Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 7. 10. 2020 - 07:10)

žiju, jsem tu,písnu zase pozděi, nebojte.

oliver (St, 7. 10. 2020 - 09:10)

Nebojím, ale prosím nějaký čůrání od tebe.

Žaneta (St, 7. 10. 2020 - 08:10)

Moje řeč. Když vím, že budeš tak je to skvělý a jedno zda denně nebo občas, ale jsi a budeš. Hezký den!

Mike (St, 7. 10. 2020 - 08:10)

Po včerejšku v pohodě, když vím , že jsi a budeš. Těším se a hezký den!

Pavel1 (St, 7. 10. 2020 - 00:10)

Psal jsem vam,abyste zkusili zajet na ta mista a uvidite,zda je to skutecnost

Anni (St, 7. 10. 2020 - 01:10)

A ?

asi (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

chtěl říct rozlišit.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

Klára znovu jedééé !!!!

Pozorovatel (Út, 6. 10. 2020 - 20:10)

Naletěl jsem ti Hynku jako naivní puberťák a to se mi nestává. Chtěl bych říci - dobrá práce , ale nevážím si tě, protože Klára je tady pro mnoho lidí sexuální i lidský fenomén a tys jim způsobil nepříjemné chvíle tímto žertem. Kláro děkuji, že tě to neodradilo a že pokračuješ.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 20:10)

Škoda, už jsem myslela že patříš k těm co to tady sice čtou ale mají rozum. Palec dolů. Ujasni si, co znamená slovo fenomén a bav se. O tom to tady je. 80% příspěvků jsou fejky, zbytek píše rozverná patička. Jak pravím, naletěl jsi ty.

Pozorovatel (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

S dovolením ,slovo fenomén je pro mne dost osobní a samozřejmě jeho význam znám a zde toto přirovnání je na místě. Naletěl jsem, přiznávám.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

Vpořádku. Takže si jistě uvědomuješ, že je nesmyslné toto slovo používat s vláknem internetové diskuze. Naletěl jsi a nelátáváš stále a opakovaně. Jak pokračuje tvoje pátrání?

Pozorovatel (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

Nesmyslné? Myslím,že jsi až příliš " paní chytrá". Přednášel jsem na fakultě politologii a mezinárodní diplomatickou problematiku, nemyslím si proto,že mám patent na rozum,ale dokážu sofistikovat co a kam patří a co ne. Asi by tě zajímalo,proč jsem zde na vlákně. Ty jsi již naletěla několikrát, jen jsi dokázala velmi decentně a kultivovaně situaci ignorovat nebo se z ní vyvlíknout. Moje pátrání skončilo v Liberci a jak již i jiní zde označili, jsou linie,které jsou reál a linie doplňkové fiktivní.

Názor (Út, 6. 10. 2020 - 21:10)

Návštěvnici, které jsi odpovídal, tu já považuju za fenomén Doktorky. Nona ví velmi dobře kam střelit. Však jsme spolu taky už něco zažili. Proto vím, proč ji každý, kdo by i jen zbla kvitoval Klářin příběh, tolik irituje a má potřebu jej shodit do celkové fikce.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 22:10)

Správně mě hodnotíš:). Mě ale neirituje příběh Klárky, naopak jsou v něm momenty, které jsou mi víc blízké. Mě spíš irituje ta ochota lidí žít příběhy jiných a ne ty svoje takové to schovávání, ochota nechat se manipulovat se a je úplně jedno, jestli je to na tomto vlákně nebo jinde. Jednoduše z toho mám strach. Ale tak znáš mě, ono to vychází z mých životních postojů, lépe řečeno celoživotních, že. Ale co ty tady děláš, prosím tě?

Petr (St, 7. 10. 2020 - 05:10)

V čem je ti Nono příběh Kláry blízký z pohledu ženy? U mně z pozice muže to už nejsou ani tak piss pasáže, ale ta příkrost stylu psaní a navazování myšlenek v textu. Ukazuje to mnoho autorových poloh, od třebas i hrané naivnosti až po netypické obraty ( pipinkovat zápraží, vyproudila atd.) Může to být maska nebo snaha po originalitě, můj dojem je, že autor má dost všeobecný přehled, vyšší vzdělání a nemám důvod nevěřit mu jak tvrdí, že je psychický i sexuologicky zdráv.

Nona (St, 7. 10. 2020 - 07:10)

Petře, blízká je mi Klára svou nevinnosti v kombinaci s bojovností a až někdy rebelstvím. Vidím v ní prostě sebe jako holku a jistým způsobem i dnes Její snaha pomáhat matce a sestře, ochraňovat je, bojovat za ně...to je mi velmi, velmi blízké a také z mého života..... A z pohledu matky je postava Kláry taková, jakou bychom my matky chtěly své děti vidět. Pochopitelně vše se zdůrazňovaná neintimní sexualita příběh velmi shazuje, neb takové psaní se stává nepřirozených právě kombinaci s Klárčinou nevinnosti, ale to je daň za to, že autor píše svůj příběh právě na tomto vlákně, něco takového v hovoru se mnou zmínil ,a že stejně tak by piss pro něj není priorita, podobně by psal i na jiném vlákně. Ty výrazové prostředky opakujicí se slova, myšlenky...mně sympatické nejsou, ale díky ním drží příběh Kláry pohromadě

Názor (Út, 6. 10. 2020 - 22:10)

Mně zaujal ten Klářin příběh ,i ta ochota jak říkáš se manipulovat, ale tady nevím proč ,něco v tom příběhu je, co mně stejně jako ostatní zaháčkovalo. Divné. Proto je tolik dnešních ohlasů na ten fejk od Hynka. Rád to sleduju,ale má to přesah.

Návštěvník (Út, 6. 10. 2020 - 22:10)

Já se sem dostala úplně náhodou, když sem napsal Tony a já viděla jeho nick jako poslední příspěvek. Ono je to dobře psané, navíc tak nějak úmyslně archaicky, jestli tentokrát já používám dobrý výraz. Víš s těmi ohlasy, těžko se rozlišuje, zda je píše jeden člověk nebo si dělají lidi legraci nebo opravdu tápají nebo se opravdu s příběhem ztotožňují. Několikrát jsem zde psala s autorem /autorkou a myslím, že je to opravdu jeden člověk. A co mi napsal, z toho vycházím, pokud se k příběhu vyjadřuji. Nemá důvod nevěřit. Na druhé straně i já na jiné diskuzi píšu již několik let fikci a někdy mě ohromuje kolik lidí tuto fikci považuje za realitu.

Jana (St, 7. 10. 2020 - 04:10)

Máš pravdu. Já také ten příběh Kláry "žeru ",protože má svůj neopakovatelný styl,atmosféru a je to podle skutečnosti. Nepátrám po autorovi, ale souhlasím,ať pokračuje. Je to asi skutečně navázáno na konkrétní místa a lidi a napůl fikce. Líbí se mi to.

Reklama

Přidat komentář