Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 14. 10. 2020 - 07:10)

Zůstali jsme tady s mamčou a Nikou přes noc. Měla jsem o ní strach,aby se jí to nezhoršilo,ráno je normální a pokašlává,ale teplotu nemá a tak je to dobře. Tady u nás prší a je ošklivo tak jsme si teď řekli s mamčou, že na chaloupku pojedeme asi až v pátek. S Nikou jsme čůraly na záchodě a klasicky spíš hodně. Teď si dáme snídani a zase budu mít 2 hoďky školu a pak budu zpracovávat zadání. Libor už se taky vzbudil a asi přijde posnídat s námi. Taková klasika po ránu jako asi všude jinde.

Žaneta (St, 14. 10. 2020 - 09:10)

Jsem ráda že jste v pohodě a že Nikolka nemá nic horšího. Opravdu,nečůrejte v týhle zimě venku,to je blbost. Nastydnete a bude to horší.

Fido (St, 14. 10. 2020 - 05:10)

Já bych ti tu mokrou počůrání píčku vylízal celou do sucha i zadeček a pak bych musel postříkat tvou píčku dovnitř. To bych nevydržel a udělal bych se okamžitě.

Fido (St, 14. 10. 2020 - 18:10)

To zas někdo brzy ráno vstal a psal místo mě. A proto já jsem dneska tak ospalej...

Zuzka (St, 14. 10. 2020 - 04:10)

Počůrala jsem se v posteli. Myslela jsem ,že jsem na záchodě. Ach jo.

Puluj (Út, 13. 10. 2020 - 22:10)

Ty dva komentáře ohledně pánského přirození určitě nenapsala Klára.

No (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

Já se nedivím, že jsou nastydlý, když se ochladí. Neumi se oblíknout. V tomhle počasí šaty, Klára zřejmě jen ve spoďárech a Nika má dokonce silonky!

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

A ještě se vymočí venku. Já bych měla hned chycený močák a močové cesty. Tohle je už na kalhoty, ponožky a plný boty a žádný krátký sukně. Silonky to moc nezachrání. Asi chtějí být cool, aby o to mohly pak napsat.

Anonym (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

Kláro, kolik měří Liborův penis?

Klára (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

32 euro za 3 minuty

Klára (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

devadesátvosum

Matlák (Út, 13. 10. 2020 - 20:10)

Já moc klarka rád mám jak čuralá já moc uhonil vyteklý když znovu byl tam jak psala čuriníá znovu četl do ní bylo vytekly

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 21:10)

MATLÁKU dnes už podruhý jo? Ty se z těch holek uhoníš.

Žaneta (Út, 13. 10. 2020 - 20:10)

Klárko má být zítra osklivo,tak ať nevychladnete na chaloupce. Myslím, že Niki je jen trochu nastydlá, já taky pokašlávám. Hezky ji zabal a tebe ať zabalí Libor a píchne ti tu správnou injekci na správné místo. Chi chi......

Klára (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Jízdy jsem zvládla, jednou jsem trochu zmatkovala na křižovatce ,ale šlo to. Na chaloupku pojedeme zítra a kdyby bylo ošklivo tak asi až ve čtvrtek po jízdách nebo v pátek. Libor mně vyzvedl ve městě a prošli jsme se domů. Čůrat se mi chtělo ale spíš z toho napětí a tak jsem se vyčůrala hned za rohem ulice, ale ikdyž se mi chtělo, vyčůrala jsem jen menší loužičku. Teď budeme doma a budeme odpočívat. Niki dostala rýmu a trochu kašle, ale snad to má jen normální a ne toho bacila. My to na podzim míváme často nebo i močový cesty, když nastydneme. Teplotu nemá,a tak půjde do sprchy a dostane bylinkový čaj a paralen a bude se léčit. Nočník ji ale k pelíšku nedám, to by ji muselo být hodně špatně, tohle zvládne si dojít, navíc to máme od pokojíčků pár metrů přes chodbu. Možná tady i dnes zůstaneme do rána.

Mike (Út, 13. 10. 2020 - 19:10)

Hele,dneska někdo zakašle a už si myslí, že má Covida. Nejak se z toho dělá strašák a zveličuje se to. Prostě je podzim a rýmýčky a virózy tady jsou. Tak nevychladněte na chalupě a hezký večer přeju.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

Ta Klára je asi opravdu trochu nervák,když se bojí, že bude potřebovat při jízdách na záchod. Já když jsem dělala kdysi dávno papíry tak to bylo podobné a přestože jsem si před jízdou došla, po jízdě jsem už musela běžet s malou potřebou. Je to v hlavě. Chápu ji.

oliver (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

To nemusí být je ona. Já jsem takhle potřeboval na záchod před každou započtovou zkouškou .

Matlák (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Ja moc vyteklý mam klárko jak bylasi čůrání až moc venku jak čuralá jak já už šlo mi taky

Klára (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Už jsme všechny doma. Mamince vyšetření snad dopadlo dobře, výsledky ji zavolají a jak to bude možné pošlou ji do lázní v listopadu nebo po Novém roce. Libor něco kutí na domečku a já půjdu za chvíli na jízdy ve čtyři. Když přišla Niki ze školy měly jsme obě větší čůrání a schválně jsem to držela a počkala až přijde a zašly jsme na zahradu zezadu za barák . Hned jsme si zvedly šaty a stáhly si kalhotky a ona i silonky a dívaly se jak čůráme. Niki měla pipinku hodně plnou,protože jí rychle spustila do čůracího proudu a udělala větší louži, mně to šlo pomaleji,ale nakonec jsem načůrala ještě víc než ségra a měla jsem široký proud taky do větší louže až jsem byla mokrá okolo k zadečku. Hezký jsem se osušila kapesníčkem a je to dobrý. Teď se mi moc nechce,ale než půjdu vyčůrám se na záchodě , radši zatlačím aby z pipinky vyteklo všechno do poslední kapičky, abych nepotřebovala při jízdách.

Reklama

Přidat komentář