Reklama

masturbace v práci

Karel 2 (Pá, 4. 7. 2003 - 08:07)

Taky jsem se nasmál :-)) Jenny by si měla trošku dávat před Kamilem pozor... doufám, že ji jako správný kolega domů doprovodil! :-)))

c:-) (St, 2. 7. 2003 - 12:07)

:))))))Tak to jsem se nasmála. Jsem zvědavá, zda ti odpoví !!!!

Kamil (St, 2. 7. 2003 - 12:07)

Mohl bych Tě doprovodit? :-))

Jenny (St, 2. 7. 2003 - 12:07)

Právě jsem si to udělala prsty pod stolem, ale mám trochu problém. Úplně mokré kalhotky, asi budu muset jít domů bez.

Petr II. (Po, 30. 6. 2003 - 20:06)

Já si to občas v práci udělám, ale raději to mám v klidu domova.

Petr (Po, 30. 6. 2003 - 16:06)

Je to zajímavé číst, škoda, že nemám v práci a ve škole kde... :-)PetrA k Toňe, asi na tom něco bude, jak píše Veronika...suchar....špatná zkušenost...Já studuju psychologii 4. rokem....tak slovo budoucího odborníka...

hanka (Po, 30. 6. 2003 - 13:06)

Pro AlenuZkoušky jsem udělala už začátkem června a momentálně jsem na brigádě v jedné nudné kanceláři, taže se rozptyluji myšlenkami na sex a jedu a jedu. Jsem asi moc sexuálně založená.

Veronika K. (Po, 30. 6. 2003 - 13:06)

přečetla jsem si všechny příspěvky a zaujala mne diskuse mezi Jaňulí a Toňou, nebo spíše postoj Toni.nemyslím si, že by Jaňule neměla dostatek sexu, ale spíše to asi bere jako obvzláštnění jejího sex. života, něco nového a přidání zajímavé praktiky.U Toňi mám stále větší dojem, že ji to pobuřuje, její hrubé výrazy.... něco se jí za tím ukrývá.... třeba i nevědomého...Takže na sobě Toňo pracuj....Dosáhneš většího klidu sama v sobě...jinak já neonanuju v práci, občas před přítelem, líbí se mu to a také to neznamená, že bychom neměli oba "dost" Jde o něco nového....Veronika

toňa (Pá, 27. 6. 2003 - 18:06)

Já jsem Vendulo, nikoho urazit nechtěla, ale když jsem si tak pročítala, jak se všichni hrabete v pracovní době mezi nohama, tak jsem ani ve snu netušila, že jsem se ocitla na diskuzním fóru mezi dámama. Tak se všem dodatečně omlouvám, kterých se to dotklo. Toňa.

toňa (Pá, 27. 6. 2003 - 18:06)

Milá Jaňule,pokud považuješ za sex to, že si to uděláš rukou v práci, tak naopak lituji já tebe.Já si to v práci dělat nemusím, protože právě v tý posteli nudná nejsem. Jelikož se mi ráno z toho řádění podlamují nohy, klidně s včerejším zážitkem vystačím až do večera.Nad Tvým příspěvkem se také nijak nepohoršuji. To bylo jen takové okomentování možné situace, které by se asi týkalo spíš těch, co mají rádi anál. Toňa

jaňule (Pá, 27. 6. 2003 - 15:06)

Kájo, děkuju za milou odpověď.jaňule

D. (Pá, 27. 6. 2003 - 13:06)

Taky jsem se dopoledne na záchodě musel udělat. Postříkal jsem na stěně kachličky. Musel jsem pak spotřebovat dost papíru, abych to všechno utřel.8-)

nikola (Pá, 27. 6. 2003 - 13:06)

Zdravím všechny :-) Objevila jsem náhodou tuto diskuzi a zjistila jsem, že jsem se svou masturbací v práci normální, tak to jsem moc ráda:-)Také jsem se dnes hezky udělala na mém křesílku v kanceláři hned po ránu (to jsem měla ještě sex klasický hned po ránu :-). Hezky se vždy zamknu a už to hezky dělám a vypadá to, že se než dopíšu tenhle příspěvek udělám zase, protože mě už tvrdnou bradavky a nabíhá poštěváček...tak budu pomalu končit a jdu se sama sobě věnovat :-) přeji všem hezký zbytek pracovní doby :-)

Karel (Pá, 27. 6. 2003 - 12:06)

Jaňulko, blahopřeji k Tvému postoji k sexu a jeho prezentaci.Věř,že Tvůj postoj i praktiky jsou pro muže víc než nějaké supr pevná a hezká prsa.Na ty si člověk zvykne jako na samozřejmost stále stejnou.Ale Tvoje šeptání a tím i rajcování partnera těmito něžnůstkami nejen, že jej vybičuje k větším výkonům,ale nasadila si vysoko laťku svojí eventuelní následnici.Což Ti samozřejmě nepřeji,ale pokud by Tě přítel opustil,bude na prožitky s Tebou vzpomínat a třeba budeš proněj "nezapomenutelná".Přeji hodně velkou fantazii při šeptání i při hře s Tvojí buchtičkou. Karel

jaňule (Pá, 27. 6. 2003 - 11:06)

Kájo, jsem dívka. Možná že v tomto mám praxi, protože vše, co se ve mně při milování odehrává, šeptám svému přítelovi do ouška. I tohoto, co jsem napsala, se v brzké době dočká, v příhodné chvíli...vzrušuje mně, když mu to šeptám a vzdychám do ouška... vzrušuje mně jeho reakce........Tak to jen na okraj.ahoj.

Karel (Pá, 27. 6. 2003 - 09:06)

Řádky určené pro Jaňulu.Pokud nemáš Jaňulko pinďoura tak jsi to popsala velice vzrušivě pro nás pro muže.Proto jsem si dovolil zapochybovat jestli nejsi muž.V opačném případě závidím Tvému zrcádku.ACH,JÓ.

D. (Pá, 27. 6. 2003 - 09:06)

U mne to většinou funguje tak, že pokud jsem po nějakém flámu a příjdu do práce a ještě ho "mám" tak to většinou navydržím a udělám se na WC a nastříkám to do mísy.

jaňule (Pá, 27. 6. 2003 - 09:06)

Milá Toňo,jsi v sexu opravdu už tak vyhořelá, nebo jsi získala v minulosti v této oblasti špatné zkušenosti?Každopádně jsi asi v posteli hodně nudná! Pokud můj příspěvek nedokážeš bez pohoršení strávit....Promiň, Vendulo, nechci být jako ona. Takže se loučím a přeju hezký víkend. Jaňule

vendula (Čt, 26. 6. 2003 - 19:06)

Toňo,pokud jsi na toto www. stránce poprvé, tak je načase, aby ti někdo jasně řekl, že se tady neurážíme.pokud se neumíš jinak vyjadřovat o názorech jiných, tak raději nic nepiš.vendula

toňa (Čt, 26. 6. 2003 - 18:06)

Hlavně se z toho neposer. Hůř se to uklízí...

Reklama

Přidat komentář