.

.._.. (Čt, 20. 8. 2020 - 02:08)

Ahoj je mi 16 a jsem z Prahy a tohle téma mně dost zajímá a hledám někoho kdo by mi koupil pás cudnosti samozřejmě vše zaplatím a bonus k tomu

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 22:08)

Vykašli se na takové kraviny pokud jsi ve vývinu !!!

Reklama

Přidat komentář