Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Aspoň že se ukázalo že děti už se zaběhli ve školách.Jen zas ten vir všechno kurví.Kdyby už se vše vyřešilo a svět byl jako dřív.

Miluna (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Já se do těch změn pustim od jara pokuď Sergej dělat nepujde tak začnu dělat na tom co píšeš.Teď musim překonat zimu a počkat jak to dopadne.

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Pořád jen odkládáš.

Miluno (Út, 13. 10. 2020 - 20:10)

jediný tvý řešení je, komu se pověsit na krk a hrábnout do peněženky. No a jak to vypadá, tak tě stejně brzo Sergej kopne do zadku, no a co potom, hlavo moudrá????? A o diskuzi jsi mu říkat ani nemusela, tu mohla jeho krajanka najít náhodně. A ted si představ, že o ní S. řekne a on si tady počte. To bude mela.

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 22:10)

Ty tady tej Irině věříš? Já ne.Sergej je u příbuznýho a kdyby mě odkopl tak bych byla ráda.Mě už to s nim prostě nebaví.

No, (Út, 13. 10. 2020 - 22:10)

měla jsi nějakou svou ženskou na sex jmenovala se Irina a taky Lalla měla nějakou vzdálenou příbuznou Irinu. Nebo Irenu? Ale co, tobě je to přece už jedno. A stejně jsi měla své Ukrajince i se Sergejem, takže o nic nejde.

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 22:10)

Jo ty myslíš Irinu s kterou sem si chvíli psala ještě před Sergejem.Irinu z Jihlavy s kterou sem se ale nikdy nesešla.Znala sem jí jen z netu ale byla na prd,nic s ní nebylo.Zrovna nedávno sem na ní koukala na fb a nedávno se jí narodilo dítě.Já už žádnou na sex dávno nemam.Jo máš pravdu,je mi každej už ukradenej.Stejně teď s nikym nemá nic cenu kvuli Koroně.Jen mít ty prachy posraný a svuj klid než koukat na psychouše,to je to co mě nejvíc sere.

JÁÁÁÁ (St, 14. 10. 2020 - 17:10)

chci dům a peníze, mooooc peněz, jááá chcííí!!!!!!!!! ( hovno dostaneš)

... (St, 14. 10. 2020 - 17:10)

To mi připomíná Marfušu:D

Irina (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Znam ho. A je O.K. že ti je jedno

Anonym (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Miluno a z čeho budeš platit nájem, školu jízdné, obědy, oblečení, pomůcky? Sergej bude sice pryč a ty to zvládneš jak?

Miluna (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Ježiš jak já Aličce závidim.Už má šanci mít klid.Jak já bych potřebovala aby se takhle rozhodl Sergej a vysral se na mě a nechal mě být.Když to udělam já zase mi ukáže jakej je šílenec a kdoví co by začal dělat kdybych mu na férovku řekla že už ho nechci.Ale když je blázen musim pořád čekat až se něco změní.Proto bych uvítala aby taky sw rozhodl takhle.Vztahy nemaji cenu.Teď už to vim,škoda že sem to nevěděla dřív.Ale stejně se ho nějak musim zbavit.

Irina (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Zabavíš se ho. Má jinou zenu.

Sany11 (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Smutne. Smutne. Smutne. Jirko, a myslis, ze se o deti dokazes postarat? Jak to budes delat s praci? A myslis opravdu, ze ty deti z toho maji rozum, kdyz rikaji, ze chteji byt s tebou? Bude si je Alice aspon brat k sobe?

Jirko (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

máš pravdu. Něco jinýho je si jen tak zašpásovat, ale člověka opravdu poznáš až v běžným životě. Musí se řešit problémy, nepříjemné věci a pak se ukáže kdo je kdo. Ale nezoufej, najdeš si někoho.

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Jo presne. Ale ted uz u me neplati ani to spasovani. Stacilo mi u Miluny jak jeji spasovani nabralo nebezpecnej smer a to uz opakovat nechci.A u Alice byl problem naopak ted jiny.Od doby co se Radek vratil prestavala se mnou postupne cokoliv chtit.Uz jsem si tam pripadal navic,jak paty kolo u vozu a spis jak jejich sluha.Nabralo to smer,ze jsem si uvedomil ze tam vse delam jen ja.A Alice obskakuje Radka a na me byl celej zbytek domacnosti.Kdyz byl Radek na psychiatrii,tak Alice chodila brecet k jeho obleceni.A ted kdyz je zpatky i piti mu nosi a vse pod nos.Jako kdyby se z klacka stalo miminko.Uz tohle fakt nejde.Romanek s Anetkou budou se mnou a oni dva tam spolu shnijou.

jj (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

pardon, to bylo na Jirku

jo, (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

ty jsi tehdy psal, že ti to jejich špásování nevadí, to je pravda

Irino (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

tobě nevadí, že jsi blbá?

Jirka (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

To bylo v jinym byte kdy se Alice nastehovala ke mne.Ted jak jsme bydleli tak si to nasla prvni ona. No nic,neda se nic delat,dopadlo to jak to dopadlo.Uz se vracet nebudu.Radek to znicil a s tim uz se nic delat neda.Ono to stejne s Alici posledni mesice nestalo uz za nic.

Reklama

Přidat komentář