Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jana (St, 28. 10. 2020 - 21:10)

Dlouho to je i moje zkušenost.

Danča (Út, 27. 10. 2020 - 08:10)

Noha si po chvíli přivykne prsty najdou tu optimální polohu a můžeš si začít užívat.

Jozef (Út, 27. 10. 2020 - 08:10)

Užívam si ich od prvého momentu tak ako každé korkače ktoré som mal a mám no toto teraz je celkom iný nový pocit

Jana (Po, 26. 10. 2020 - 22:10)

Dlouho říkám, že haluxáčky se naprosto povedly. Ďolíček pod palcem prostě skvěle nohu usadí a stélku mnohokrát zvýrazní. A měkčenou patu k dokonalosti máš?

Jozef (Po, 26. 10. 2020 - 23:10)

Nie . Päta ostala klasika . Mám rád keď je posadena hlbšie . Skôr by som šiel asi do varianty keby sa dalo aj na päte urobiť podobne vybratie ako na halux . Možno by boli ešte pohodlnejšie ale už by asi tak neplieskali ako klasika a to je tiež to čaro korkačou .

Kačka (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Bohužel já korky u ní neměla. Příště si je však beru sebou, nebudu chodit v punčochách. Jsem šťastná, že jsem našla korkáčovou parťačku a zřejmě tuším, že bez zábran.

Petr (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

Pane jo, ta Kačka bude pěkná divoška.

Michal (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Chci být vázou

Pepe (Po, 26. 10. 2020 - 08:10)

Když z bílého korkáče vykoukne nožka v černé punčoše je to něco tak harmonického, krásného, pohledného a vzrušujícího, že svět byl by krásnější, kdyby alespoň v těch korkáčích chodilo více žen. Jsem obdivovatel a milovník korkáčového stylu.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 03:10)

Ahoj,je jasné že se musí kupovat kvalitní.Od Čongů já nekupuju vůbec nic,ani hadr na podlahu.Je fakt že je tady výběr dost špatný. Radku,mojim dcerám se taky ve škole občas někdo diví že je nosí,protože ostatním přijdou korkáče vyšlé z mody. Já nevím proč si myslíš že se ve zdravotnictví korkáče nenosí,u nás na poliklinice je nosí drtivá většina sester.

Greg (Po, 26. 10. 2020 - 00:10)

Kačko, a co nosíš na tělocvik? Taky něco atraktivního? :-)

Josef (Ne, 25. 10. 2020 - 12:10)

Dřeváky, korkáče nosím stále i s mojí ženou. Je to velice oblíbená obuv. Starší používáme na dvoře a klidně i k bazénu . Nosí je i naše dvě dospělé dcery, které jsou už dávno z domova, ale jsou jim stále věrné. Máte pravdu s tím, že dneska je na někom uvidíte jen strašně málo.

Mára (Čt, 22. 10. 2020 - 18:10)

Tak jsem si objednal korkáče a zároveň i ženě. Byl to rysk a popravdě jsem netušil jaká bude její reakce. Já tedy musím uznat, že vaše názory a zkušenosti jsou dobré a v korkáčích se opravdu cítím velmi dobře. Ze strany ženy otázka jestli jsem se nezbláznil, ale nosíme je spolu už víc, jak 14 dní a myslím, že je přijala

Jana (Pá, 23. 10. 2020 - 07:10)

Nádhera!!!! Podmětem byla opravdu tato diskuze? Dovedou si vás v nových korkáčích úplně představit a jestli se v nich oba cítíte, tak třeba časem máte zaděláno na krásné zážitky. Předpokládám, že to byla tvoje myšlenka, tak
hlavně nic uspěchat a nejlépe to nechat, tak jak to bude samo přicházet. Pro zajímavost jaké jsi koupil a ať to vydrží.

Mára (Ne, 25. 10. 2020 - 08:10)

Ženě jsem koupil bílé a sobě modré. Oboje klasické korkáče bez úprav, pouze mají měkčenou stélku. Žena říká, že chodí, jak po polštáři a se zájmem si je prohlíží. Trochu lituji, že jsem si taky nevzal bílé, vypadají lépe než modré.

Rapid (Po, 26. 10. 2020 - 14:10)

Je to otázka vkusu. Ale bílých je k vidění víc. Modrá je elegantní a ne tak okoukaná.

Mára (Pá, 23. 10. 2020 - 12:10)

Inspirace byla pouze na této diskuzi, jinak bych na ten nápad ani omylem nepřišel. Některé názory jsou víc než zajímavé. Je opravdu příjemné, jak se noha na korkáčích pěkně rozpleskne. Nevěřil bych nikomu, proto jsem do toho šel a zatím za sebe spokojenost a drahé polovička je zatím taky nosí každý den.

Jolana (So, 24. 10. 2020 - 11:10)

Jestli tato diskuze zapříčinila, že oba máte nové korkáče a nemáte s nimi problém, tak už budou zřejmě stále více avíce žádané. Je otázkou času kdo v nich začne jako první masturbovat. Je to zcela přirozený vývoj a řeknu dar korkačů. Mám také pár přatel, jak mužů i žen a všichni se v korkáčích rádi uspokojí. V kuchyni proběhlo krátké pěstění a jsem v tuto chvíli nádherně uspokojená díky mým korkáčům. Tak máš moji nádhernou inspiraci třeba už na sobotní odpoledne.

Mára (Ne, 25. 10. 2020 - 08:10)

Pouze tato diskuze a její příspěvky. Jestliže jsou to opravdu tak magické boty, nechám se překvapit a rád poznám dosud nepoznané.

Ward (St, 21. 10. 2020 - 02:10)

Petře, no to se teda ta tvoje partnerka projevila! Fuj. Navíc v tak malicherné záležitosti! Ale přiznám, že bych v podobné situaci dopadl asi také tak. Připomnělo mi to starý film Hlavní výhra (1959). Tam říká manželka (Jaroslava Panýrková) hlavnímu hrdinovi (Ivo Palec): "Tak se konečně rozhodni - buď já, anebo auto!" On: "Tak tedy auto."

Reklama

Přidat komentář