Reklama

spodní prádlo u chlapců

Jakub (Čt, 19. 11. 2020 - 10:11)

Zdravím mě je 13 let nosím trenky, moc se mi líbí ty pro kluky kdo by si chtěl pokecat o tom jaký nosí spodní prádlo syn ať napíše na dave. Karban @seznam. cz

Klára (Pá, 20. 11. 2020 - 09:11)

Synovci je právě také 13. let a v prádelníku má úplně všechno - trenýrky, boxerky, slipy, noční plenkové kalhotky a teď k narozeninám mu přibyly i čtvery tangáčky. Možná je to dobré nechat klukovi vyzkoušet všechno.

Pavel (Út, 24. 11. 2020 - 03:11)

Nezávidím mu ten výběr prádla až na ty noční plenkové kalhotky, ale jak je potřebuje budiž mu přáno.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

To je dobré, když kluk vyzkouší všechny varianty spodního prádla. Alespoň se rozhodne, co bude nosit v dospělosti. Sestra se švagrem si potrpí na dobré oblečení a kluka mají jako z cukru.

Jiří (So, 21. 11. 2020 - 08:11)

Ani mu ten výběr možností prádla nezávidím.

jana (Pá, 20. 11. 2020 - 12:11)

a na co plenkové kalhotky?to se počůrává?

Mirek r (Čt, 19. 11. 2020 - 19:11)

a co slipy maš je v šuplíku? jestli ne zkus je

Robin (Út, 3. 11. 2020 - 01:11)

Kdyz jsem byl minuly týden u bratrance. Tak když jsme šli spát, tak si sundal slipy co neměli látku na zadku a vzal si normální na spaní. Lehl jsem si vedle a ptal se ho co to je. Vysvětlil mi, že se tomu říká jockstrap. Další den mi jeden půjčil a mě se to zalíbilo. Jelikož jich neměl tolik, tak jsme nosili obyčejný slipy. Když jsem v pátek odjížděl, tak jsem si jedny od něj že šuplíku vzal, abych je mohl nosit doma. Hrozně se mi líbí, ale nevím jak říct rodičům o to aby mi koupili další a toho co na to řeknou ve škole až se otevřou

Marek (15 let) (St, 14. 10. 2020 - 23:10)

Ahoj, hledám někoho, kdo by mi pomohl s vybíráním spodního prádla a šel ho se mnou nakoupit. S rodiči ho chodit nakupovat nechci a kamarádi by se mi posmívali. Hledám někoho, kdo to chápe a půjde se mnou.

Jarko (St, 5. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj, kľudne s Tebou pôjdem kúpiť prádlo, ak chceš, ozvi sa :-)

Robin (Út, 24. 11. 2020 - 01:11)

Ahoj, nakupovat ho s tebou nepůjdu, protože jak jsem četl, bydlíš daleko. Ale napiš a pomůžu ti něco vybrat. Mail: [email protected]

Steve (Čt, 15. 10. 2020 - 18:10)

Odkud jsi?

Marek (15 let) (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

z ostravy

Steve (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Tož to jsme od ssebe fakt daleko přes celou republiku ... :-) Já jsem na chebsku. Snad někdo místní pomůže.

Kuba (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Já taky, můj meil [email protected] písní a pokecáme

Kuba (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Já taky, můj meil [email protected]

Linda (Čt, 15. 10. 2020 - 11:10)

Mám stejně starého syna, taky se o svém prádle bavit nechce a stydí se. Nikam s nikým nemusíš chodit, vyber si na internetových obchodech a rodiče ti snad koupí to, co si sám přeješ. Vždyť už jsi skoro dospělý.

Ľubo (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Pamätám si v puberte jeden letný deň, naša učiteľka mala v práci silonky, no počas dňa sa oteplilo a tak si ich dala dole a nechala v kabelke. Ja som si to všimol, lákalo ma to chytiť ich do ruky. Počas prestávky som ich vzal a šiel s nimi na záchod. Chcel som si ich obliecť, no bol som strašne vzrušený a po prvý krát v živote som vytiekol. Boli celé ostriekané, nevedel som, čo s nimi, tak som ich ukryl a cestou zo školy som ich vyhodil. Bol to môj prvý orgazmus.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 00:10)

no tak se holí no a co, no a to žese sebepoznává , no a co kdo to nedělal, dokud to nedělá do madrace nebo do domácíco mazlíčka tak je to uplně normální a musí s tím rodič počítat. náš kluk to taky dělá , je to přirozené a nevím proč bych mu v tom měla bránit když to dělá v soukromí, ano byla doba kdy chodil po baráku nahý ale to jsem mu rychle zatrhla a dostal slipy protože chodil nahý se stopořeným penisem tak jsem ho slipama usměrnila ale v pokojíčku ať si dělá o samotě co chce.

Vlasta (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Zajímavé je že náš syn - 12/ ve společnosti kluků si bere trenkoslipy , ale když je doma tak má výhradně slipy a nebo si vezme jenom tričko a je nahý. Doma nejradši nosí slipy které mu jdou dobře mezi půlky v tom se jak vím dost vyžívá a hodně ho vzrušují , nemůžu přehlídnout když si je na sebe vezme že se mu okamžitě malej postaví. A pak že kluci nesnášejí slipy mezi půlkama ! To u našeho kluka neplatí.

Reklama

Přidat komentář