Reklama

Exhibicionismus

Honza (Čt, 5. 9. 2013 - 09:09)

Jsem exhibicionista a uvědomuji si to. Svým chováním se ale snažím neomezovat nikoho dalšího. Máte prosím nějaké rady, jak ty projevy potlačit? Myslím zejména nějakou náhražkovou aktivitu, kde by se člověk mohl ukázat, ale nebylo to hned brané jako trestný čin. Díky za pomoc.

Dr.Dick (So, 10. 8. 2013 - 16:08)

jsem celkem stydlivej...ale je mi fajn když chce holka vytáhnout a vidět můj ocas...a je to super adrenalin když Vás při tom může někdo sledovat nebo přistihnout...

david (So, 10. 8. 2013 - 07:08)

dd

nikdo (St, 7. 8. 2013 - 18:08)

A kdyby vás bylo víc, bylo by to úplně super.

nikdo (St, 7. 8. 2013 - 18:08)

Taky jsem exhibicionista, manželka taky, rádi se ukazujeme spolu při souloži, je to vzrušující. Ona by chtěla souložit na veřejných místech, nicméně já jsem při tom tak nervózní, že se mi nepostaví, i když bych to chtěl zažít. pokud by se našel sympaťák, který by s ní chtěl souložit na veřejnosti, klidně se ozvěte. Jsme z Moravy. [email protected]

mužský pohled (Po, 28. 12. 2015 - 13:12)

recese se ti nevyplatí,je...ženy nejsou vůbec slušnější. Když narazí na exhibicionistu, tak možná křičí, současně se dívají a pak o tom ještě leta vykládají ženám i mužům. Asi tak, ženská půjde pod sukní naostro, v minisukni se posadí, je vše vidět. Na ni si stěžovat žádný chlap nebude. Leda jiná žena, to ano. Ani na ženu nahou (třeba se opaluje) okamžitě nezavolají strážníka. Na muže ihned.

Jak říkal dr. zvěřina, když bude žena nahá v okně, tak chlapa zavřou za voajérství, že tam čumí. Když by chlap se takhle ukázal v okně, tak zavřou jeho pro exhibicionismus. Tak asi to funguje.

V parku asi vedou muži, ale jinak zas ženy. stačí jít na koupaliště, polovina jich má prsa venku. Koupající naháč v přírodě, tak ženě to projde, mužovi hůř...

Muži jsou nastaveni, že se rádi koukají, ženy se zas rády ukazují, zcela cíleně, schválně dráždí. I jim to dělá dobře, nejen těm čumilům. U žen se to bere za modernost, u mužů za deviaci

Tato (Po, 28. 12. 2015 - 13:12)

Zajímalo by mě,co kdo...recese se ti nevyplatí,je přeci jasné,že na tebe zavolají policii pro pohoršení.Co si o tom mám myslet,je to úchylka a moc nevěřím,že bys to udělal pouze z nějaké recese.Karle,chlapi jsou víc takový perverzní,takových žen opravdu moc není.Sama jsem se s ničím podobným nesetkala,jen jednou v obchodě,kdy si i dnes myslím,že to chlapa vzrušovalo a spíš se chtěl sám ukázat.

Karel (Po, 28. 12. 2015 - 13:12)

Ženy když se obnaží,tak je to normál,už jsem zažil i dost hustou ženskou bez kalhotech sedící vepředu v tramvaji a roztahující na vyhlídlé mládence nohy.
No co,dneska bych to uvítal.

Sopek (Po, 28. 12. 2015 - 11:12)

Zajímalo by mě,co kdo může namítat,když pojedu např.v trolejbusu oblečený jen částečně.tzn.když budu nahoře oblečený normálně,bundu,mikinu atd.,mít i boty a ponožky,ale nemít jen kalhoty a sedět na sedadle vlastně jen ve slipech.Opakuji,ne bez spodního prádla.Nevstávat,ale jen tam sedět.Jsem tak trošku recesista,ale nevím přesně jaké mohou být reakce okolí.Pokud máte někdo nějaké postřehy,tak pište.

Ahoj, muzete mi (Út, 1. 9. 2015 - 11:09)

Uz dlouha leta si davam latkove plenky a pres ne igelitove kalhotky, at natahovaci,tak zapinaci. Z pocatku to pro me byl silny fetis,ale dnes kvuli urgentni inkotinenci je musim nosit denne a to uz tak zabavne neni. Dlouho jsem se kvuli tomu nekoupal na verejnosti, ale objednal jsem si cerne polopruhledne nizsi igelitove kalhotky {nepruhledne nesezenu}.A kdyz si do nich dam at detskou plenku,nebo anatomickou jednorazovou plenku-aby mi neprosvital penis a abych se mohl pripadne nenapadne pocurat.Je mi jasne,ze po vystoupeni z vody si musim tu mokrou plenku vymenit za novou, abych si mohl bez starosti lehnout na deku a treba si i zdrimnout bez strachu,ze ji pocuram. Nebo si do vody tu plenku vyndat a jit se koupat jen v tech igelitovych kalhotkach-fakt skoro nic neni videt,jsou hodne tmave. Je to exhibicionismus, nebo budu budit verejne pohorseni? Potom si dam plenku zpatky, vezmu dlouhe tricko a jdu si koupit neco ke stanku, takze pri ohnuti je mozne zahlednout dost podstatnou cast mych igelitovych plavek. Vite ona je tim dlouhodobym oblekanim a nosenim igelitovych kalhotek s plenkami oslabena sebereflekce, takze ja uz jsem si zvykl a beru to jako beznou vec,ac to bezna vec neni a plno lidi jen na proste zjisteni toho, ze nekdo v jejich okoli nosi plenky nezajima o duvody, ale resi spoustu priblblych alternativ. Pritom, kdyby to slo,tak by si to radi sami tajne vyzkouseli. No a pak jsou tajni pedo@filove, kteri maji przneni malych deti plnou palici, ale jakmile se nekdo ozve o plenkach, tak hned kamenuji, protoze ten dotycny jim asi krade jejich predstavy, kterych maji plnou palici a na nic jineho nemysli. Tak jsem zvedav na Vase reakce...

Tom (Čt, 27. 8. 2015 - 16:08)

onehdá psali, jak nějaká žena honila chlapovi někde na trávníku nebo tak. Jemu bylo 47, jí myslím 45. Nebyli to bezdomovci, ale snad se seznámili někde v putyce, prostě sociálně slabší skupina. Přijde mi nesmysl ty lidi za to shíhat, jen bych je napomenul, že mají jít někam mimo dohled. Mně se líbí, že tohle dělají i lidi v letech, že to není jen záležitost teenagerů. Nakonec sex s neznámou ženskou, navíc sociálně slabší, to je značný riziko. Tohle je bez rizika.

Tom (Čt, 27. 8. 2015 - 16:08)

exhibicionista je asi každej chlap, do určitý míry. A taky spousta žen. Všim jsem si, že spoustě chlapů nedělá nahota před ženou problém, rádi využijou určitou příležitost se ukázat. Ale jiný je, když někdo to nemá pod kontrolou, pak ty honiči v parku ap. U žen se to obvykle tak nebere, navíc společensky akceptovaná forma, tj. oblékání, to nikomu nevadí. Nikdo si nestěžuje, že pod šatama či tričkem byla bez spodního prádla, v minisukni může vesele po václavským, nevadí. Samozřejmě, nesmí se naschvál ohýbat nebo seda na lavičku a nohy od sebe, to by mohla narazit u strážců pořádku. U běžnějch chlapů asi ne, rádi se kouknou.

Tom (Čt, 27. 8. 2015 - 16:08)

Stává se mi že když jdu...tohle exhibicionismus není. Nemyslím, že by to dělali cíleně, aby byli na očích, spíš nemají kde jinde a nebo to na ně přišlo.

Hana (Čt, 27. 8. 2015 - 15:08)

Stává se mi že když jdu večer ze cvičení že za rohem stojí fábie a v ní holka s klukem píchá.

Petr (Čt, 27. 8. 2015 - 08:08)

Kazdy je nejaky a uchylku...Jsem ujety na saten delam si to vsude kdyz sousedi jdou do prace honim si ho na schodisti pri cigarku jen ten pocit ze jsem nahy jinde nez v posteli ale hlidam se kdyby nekdo sel ale vzrusuje me to delat nekde kde nevim co prijde mam i kalhotky s oboustranneho satenu onanuji treba pod stolem v hodpode ale vim ze me nikdo nemuze videt ale je to super vzruso mnu si ho v leskle latce a u toho si v klidu zakourim a popijim je to super

Petr (Čt, 27. 8. 2015 - 08:08)

Kluci, co se takhle...Kazdy je nejaky a uchylku maji vsichni jde jen o pocit si to delat na verejnosti ale vetsina si hlida aby ho nikdo nezahlidl je to neskodne pokud se nekde nevystavuje pred pubertakama v nezletilem veku kazdy si to dela.

Aleš (St, 11. 2. 2015 - 09:02)

V každom človeku je kus...A co to bylo za procedury ?

juliejulie (St, 11. 2. 2015 - 04:02)

Pište na mail [email protected]

juliejulie (St, 11. 2. 2015 - 04:02)

Už jsem tady psala před 3 roky. Hledám holku co s ráda ukazuje jako já.

Doporučuji knih (Ne, 28. 12. 2014 - 19:12)

Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Reklama

Přidat komentář